DES MOINES, آیووا — آیووا حزب دموکرات منتشر شد نتایج قسمی از آن کیکآف ریاست جمهوری و پارلمانی پس از daylong تاخیر اواخر روز سه شنبه نشان سابق میانه شهردار پیت Buttigieg و صریح مترقی سناتور ورمونت, Bernie Sanders, پیشرو افتتاحیه مسابقه از سال 2020 اولیه فصل است.

نتایج پس از 24 ساعت از هرج و مرج به عنوان ویژگی های مسائل خدشه دار پیچیده حزبی روند وادار کردن مقامات دولتی به عذر خواهی و بالا بردن سوال در مورد آیووا سنتی محل در بالای ریاست جمهوری تقویم اصلی.

آن را خیلی زود به تماس یک برنده بر اساس نتایج اولیه اما ماساچوست ایالت الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و مینه سوتا بهداشت ، ctq شد انتهایی در شمارش از هيئت دولت معادل با توجه به اطلاعات منتشر شده برای اولین بار توسط دولت حزب دموکرات نزدیک به 24 ساعت پس از رای گیری به این نتیجه رسیدند.

نتایج منعکس شده 62 درصد از حوزه در دولت است.

این دو در اوایل رهبران Buttigieg و ساندرز از هم جدا شدند با 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی و کمپین های مختلف روش. Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, اولین همجنسگرا نامزد برای کسب ریاست جمهوری اولیه نمایندگان.

“ما نمی دانیم که تمام اعداد, اما ما می دانیم که این مقدار: یک کمپین است که آغاز یک سال پیش با چهار کارکنان بدون به رسمیت شناختن نام بدون پول فقط یک ایده — یک کمپین است که برخی از گفت: باید بدون کسب حتی ساخت این تلاش است جایگاه خود را گرفته و در مقابل این مسابقه” Buttigieg اعلام کرد صدای او پر از احساسات به عنوان او مبارزه کرد و در بعدی-up, New Hampshire.

در حالی که هر یک کمپین مشتاق به چرخش نتایج به نفع خود وجود دارد کمی فوری نشانه ای که ناقص نتایج پاک سردرگمی و نگرانی که loomed بیش از آیووا مسابقه. معلوم بود که نتایج کامل منتشر خواهد شد.

در طی یک کنفرانس خصوصی تماس با مبارزات پیش از آن در روز دولت رئیس Troy قیمت کاهش یافته و به پاسخ اشاره کرد و به پرسش در مورد جدول زمانی خاص — حتی این که آیا این امر می تواند یک ماده از روز یا هفته.

“ما کار کرده اند روز و شب را به مطمئن شوید که این نتایج دقیق قیمت” گفت: پس از آن در یک کنفرانس مطبوعاتی.

نامزدهای فشرده در نیوهمپشایر که رای فقط در هفت روز است. و میلیاردر دموکرات مایکل بلومبرگ احساس فرصت گفت: او را دو او در حال حاضر کمپین تبلیغاتی گسترده و گسترش خود را وسیع کارکنان متمرکز در یک سری از نماینده غنی متحده رای گیری در ماه آینده.

این حزب حزبی بحران شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج آیووا به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری زمینه است. در عوض پس از یک تجمع که برجسته هفت دور از بحث های نزدیک به 1 میلیارد دلار صرف شده در سراسر کشور و یک سال و سیاسی مانورهای رندانه, انجمن روز به پایان رسید و با هیچ برنده و هیچ نتایج رسمی و بسیاری از تازه سوال در مورد اینکه آیا آیووا می توانید خود را حفظ آرزو “اول” وضعیت.

آیووا مشخص شده اولین مسابقه مقدماتی فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان در حزب ملی کنوانسیون در اواسط ماه جولای.

Buttigieg اولیه قدرت منعکس شده خود را تهاجمی سیاسی پیگیری روستایی و شهر های کوچک رای دهندگان از جمله برخی از جمهوری خواهان ترجیح می دهند که متوسط بیش رویکرد به آدرس کشور مشکلات سیاسی.

دیگر اوایل رهبر Sanders, خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است دهه را صرف مبارزه برای تغییر اساسی این کشور سیاست و اقتصاد است. او را به خود جلب حمایت قابل توجهی از رای دهندگان جوان در خاص است.

