PBS روز یادبود کنسرت شیفت به تلویزیون رویداد به دلیل ویروس

Coronavirus

AP

این ترکیب عکس بازیگران, Joe Mantegna در یک نمایش ویژه از “John Wick: فصل 3 – Parabellum” در لس آنجلس در مارس 15, 2019, چپ, و, Gary Sinise در لس آنجلس شام: آنچه شما انجام امور در بورلی هیلتون در بورلی هیلز کالیفرنیا. در تاریخ 16 مارس 2015 عکس. Mantegna و Sinise برگزار خواهد شد PBS’ سالانه آخر هفته روز یادبود کنسرت.

نیویورک — coronavirus شده است از بین برود برنامه را به ده ها هزار نفر از مردم به این کنگره به صورت سالانه در آخر هفته روز یادبود کنسرت نشان داده شده در PBS اما سازمان در حال فشار دادن جلوتر رفت و دوباره رویداد.

نوازندگان مانند ردیابی Adkins ساخته سینتیا Erivo رنه فلمینگ و کریستوفر جکسون را در تلویزیون ظاهر در آهنگ ضبط شده از راه دور در برخی موارد از کاپیتول زمینه اطاعت اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

تولید کنندگان نیز تهدیدی پیام های خاص از افراد مشهور, جنیفر گارنر جان هام Dule Hill, Lisa Kudrow و گوئینت پالترو و دیگران برای کمک به پر کردن خلاء ایجاد شده توسط جمعیت گم شده.

31 سالانه آخر هفته روز یادبود جشن خواهد تلویزیونی در مارس 24 از 8 بعد از ظهر تا 9:30 p. m. شرقی.

“این چنین مهم و تعطیلات ملی و آن را چنین لحظه ای مهم برای ما به گرد هم می آیند به عنوان یک کشور” گفت: Michael Colbert, صورت, تهیه کننده اجرایی.

هنگامی که شیوع شروع Colbert گفت او شروع به برنامه ریزی در دو آهنگ — یا یک کنسرت زنده یا از پیش ضبط شده تلویزیون رویداد. او معطوف به دوم طرح که دولت رسما nixed این کنسرت حدود یک ماه پیش. هیچ یک از شرکت کنندگان متعهد حمایت, او گفت:.

بازیگران Joe Mantegna و Gary Sinise بازگشت به شرکت میزبان.

“بدیهی است که ما نمی توانیم 200,000 مردم نشسته در کنار یکدیگر است. خواهد بود که دیوانه” Mantegna آسوشیتدپرس گفت. اما او گفت: “من فکر می کنم آن را بزرگ خواهد بود. آن را برای رفتن به نشاط بخشی در یک زمان ما واقعا نیاز به آن است.”

Mantegna شده است و بخشی از این رویداد از سال 2002 زمانی که از او خواسته شد به عنوان خوانده شده آنچه که برخی از شهر نیویورک آتش نشانان نوشته بود در مورد هفت. 11 حمله تروریستی با ملی ارکستر سمفونیک بازی پشت سر او.

بودن در مقابل بسیاری از مردم “ضعف زانو,” او گفت:.

“من فکر کردم من که قرار بود برای levitate کردن مرحله” Mantegna به یاد می آورد. “من متوجه شدم این بود که به عنوان یک رویداد بزرگ به عنوان من همیشه در زندگی من انجام و آن را ادامه می دهد.”

جشن آمریکایی که جان خود را برای مبارزه با این کشور است که باعث می شود تمام تعطیلات دیگر ممکن است, او گفت:. این سال را نشان می دهد گسترش خواهد یافت به درود می فرستم پزشکی کارگران در تلاش برای درمان افراد بیمار با COVID-19.

وزیر امور خارجه سابق کالین پاول خواهد ساخت 26th در ظاهر نشان می دهد. ارتش آمریکا ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش نیز ارائه پیام است.

نشان می دهد همچنین ویژگی های برخی از اجراهای ضبط شده در سال های گذشته از جمله ملی ارکستر سمفونیک و خوانش توسط بازیگرانی مثل سام الیوت و Laurence Fishburne.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de