خرید رپورتاژ

برنادت آلن/حسن نیت ارائه میدهد آژانس فضایی رزرو

Gary Wilson نادر است فرقه نوازنده که تجدید نظر هر دو به indie-rock و الکترونیکی-طرفداران موسیقی. او دمدمی موسیقی شده است rereleased در این قرن توسط هر دو لوله تغذیه و سنگ پرتاب labels. سابق شرکت درخواست صدور مجدد یکی دیگر از کهکشانWilson 1974 اولین آلبوم که شما آماده برای آنچه که آمد ، نواختن پیانو و شوی باس, Wilson رهبری یک گروه سه نفره از طریق چهار instrumentals of یدکی: برو شیار فشرده جاز که دیدم فریبنده اثری از فانک. این چیزی است که هیچ کس واقعا شنیده می شود این رکورد تا سال 2016 پس از آن با ضربه جدی WTF? تاثیر.

ویلسون خیلی بهتر است شناخته شده برای خود را در سال 1977 full-length شما فکر می کنم شما واقعا می دانم که منیک مجموعه پیچیده از زنان وسواس آهنگ که به طور مداوم نگه می دارد شما تعجب اگر ویلسون است parodying lovestruck سالن-pop و یا اگر او را واقعا آشکار خود را منحصر به فرد شخصیت. به هر صورت این آهنگ ها تراوش جذابیت عجیب و غریب که سن بیش از گذشته 43 سال.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

چیزی وجود دارد Steely Dan–در مورد ویلسون ترکیبات اگر چه آنها دارای مقدار کمتر مکر بدبینی و coked از, استودیو – براق کمال گرایی از دونالد Fagen و والتر بکر خروجی. Wilson ضرب یک subgenre: اجازه دهید آن را “خارجی کانال آب و هوا فیوژن” اما—پیچ و تاب و طرح!—این در واقع قانع کننده به دلیل آن را فقط به خارج از ماشین چین دهنده به اندازه کافی به شما اجازه می دانم که او در شوخی اگر چه او هرگز شکسته بود. غمگین-گونی تعطیلات مسافرخانه اورا که چسبیده به ویلسون بهترین مواد می افزاید: یک لایه از ترحم به چه چیزی می تواند بستنی قیفی بحث.

در زیر این شبه jokey شخصیت هر چند ویلسون است که به طور جدی ماهر نوازنده که به عنوان شیفته با عنوان ’60s bubblegum پاپ به عنوان او با جان کیج تجربی نظریه. خود فروشگاه یک بسته نرم افزاری از تناقضات اما آنها همه چسبیدن به بسیار جالب قنات پاپ و پورنو-فیلم funk که اشغال عجیب و غریب netherzone در موسیقی چشم انداز است. همچنین بازی این Freakout سوابق لایحه صاف اتاق خواب-روان-هنرمندان پاپ پاره وقت (که headlining) و Bryson مخروطی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su