بازپرداخت: مغلوب ساختن پیشی جستن ousts مقامات که شهادت در استیضاح

واشنگتن — سخت سویفت, مجازات علیه کسانی که عبور یک جسارت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرنگون دو مقامات دولتی که با تحویل آسیب رساندن به شهادت علیه او در جلسات استیضاح. رئيس جمهور در زمان قصاص فقط دو روز پس از تبرئه توسط سنا.

برای اولین بار اخبار جمعه که تهمت بود سرنگون سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman, دکوراسیون سرباز و مشاور امنیت ملی که نقشی محوری در دموکراتها استیضاح مورد. Vindman وکیل گفت: موکل وی همراهی خارج از کاخ سفید پیچیده جمعه گفت: به ترک در اقدامی تلافی جویانه برای “گفتن حقیقت است.”

“حق هزینه داد. سرهنگ الکساندر Vindman کار خود را حرفه ای و حفظ حریم خصوصی خود” وکیل David ماشین کار در بیانیه ای گفت. Vindman را دوقلو برادر سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman همچنین خواسته شده بود به ترک شغل خود به عنوان یک کاخ سفید وکیل در جمعه ارتش در بیانیه ای گفت. هر دو نفر reassigned به ارتش.

بعد آمد کلمه ای که گوردون Sondland تهمت سفیر اتحادیه اروپا نیز بود.

“من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” Sondland در بیانیه ای گفت.

کاخ سفید نشده بود نازکن در مورد اینکه آیا تهمت خواهد مقابله به مثل در برابر کسانی که او به عنوان دشمنان در استیضاح درام. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام روز پنجشنبه گفت که تهمت بود خوشحالم که آن را بیش از و “شاید مردم باید به پرداخت برای آن است.”

مجلس نانسی پلوسی در بیانیه ای گفت که Vindman ایران شد “روشن و بی پروایی نشان دادن عمل از مقابله به مثل است که ویترین رئیس جمهور ترس از حقیقت است. رئیس جمهور vindictiveness دقیقا چیزی است که به رهبری سناتور جمهوریخواه به همدستان خود را پوشش.”

Rep. جکی Speier, D-کالیفرنیا آن را به نام “جمعه شب قتل عام” تشبیه وضعیت به رئیس جمهور ریچارد نیکسون به اصطلاح شنبه شب قتل عام زمانی که بالای مقامات وزارت دادگستری استعفا داد و پس از امتناع از انجام مناقصه خود را با شلیک یک دادستان ویژه بررسی رسوایی واترگیت. (دادستان خود را از کار اخراج شد به هر حال.)

Speier اضافه شده در صدای جیر جیر خود را “من مطمئن هستم که مغلوب ساختن پیشی جستن است کالایی است که او نمی تواند آتش پلوسی.”

جمهوری خواهان مجلس سنا که فقط دو روز قبل از تهمت تبرئه از اتهامات عنوان شده علیه او مورد آزار قرار گرفته را ساکت بودند شب جمعه است. بسیاری از آنها تا به حال واکنش نشان داد و با خشم در سنا محاکمه زمانی که دموکرات در کنگره آدام شیف سرب دادستان پیشنهاد تهمت خواهد بود برای انتقام در برابر قانونگذاران که عبور او را در طول استیضاح.

پس خود را تبرئه تهمت برگزار کرده است هیچ چیز در شلاق منتقدان از جمله بهداشت ، میت رامنی در ایالت یوتا تنها جمهوری خواه برای رای دادن در برابر او. روز جمعه او همچنین در زمان پس از سن. Joe Manchin متوسط دموکرات از ویرجینیای غربی آنها تهمت امیدوار بود با رای جمهوریخواهان برای تبرئه اما به پایان رسید تا رای گیری به محکوم کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که او “بسیار شگفت زده & نا امید” با Manchin آرای این ادعا هیچ رئیس جمهور انجام داده بود بیشتر برای دولت است. او افزود که Manchin بود “فقط یک عروسک خیمه شب بازی” برای رهبران دموکرات در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

آن را الکساندر Vindman که برای اولین بار گفت: این خانه که در امریکا “راست مهم نیست” یک عبارت تکرار شده در استیضاح دادگاه منجر دادستان شیف.

Sondland هم بسیار مهم بود شاهد در مجلس استیضاح پرس و جو گفتن محققان که “هر کس در حلقه” در مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به مطبوعات اوکراین برای سیاسی متهم تحقیقات. او گفت: قانونگذاران چگونه او آمد به درک که وجود دارد “در عوض” اتصال مورد نظر کاخ سفید دیدار اوکراین و رهبر آن اعلام کرد که این کشور خواهد انجام تحقیقات به رئیس جمهور می خواست.

