به عنوان تعدادی از جدید COVID-19 مورد در هر روز آغاز می شود به سرعت در بخش هایی از ایالات متحده و ایالات متحده در نظر گرفتن نورد اجتماعی-فاصله اقدامات زیادی ناشناخته باقی می ماند: چه کسی تبدیل شده است سیستم ایمنی بدن به بیماری و برای چه مدت ؟

هنگامی که سیستم ایمنی بدن را برخورد یک ویروس آن را می شود به کار تولید آنتی بادی است که می تواند تشخیص یک ویروس خاص و حمله به آن. و این تصور رایج است که هنگامی که یک فرد با یک ویروس ایمنی باعث می شود آن را غیر ممکن است برای بیمار از یکی از همان دوباره.

اما آن را پیچیده تر از آن است. ایمنی یک طیف است. برخی از ویروس ها در نتیجه مادام العمر حفاظت مانند کسانی که باعث آبله مرغان و سرخک. در پایان این طیف ویروس نقص ایمنی انسانی یا HIV نیست معمولا ارائه هر گونه سپر محافظ.

وقتی که می آید به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 کمی شناخته شده است و در عین حال در مورد ایمنی بدن در پاسخ به عفونت گفت: جورج رادرفورد از بیماری های عفونی و جهانی اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. “این چیزی است که رفتن به در حالی که به شکل است.”

درک سطح ویروسی ایمنی در بازماندگان COVID-19 خواهد اثبات کلیدی در تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که به لغو محدودیت. آزمون است که اندازه گیری آنتی بادی ها به ویروس شده اند تبلیغ به عنوان یک بخش عمده ای از تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد و مردم بازگشت به کار. ایالت نیویورک را تایید کرده است یک آزمایش پادتن و برنامه ای برای استفاده از آن به طور گسترده ای. Anthony Fauci پیشرو در ایالات متحده عفونی-متخصص بیماری پیشنهاد کرده است آینده ای که در آن “گواهی ایمنی” مورد نیاز خواهد بود برای بازگشت کارگران است.

اما همه این ایده ها ممکن است جلوتر از خود را دارند. محققان برای اولین بار نیاز به پاسخ به دو سوال کلیدی: چگونه آنتی بادی به SARS-CoV-2 باقی می ماند در بدن و برای چه مدت آنها جلوگیری از عفونت مجدد اگر در تمام ؟

رادرفورد گفت: در حالت ایده آل, SARS-CoV-2 خواهد بود شبیه به ویروس ها از جمله یکی برای rubeola که علل سرخک و باعث مصونیت مادام العمر. در چنین سناریو این ویروس در نهایت توقف پخش كردن — آنچه شناخته شده به عنوان گله ایمنی.

“این امید برای COVID-19,” رادرفورد گفت.

اما در حال حاضر که همه در آن است: امید است. که به دلیل ایمنی به خصوص سوال پیچیده که آن را می آید به coronaviruses یک کلاس از ویروس ها که شامل سارس و MERS به عنوان به خوبی به عنوان فصلی coronaviruses است که باعث بیماری هایی مانند سرماخوردگی. آنها نام crownlike مشخصی پروتئین است که اجازه می دهد آنها را به ضمیمه به همراه خود میزبان.

“هیچ مدرکی وجود دارد در این نقطه است که توسعه یک پاسخ آنتی بادی خواهد بود حفاظتی” گفت: David والت استاد پاتولوژی در دانشکده پزشکی هاروارد و بریگهام و بیمارستان زنان در بوستون ، “هیچ مدرکی وجود دارد در عین حال که مردم را نمی توان reinfected با ویروس.”

مطالعات سارس و MERS که از نزدیک مربوط به SARS-CoV-2 پیشنهاد کرده اند محدود به پاسخ ایمنی بدن است. یک سال 2007 گزارش سارس نشان داد که آنتی بادی از بین می رود پس از به طور متوسط دو سال ساخت بيماران به طور بالقوه آسیب پذیر به عفونت مجدد. یک مطالعه MERS در بر داشت آنتی بادی تمایل به چوب در اطراف برای کمی طولانی تر اما نه در همه. و نه مطالعه نشان داد که آیا حضور آنتی بادی بود حفاظت در برابر عفونت مجدد.

