Southern Nevada Forum

کریستوفر DeVargas

نوادا قانونگذاران و تاجران محلی جمع آوری در لاس وگاس شورای شهر اتاق به بحث در مورد قانونی اولویت های آینده تا 2021 قانونی در جلسه روز شنبه, ژان. 30, سال 2020 است.

جنوب نوادا فروم

Dylan Keith, with the Las Vegas Chamber of Commerce, speaks with Nevada lawmakers and local businesspeople regarding legislative priorities in economic development for the up coming 2021 legislative session, Thursday Jan. 30, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

اکثر قانونگذاران ایالتی در مورد شروع سالانه خود را قانونگذاری جلسه. آن اتفاق می افتد هر سال در 46 متحده به عنوان لابی و قانونگذاران گله به statehouses به آغاز روند تعیین مقررات.

اما این مورد در نوادا که یکی از چند holdouts دو قوه مقننه و سنت است staved کردن تلاش برای انتقال به یک جلسه سالانه.

آنچه قانونگذاران Nevadans منتخب برای ارسال به شهرستان کرسن سیتی را فراتر از 120 روز هر دو سال زمانی که آنها را جمع آوری در خانه ملت? بسیار کمی در واقع.

در خارج بعد از کار خود را به عنوان یک مشاور دولت در امور بهداشت ، کریس بروکس, D-Las Vegas, سوار, Carson City برای حضور موقت جلسه کمیته. موقت کمیته به طور منظم, آیا آن را دو بار در سال یا ماهانه, او گفت:.

“این واقعا همه چیز در مورد توانایی خود را برای کار در این کمیته” بروکس گفت. “من می خواهم بگویم من هنوز هم بسیار شلوغ است و حتی در دولت موقت.”

مایکل Bowers, یک استاد علوم سیاسی در UNLV گفت: نمایندگان مجلس به طور کلی درگیر در قانونگذاری کمیته در خارج از سالها کار بر روی آوردن به جلو گزارش و یا توصیه به بعد جلسه کامل. “برای مثال: این موضوع از بودجه مدارس احتمالا نمی تواند حل و فصل در یک جلسه به مدت تنها 120 روز” قهقهه گفت. “بسیاری از کار باید انجام شود در طول 20 ماه زمانی که نماینده مجلس است در جلسه نیست.”

هدف بسیاری از این کمیته ها را به جلو لایحه پیش نویس. بروکس به عنوان مثال مطالعه و بررسی سوخت گاز و مالیات برای صورتحساب موقت کمیته انرژی و امید به پیش نویس است. مصرف کنندگان در حال خرید گاز کمتر به اتومبیل تبدیل به سوخت بیشتر و برخی از رانندگان انتخاب کردن برای وسایل نقلیه الکتریکی. این بدان معناست که کمتر پول برای تعمیر جاده—چیزی کمیته انرژی امیدوار به آدرس در سال است.

دولت ایالت مرلین Dondero حلقه D-لاس وگاس گفت: قانونگذاران کار نه تنها در کمیته کسب و کار بلکه در حوزه توسعه ارتباطات و دیگر غیر-جلسات کمیته. به علاوه وجود دارد غیر قانونی کار می کنند. “بسیاری از قانونگذاران البته باید مناسب شغل خود را به عنوان خوب,” او گفت:.

کمی از تاریخچه

داکوتای شمالی و تگزاس و مونتانا تنها کشورهای دیگر در این کشور است که به دیدار اسفندماه.

“در اصل بسیاری از ایالت ها تا به حال دوسالانه قانونگذاران ایالتی چرا که آنها بسیار پر جمعیت و همچنین به دلیل نقش دولت در زندگی مردم بسیار کوچکتر و محدود تر از آن است که در حال حاضر” قهقهه گفت. “نیز وجود دارد که این نظریه که کمتر قوه مقننه در دیدار آسیب کمتر است که در آن می توانید انجام دهید.”

قهقهه گفت شده اند وجود دارد چند تلاش نوادا در سراسر تاریخ به سوئیچ جلسه به سالانه برنامه. تنها موفقیت او گفت یک دوره کوتاه زمانی که اصلاح قانون اساسی سال 1958 ساخته شده و مقننه در جلسه سالانه. آن لغو شد در سال 1960.

قهقهه گفت: نوادا تاریخچه کوچک-دولت حرکات ممکن است منجر مخالفان سالانه قوه مقننه به مخالفت با داشتن قانونگذاران دیدار بیشتر است.

“من نشان می دهد که نوادا آزادیخواه تاریخچه و ترس [و یا] عار برای دولت کار کرده اند به اطمینان حاصل شود که این طرح به سادگی هرگز آن را از طریق” او گفت:. “بیشتر قوه مقننه در دیدار بنابراین فکر می رود بیشتر قوانین آن خواهد شد و بیشتر به فساد آن را باعث خواهد شد.”

نشست سالانه می تواند تبدیل به یک بار به برخی از قانونگذاران بسیاری از آنها تعادل چهار ماه از جلسه با اشتغال تمام وقت. دولت می پردازد درباره $9,000 در هر جلسه به نمایندگان مجلس شکل خواهد بود که نیاز به افزایش اگر قوه مقننه ملاقات سالانه است. در کالیفرنیا, برای مثال, آن شش رقم یک سال و موقعیت.

Dondero حلقه گفت: کمبود آگاهی در مورد قانونی جلسات و قانونگذاران’ مسئولیت می تواند منجر مردم را به مخالفت با یک حرکت به یک جلسه سالانه. او همچنین گفت نوادا گذرا جمعیت و تعداد زیادی از مردم در حال حرکت در اینجا می توانید گروه هایی که ممکن است متوجه است که دولت نمی سالانه یک جلسه. پس از همه, آن را شایع تر از نه کشور.

آنچه در آن به معنی برای صورتحساب

آخرین روز و ساعت جلسه معمولا از کوره در رفته فشار برای دریافت قوانین به تصویب رسید. برخی از لوایح و مرگ تنها به دلیل وجود ندارد, زمان مناسب برای نگاه به قانون است. که می تواند به عنوان استدلال به اندازه کافی به دیدار سالانه.

قهقهه گفت که در حالی که بسیاری از لوایح انجام مردن در جلسه او دیده است هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را آسان تر یا سخت تر به تصویب یک لایحه در دوسالانه جلسه در مقایسه با یک جلسه سالانه.

“آیا کسانی که صورتحساب [که درگذشت] خواهد تصویب شده است در یک جلسه سالانه یا باد در یک کمیته صندلی میز کشو ما واقعا هیچ راهی برای دانستن” او گفت:. “به نظر می رسد به من بر اساس بیش از 35 سال است که من مشاهده کرده اند این قوه مقننه است که اگر رهبری می خواهد یک لایحه به نور روز را مشاهده کنید و رای دادند و پس از آن خواهد شد.”

هر دو بروکس و Dondero حلقه گفت: سال خارج از جلسه می دهد قانونگذاران توانایی را به یک گام به عقب تنفس و بررسی مسائل. “این کار کمک بسیار کمی به دلیل آن را به شما می دهد زمان را به مطالعه همه چیز در سطح های مختلف” Dondero حلقه گفت. “از آنجا که زمانی که شما وجود دارد, آن را, ‘عجله کردن و رفتن.'”

بروکس گفت که اگر چه نمایندگان مجلس مسئولیت در طول خاموش-سال حجم کار باقی مانده است تا به فردی قانونگذاران. “شما می توانید به عنوان فعال شما زمان و پول می شود,” او گفت:.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de