قبل از او در سمت چپ آیووا اواخر روز دوشنبه ساندرز’ کمپین گفت که حامیان داخلی آن نظارت نشان داد او در سرب با نزدیک به نیمی از آرا را در. ساندرز خود گفت: اواخر روز دوشنبه “امروز نشانه آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

برای اولین بار حزب دموکرات آیوا گزارش سه مجموعه نتایج: چوب خط حساب کردن از caucusgoers اولیه نامزد ترجیح; مجموع رای از نهایی “تراز” پس از حامیان کاهش-رتبه بندی از نامزدها قادر به انتخاب دوم و تعداد کل هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت کرده است.

با بیش از یک سوم از تمام حوزه چپ به گزارش ساندرز رهبری در اولین تراز.

آسوشیتد پرس اعلام خواهد شد و برنده بر اساس تعداد نمایندگان ایالت هر نامزد برنده است که استاندارد و سنتی.

اولیه رای گیری پیشنهاد کرده بود ساندرز وارد شب با باریک منجر شود اما هر یک از این چهار نامزد — ساندرز بایدن وارن و Buttigieg — قرار شد به نمره یک پیروزی است. سناتور. ctq که نشان دهنده همسایه, مینه سوتا, نیز در حال اجرا در حالی که خارجی نامزدها از جمله کارآفرین اندرو یانگ میلیاردر فعال تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard عقب مانده.

مبارزه در نیوهمپشایر در شنبه وارن همچنین گفت که او “احساس خوب” در مورد عملکرد خود در آیووا.

بایدن تیم عنوان تاثیر مسابقه پس از پیش بینی نتایج خواهد بود ،

دولت گفته مبارزات شنبه که این مشکل ناشی از یک “موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی” است که در آن گفت: تا به حال از آنجا که ثابت شده است. آن را در گفت و گو با تایید صحت اطلاعات جمع آوری شده و گفت: مشکل این بود نه نتیجه “یک هک یا نفوذ است.”

یک بایدن نماینده کمپین اعتراض به این حزب برنامه ای برای انتشار نتایج قسمی قبل از چک کردن آنها را در برابر پرونده های کاغذی و گفت: در این کنفرانس که طرح آدرس نیست “رو به رشد گزارش” در مورد مشکلات در جلسه شب مانند حوزه کاپیتان قادر به دریافت از طریق تلفن برای گزارش نتایج.

ساندرز مشاور جف ویور تشکر شده حزب عدالت و تشویق دیگر کمپین نه به تضعیف حزب.

“مردمی که در حال تلاش برای تاخیر در بازگشت از این به دلیل موقعیت نسبی در نتایج شب گذشته من فکر می کنم که کمی ریاکارانه” ویور گفت.

سنجش فرصت در میان هرج و مرج بلومبرگ انتخاباتی اعلام کرد قصد دارد به دو برابر ملی تبلیغات تلویزیونی هزینه — که در حال حاضر بیش از $100 میلیون — آن را به عنوان گسترش آن پرداخت کارکنان به بیش از 2000 نفر است.

بلومبرگ به دنبال ماه آینده پس از تصمیم به دور زدن آیووا مسابقه و سه ایالت دیگر رای گیری این هفته در حمایت از نماینده غنی متحده در ماه مارس است.

“پس از بیش از یک سال از این اولیه در این زمینه است که به عنوان بی قراری مثل همیشه” بلومبرگ سخنگوی سابرینا سینگ گفت. “هیچ کس ساخته شده است و فروش و یا حتی نزدیک به آن است. در همین حال مایک گرفتن مبارزه به ناروا هر روز دو برابر را در کمپین ملی استراتژی ما شده است در حال اجرا از آغاز است.”

فراتر از سال 2020 افتضاح دعوت تازه انتقاد در مورد آیووا قفقاز یک مجموعه ای پیچیده از جلسات سیاسی برگزار می در یک دولت است که سفیدتر و از حزب دموکرات است. بسیاری از استفاده می شود لحظه ای به سوال که آیا آن را عجیب و جالب یک سنت سیاسی که زمان آن گذشته بود.

“من فکر می کنم آیووا یک آشغال آتش” گفت: دیک Harpootlian کارولینای جنوبی, سناتور و دیرین بایدن حامی که در خدمت به عنوان یک آیووا حوزه کاپیتان برای بایدن روز دوشنبه.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de