“بیشتر شبیه ویروس به این وجود دارد نشان می دهد نه طولانی و ایمنی” والت گفت.

شواهد از مطالعات قبلی نیز نشان می دهد داشتن یک کروناویروس یک بار نمی توان کسی کاملا ایمنی بدن در آینده است. در سال 1984 به عنوان مثال انگلستان محققان آلوده داوطلبان انسانی با ویروس فصلی و سپس تلقيح آنها یک سال بعد برای تست اینکه آیا آنها تا به حال تبدیل شدن به ایمنی. کسانی که در معرض همان سویه از ویروس نیست بیمار است اما در میان برخی از کسانی که در معرض یک کمی متفاوت فشار هنوز هم توسعه علائم سرماخوردگی.

قرار گرفتن در معرض ویروس محققان به این نتیجه رسیدند اعطا تنها “جزئی ایمنی است.” یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در سال 1990 نشان داد که در برخی از افراد سطح آنتی بادی ها به ویروس کاهش یافته است بسیار بیش از این دوره از یک سال است که حتی قرار گرفتن در معرض فشار همان نیست لزوما جلوگیری از دوم عفونت است.

مسائل پیچیده نیست تمام آنتی بادی ها برابر خلق شده اند. تنها به اصطلاح “خنثی” آنهایی که کاهش و یا جلوگیری از عفونت با اتصال به یک ویروس است. انواع دیگر آنتی بادی قادر به تشخیص پاتوژن اما نه متصل به آن است.

وجود دارد برخی از های اخیر امیدوار شواهدی وجود دارد که SARS-CoV-2 باعث تولید آنتی بادی خنثی والت گفت. برای مثال خون پلاسما انتقال از افرادی که بهبود از رمان coronavirus حداقل به نظر می رسد تاثیر مثبتی در COVID-19 بیماران در وضعیت بحرانی است. بسیاری از بیمارستان ها را آغاز کرده اند که استفاده از این درمان و مطالعات آن در حال انجام است.

اما مشخص نیست چه زمانی این آنتی بادی حفاظت. تحقیقات انجام شده از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که 91 آلوده بیماران آزمایش منفی برای این ویروس و سپس بعد از آزمایش مثبت دوباره. این می تواند تعدادی از علل از جمله نتايج منفی کاذب یا ادامه ریختن ویروس قطعات حتی کسی که پس از بهبود و ویروس است که دیگر فعال در بدن خود است.

یکی دیگر از مطالعه مقدماتی از شانگهای نشان داد که برخی از بیماران به حال “هیچ قابل تشخیص پاسخ آنتی بادی” در حالی که دیگران تا به حال بسیار بالا پاسخ. در این هفته سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات این معلوم نیست که آیا بهبود coronavirus بیماران سیستم ایمنی بدن به یک دوم عفونت است.

“با توجه به بازیابی و سپس عفونت مجدد من معتقدم که ما لازم نیست که پاسخ به آن است. که ناشناخته” مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

برای درک بهتر SARS-CoV-2 ایمنی محققان نیاز به بررسی پیشرفت این بیماری در بسیاری از افراد در طول زمان مصرف چند نمونه از همان افراد است. چه مدت است که هنوز باز است به بحث های زیادی.

UCSF را رادرفورد می گوید شواهد نشان می دهد اکثر مردم احتمالا برخی از پاسخ ایمنی به SARS-CoV-2. با توجه به مدت زمانی که طول می کشد ایمنی فصلی واکسن و یا گاه به گاه بوستر برای کزاز ممکن است لازم باشد.

“اگر ما می توانیم مردم به اندازه کافی ایمنی در جمعیت این می تواند از مرگ,” او گفت:. “این فقط به خفاش ها و یا هر کجا که آن را از آمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de