Sondland “تصمیم به فسخ به جای استعفا” به گفته یک مقام آمریکایی که نمی خواست نامش فاش نشود چرا که آنها تا به حال نشده مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly.

الکساندر Vindman وکیل صادر شده یک صفحه بیانیه ای که متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از گرفتن انتقام از مشتری خود را.

“او آنچه هر عضو ما نظامی است که متهم به انجام هر روز: او به پیروی از دستورات او اطاعت سوگند خود را و او در خدمت کشور خود حتی در هنگام انجام این کار بود مملو از خطر و شخصی خطر” Pressman گفت. “و برای آن که مرد قدرتمند ترین در جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست — تصمیم به انتقام دقیق.”

کاخ سفید پاسخ نمی دهند به Pressman اتهام. “ما نمی دیدگاهها برای پرسنل امور” گفت: جان Ullyot سخنگوی شورای امنیت ملی سیاست خارجی بازو کاخ سفید که در آن Vindman شد یک کارشناس در اوکراین است.

دموکرات ها ماهیگیری به جای تهمت اطلاع از زمان Vindman ایران در طول شب خود را به بحث در منچستر, New Hampshire. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خواسته مخاطبان به ایستادن و تحسین سرهنگ.

Vindman وضعیت شده بود نامشخص از او شهادت داد که او فکر نمی کنم آن را “مناسب” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “خواست که یک دولت خارجی بررسی” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر خود را با تماس با شرکت انرژی Burisma در اوکراین است. Vindman ایران, اما قریب الوقوع به نظر می رسید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن او را مسخره پنج شنبه در پست خود-تبرئه جشن با حامیان جمهوری خواه در شرق اتاق و در روز جمعه گفت که او خوشحال بود نه با او.

“شما فکر می کنم من قرار بود با او؟” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جنوب چمن کاخ سفید. “من نه. … آنها در حال رفتن به آن تصمیم گیری.”

Vindman a 20-year ارتش کهنه به تن لباس خود را پر از مدال از جمله قلب بنفش زمانی که او به نظر می رسد در اواخر سال گذشته برای آنچه که تبدیل به یک testy تلویزیونی جلسه استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان پرسش های مطرح شده در مورد مهاجر و وفاداری به ایالات متحده — پدر و مادر خود فرار اتحاد جماهیر شوروی زمانی که او یک کودک بود —و اشاره کرد که او دریافت کرده بود را ارائه می دهد به کار برای دولت اوکراین ارائه می دهد Vindman گفت که او به سرعت رد کرد.

در آوردن شهادت Vindman گفت: خانه از خانواده او داستان خود را به آوردن آنها به ایالات متحده حدود 40 سال پیش.

“پدر من اینجا نشسته امروز در کنگره صحبت کردن به ما مقامات منتخب اثبات است که شما تصمیم درست 40 سال پیش به ترک اتحاد جماهیر شوروی و به اینجا می آیند به ایالات متحده آمریکا در جستجوی یک زندگی بهتر برای خانواده ما,” او شهادت دادند. “نگران نباش من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت است.”‘

هیلاری کلینتون در سال 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به یاد می آورد Vindman شهادت است که او خوب خواهد بود و در توئیتر خود نوشت: “این وحشتناک است که این دولت ممکن است ثابت کند او اشتباه است.”

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان تشویق Vindman را حذف.

تشکر. لی Zeldin R-n. y. توییتی که Vindman “نباید در داخل شورای امنیت ملی دیگر هیچ. آن را در مورد اقدامات تلافی جویانه. این دلیل است که او نمی توان اعتماد کرد او مخالف با رئیس جمهور سیاست & مدت خود را وجود دارد در حال آمدن است به پایان بدون در نظر گرفتن.”

خبری که هر دو Vindman دوقلوها تحمل کرده led Rep. پل Gosar R-Ariz., به صدای جیر جیر “کاخ سفید در حال اجرا است دو نفر برای یک ویژه امروز در دولت leakers.”

وزیر دفاع علامت Esper خواسته شد آنچه که پنتاگون را به اطمینان حاصل شود که Vindman چهره بدون مجازات. “ما محافظت از تمام خدمات ما عضو از قصاص و یا هر چیزی شبیه به آن” Esper گفت. “ما در حال حاضر خطاب که در سیاست و وسایل دیگر.”

الکساندر Vindman برنامه ریزی شده است برای ورود به یک کالج نظامی در واشنگتن دی سی در این تابستان و برادر خود را به اختصاص داده شده به ارتش مشاور عمومی با توجه به دو مقام بودند که مجاز به بحث در مورد این موضوع علنی و طوری صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن.

___

نویسندگان AP, لیزا Mascaro متی لی Zeke Miller, Eric تاکر و باب سوختگی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر