Raise your hand if you won the Iowa caucus.

بالا بردن دست خود را اگر شما برنده حزبی آیووا. اسکات اولسون / گتی ایماژ

در گذشته طولانی حزبی آیووا نتایج در… نوع! نتایج بسیار جالب… اگر آنها می تواند به درک!

با 62 درصد از حوزه گزارش پیت Buttigieg متصلب است تا اکثر نمایندگان. تبریک به اولین همجنسگرا نامزد برای رئیس جمهور. اما توسط دو نفر جدید دیگر معیارهای معرفی شده برای اولین بار در این سال ساندرز به نظر می رسد برای برنده شدن بیش از قلب بیشتر فردی حامیان در آیووا.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

برنی برنده در “اولیه برای اولین بار تراز” اولیه شمارش آرا (بیشتر افرادی که راه می رفت به مراکز رأی دهی گفت آنها وجود دارد برای حمایت از برنی از هر کس دیگری) و برنی همچنین برنده در “دوم نهایی تراز” اولیه شمارش آرا (پس از این فرصت برای تغییر تیم در طول حزبی بسته به نوع که بود و نبود قابل دوام بیشتر مردم برای برنی از برای هر نامزد دیگر). اما! با توجه به راه های مختلف حوزه اختصاص داده شده بیشتر از “نفوذ” از دیگر حوزه (این باعث می شود هیچ حس به من) Buttigieg پدید آمده با اکثر نمایندگان توسط یک مو است.

در اینجا این است که درصد نمایندگان ایالت اعطا به هر نامزد تا کنون:

Buttigieg: 26.9 درصد
ساندرز: 25.1 درصد
وارن: 18.3 درصد
بایدن: 15.6 درصد
Klobucher: 12.6 درصد
یانگ: 1.1 درصد

دوباره تنها کمی بیش از نیمی از این جلسه در مجموع شمارش شده است به طوری که برخی از این موقعیت می تواند سوئیچ به خصوص دو بالا. این می تواند در نهایت به عنوان یک برنی پیروزی برای نمایندگان است که می تواند پیت Buttigieg سخنرانی شب گذشته نگاه یک کمی مغرور. گفت: این امر تنها شده اند یک کمی مغرور: Buttigieg را به مراتب بهتر از بسیاری از مردم انتظار گی پسر که هرگز برنده ایالت کار را انجام دهد.

بزرگترین روشن ترین غذای آماده است که تا کنون چگونه ضعیف جو بایدن بود. شاید به این خاطر که از شکارچی شاید به دلیل بد بحث اجرای شاید به این خاطر که او اساسا دوباره در حال اجرا هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی از خالی platitudes و یا شاید آن را به همه از بالا.

اعطا آیووا است هرگز دوست بایدن بسیار او برای رئيس جمهور اجرا چندین بار او هرگز برنده آیووا—اما بایدن نیز قرار است به کسی که می تواند به پیروزی در این میانه کسی که می تواند به پیروزی در میان سفید روستایی رای دهندگان. او می گوید بیش و بیش از این که او در حال رفتن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن “مانند یک درام.” اما او حتی نمی تواند ضرب و شتم, گی پسر سوسیالیستی یا الیزابت وارن!

جایگاه چهارم این است که یک بدبختی برای نشان دادن بایدن. اما آن را به عنوان بد نیست به عنوان پنجم که در آن Klobuchar که ادعا می کند او می تواند برنده بیش از همان سفید روستایی رای دهندگان به عنوان بایدن و زندگی می کند که در یک کشور همسایه خودش را می یابد.

جالب است که بین “برای اولین بار اولیه تراز” و “دوم نهایی تراز” وارن رفت تا یک درصد در حالی که بایدن و Klobuchar هر زمین را از دست داد.

همانطور که برای Buttigieg او گفت: در سخنرانی شب گذشته “آیووا شما را شوکه ملت است.” این صدا کمی عجیب و غریب اما در حال حاضر به نظر می رسد در مورد حق است. این تکان دهنده است که او برنده اول (یا دوم). در اینجا سخنان خود از شب گذشته که در آن او ادعا کرد پیروزی:

ساندرز نیز به یک محرک سخنرانی شب گذشته. در آغاز او گفت: “به نظر می رسد مانند ما در یک مجازی کراوات. و در حالی که این نتایج هنوز کامل نیست به نظر می رسد ما باید نیمی از آیووا نمایندگان.” که همچنین به نظر می رسد فقط در مورد حق است.

Buttigieg و ساندرز در حال گره خورده است برای اولین بار و وارن درست پشت سر آنها.

همه از آن می تواند تغییر زمانی که باقی مانده 38 درصد از این انجمن بالغ هستند در میان. پس از وارن نیز به خوبی در شب گذشته—سه امتیاز جلوتر از جو بایدن در نماینده در مجموع تا کنون—اجازه شنیدن آنچه که او تا به حال به می گویند شب گذشته بیش از حد:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

با سه تقسیم بین Buttigieg Sanders and Warren, به نظر می رسد مانند مترقی جناح از حزب دموکرات است برنده بزرگ شب. تنها نسیم بود که خوب بود پسر گی. اما بدیهی است که نتایج نهایی آیوا هنوز هم یک علامت سوال است.

“این است که یک ظرف غذا” برایان ویلیامز فقط گفت: MSNBC. “ما هنوز هم واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاد در آیووا شب گذشته است.”

این نیز روشن نیست که ما را می دانید. آیووا Dems هنوز رتبهدهی نشده است گفت: زمانی که نتایج بیشتر خواهد شد و زمانی که دولت حزب صندلی خواسته شد برای یک شرکت جدول زمانی در یک کنفرانس مطبوعاتی او راه می رفت دور از تریبون بدون پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im