ایالتی نوادا آپارتمان Association اعلام برندگان آن 13th سالانه جواهر جوایز: مدیر منطقه از سال امی Sybilrud, تنومند Management Co.; جامعه از سال (تا 225 واحد) آرابلا آپارتمان اوج اموال Mgmt Svcs.; جامعه از سال (226+ واحد), توپاز, چشمه, پل مدیریت اموال; جامعه از سال (مالیات), Boulder, Pointe, جلو اموال Co.; مدیر جامعه از سال (تا 225 واحد) تری Dycus, پیشرفته مدیریت گروه; مدیر جامعه از سال (226+ واحد) کارلا Escamilla, اوج اموال Mgmt Svcs.; دستیار مدیر از سال Estefani Rocca, پل مدیریت اموال; اجاره مشاور از سال (تا 225 واحد) استفانی Sigala, تنومند Management Co.; اجاره مشاور از سال (226+ واحد) کریستین Alesna, اوج اموال Mgmt Svcs.; تعمیر و نگهداری تکنولوژی از سال (تا 225 واحد), Juan Diaz گارسیا, تنومند Management Co.; تعمیر و نگهداری تکنولوژی از سال (226+ واحد) فردریک Enriquez, اوج اموال Mgmt Svcs.; تعمیر و نگهداری راهنما-از سال (تا 225 واحد) میگوئل Zempoalteca Perez, تنومند Management Co.; تعمیر و نگهداری راهنما-از سال (226+ واحد) Alejandro Uriostegui, اوج اموال Mgmt Svcs.; بهترین بازسازی جامعه از سال, Cascade, تنومند Management Co.; بهترین جامعه جدید از سال Kaktuslife, اوج اموال Mgmt Svcs.; شرکت مدیریت املاک از سال پل مدیریت اموال; شریک کسب و کار از سال , نقره, سرزمین, Inc.; و داوطلبان از سال, اموال, Gia Carlyn, Mark Taylor شرکت هاو کسب و کار شریک کلی Gettysهای ققنوس نیروی انسانیهیئت مدیره استیون المس, نقره, سرزمین, Inc.

بولدر شهرستان انتخاب شد به عنوان فینالیست از Cashman خوب دولت جایزه در رده “شهرهای تحت 100,000.” جایزه افتخارات نهادهای دولتی و افرادی که نبوغ ارائه خدمات به ساکنان بهتر و سریع تر و کمتر هزینه.

Nevada State College‘s Marydean مارتین کتابخانه دریافت 2020 برتری در کتابخانه های دانشگاهی جایزه توسط انجمن دانشگاه و پژوهش کتابخانه ها. کالج اولین هیسپانیک خدمت موسسه برای برنده شدن در این کالج دسته از انجمن های علمی کتابخانه های جایزه. علاوه بر این, آن است که تنها کتابخانه آکادمیک در دولت بود و با افتخار این جایزه.

حسن نیت از جنوب نوادا اعلام کرد علاوه بر این از Latoya Bembry و جان Helderman به هیئت مدیره. Bembry مدیر ارتباطات استراتژیک برای فرارو گروهدارای یک پس زمینه گسترده در ارتباطات و ارائه خواهد شد حیاتی تخصص به هیئت مدیره. Helderman یک عضو سابق هیئت مدیره و مدیر عامل حسن نیت از جنوب نوادا بازگشت به هیئت مدیره به ارمغان می آورد و تاسیس درک و شایع بینش به سازمان است.

هندرسون بیمارستان شد نام یکی از بهترین بیمارستان ها برای ایمنی بیمار توسط زنان انتخاب جایزه مراقبت های بهداشتی ارجاع منبع. این جایزه نشانگر که هندرسون بیمارستان در بالای 8 درصد از 4,814 ایالات متحده بیمارستان به ایمنی بیمار.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak منصوب برندا اسکولاری به عنوان مدیر برای نوادا گروه گردشگری و فرهنگی. از دسامبر 2018, اسکولاری به عنوان سرپرست وزارت علوم که در آن او نظارت بخش گردشگری این بخش از موزه ها و تاریخ, نوادا, شورای هنر و نوادا هندی کمیسیون. قبل از آن او به عنوان معاون, منجر, بازاریابی, روابط عمومی و فروش, صنعت و همکاران تیم است.

جنوب, پزشکی اضافه شده پنج پزشکان برای کمک به پاسخگویی به نیاز رو به رشد برای خدمات سلامت در جامعه: Kelli ان Biggansبهبهان یک دستیار پزشک در بخش های قلب; Julie Cipriani, LPN یک پرستار عملی مجاز; دولورس Lebron-Gallagher, PA, یک دستیار پزشک در بخش های قلب; Meagan SchaetzleMA, یک دستیار پزشکی در بخش های قلب و اردن کرنهای مرتبط با مراقبت از بیمار هماهنگ کننده.

CSI DMCمقصد و مدیریت رویداد شرکت تولید گسترش آن west coast تیم با استخدام کارین گیلارد به عنوان ارشد حساب اجرایی است. مستقر در لاس وگاس گیلارد به ارمغان می آورد دو دهه تجربه مهمان نوازی از جمله یک حرفه ای با برخی از بزرگترین نامها در هتل لوکس مارک های که در آن او توسعه تخصص او برای ایجاد فوتی و فوری و هیجان انگیز تجربه برای مشتریان اعم از عمده تولید کنندگان خودرو به بالا-پایان زندگی مارک.

کریستوفر Loftus منصوب شد مدیر عامل شرکت و مدیر عامل کویر چشمه بیمارستان مرکز پزشکی. او منجر کلی برنامه ریزی استراتژیک برای 293 تخت بیمارستان و با این نسخهها کار میکند ارشد تیم و کادر پزشکی با توجه به کیفیت طرح رضايت تعالی خدمات توسعه کسب و کار و عملکرد مالی. او قبلا به عنوان افسر ارشد عامل در Summerlin و هندرسون بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de