صلح آمیز و پلیس-کمتر شمال سیاتل مارس پراکنده ناگهان

This is how many people can fit in this parking lot!

این است چگونه بسیاری از مردم می تواند مناسب در این دانشگاه ایجاد پارکینگ! Nathalie گراهام

در حالی که اداره پلیس سیاتل و گارد ملی شد حذف فلش چتری و اسپری فلفل در کاپیتول هیل چه به نظر می رسید مانند تمامیت شمال سیاتل در زمان به خیابان های اطراف برخی از سیاتل ثروتمندترین محله از Magnuson پارک به دانشگاه ایجاد کرد. آن را به پایان رسید به طور ناگهانی در وحشت.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

از یک سو آن را دلگرم کننده برای دیدن سندپوینت راه روشن از اتومبیل و به صورت مایل با مردم است. اما این عجیب و غریب بود. من ندیدم پلیس برای کل مارس.

هنگامی که ما وارد دانشگاه ایجاد کرد من فقط دیدم یک مرکز امنیتی ، جمعیت پر از مرکز خرید پارکینگ. این طرح به “به نوبه خود” در دانشگاه ایجاد کرد. سازمان خود به عنوان کشیدن ملکه و مردم از سیاتل سالن صحنه—سنگ تولدت مبارک به Breonna تیلور زنی که کشته شد توسط پلیس در خانه خود در لوئیزویل کنتاکی در ماه مارس است. سپس آنها به رهبری این گروه در 8 دقیقه و 46 ثانیه لحظه سکوت برای جورج فلوید. اما لحظه ای سکوت قطع شد یک دقیقه قبل از آن به پایان رسید.

“گارد ملی به دانشگاه ایجاد کرد احاطه شده” یک مرد فریاد زد به جمعیت. او از مردم خواست تا متفرق مسالمت آمیز و یا آنها را دستگیر کرد. سازمان متلاطم رو در میکروفن و گفت: هر کس به خروج و مارس به Magnuson پارک. متعجب و متحیر مردم پیروی و شروع ماه مارس در تاریکی.

من پا شد درد و من تا به حال ندیده هر گارد ملی اجازه دهید به تنهایی دیگر پلیس بنابراین من ماند به بهم زدن در اطراف. مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد و آنها بودند. SPD و ملی Guardsmen حلق آویز شدند در خارج از لبه غربی از مرکز. پرسیدم اگر شده است هر گونه پراکندگی سفارشات.

پشتیبانی غریبه

“نه” افسر گفت. “که مارس بود کتاب چگونه آن را انجام داده است. آن زیبا بود. عالی است.”

پس چرا کسی صدای زنگ و پایان ماه مارس اوایل ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de