پل آلن مالیات املاک و احتمالا مسئول واشنگتن 300 میلیون دلار بودجه ثروت باد آورده

Category: سیاتل

RIP my man.

RIP my man. Mark Wilson / گتی ایماژ

قانونگذاران در المپیا, از رو خوش شانس این جلسه.

در آغاز سال همه ناجور در مورد نحوه پرداخت فاجعه کوکتل از بحران های پیش روی دولت است اما هیچ کس نمی تواند تصمیم گیری در یک طرح.

کمی وجود دارد علاقه به رژیم صهیونیستی است. Inslee پیشنهاد به استفاده از بودجه ذخایر را نصف ما جمعیت بی خانمان در داخل کمتر علاقه برش کمک های مالی از برنامه های دیگر برای تحقق آن نیاز و حتی کمتر از علاقه شما احتمالا می توانید تصور کنید که در حال عبور جدید مالیات بر ثروتمندان است. بلندی بیش از همه آن بود که 500 میلیون دلار سوراخ تیم Eyman را ساده لوحانه ماشین tab ابتکار تهدید به ضربه در حمل و نقل بودجه.

اما سریع به جلو یک ماه و به لطف یکی از دولت چند مناسب و معقول مترقی مالیات آن را مانند به نظر می رسد قانونگذاران تا حدودی می توانید آدرس آن بحران بدون بالا بردن هر گونه مالیات جدید است.

به پچ خودرو-برگه سوراخ تا در سال آینده با توجه به Seattle Times, حمل و نقل, بودجه نویسندگان با استفاده از “دلار” است که پول آنها فکر می کردند که در حال حاضر به سر برد اما در نهایت صرف به دلایل مختلف.

در همین حال هفته گذشته, اقتصادی, نقد و هوا شورا (ERFC) اعلام کرد که قانونگذاران به حال اضافی $606 میلیون به ترفند را به بودجه جاری و 536 میلیون دلار بیشتر به صرف و یا صرفه جویی در سال آینده است.

بخش بزرگی از این مسافت احتمالا با پل آلن.

آلن درگذشت در اکتبر 2018. املاک و مالیات ناشی از نه ماه پس از مرگ, تاریخ, اما مردم می توانند فایل برای شش ماه دیگر تمدید. اگر آلن املاک و ثبت یک پسوند بازده خواهد رسید اواسط ماه مارس سال 2020 درست زمانی که المپیا بسته تا فروشگاه برای سال.

محرمانه بودن قوانین حمایت از مالیات دهندگان اطلاعات از جلوگیری از وزارت درآمد از تایید که برای برخی از, اما, به عنوان پروتکل (فکر کنم) برای اولین بار در گزارش هفته گذشته ERFC نشان داد $310 میلیون دلار دست انداز در آموزش و پرورش میراث حساب اعتماد (ELTA) “عمدتا به دلیل بالاتر از پیش بینی مالیات بر املاک و رسید.”

هر چند من واقعا و به طور کامل اسکن obits من نمی یاد شنوایی از دیگر میلیاردر مرگ در واشنگتن در پاییز سال 2018 پس از آن نسبتا امن به شرط که آلن مسئول 57 درصد افزایش در پیش بینی برای املاک و مالیات بر درآمد این بهار.

DOR و ERFC می بینی این هجوم درآمد به عنوان “یک اتفاق” اما این احتمال وجود دارد بیشتر پول ممکن است. در برخی موارد وابسته می پرداخت مالیات املاک در اقساط مساوی در طول دوره به عنوان بسیاری از 10 سال است.

به منظور می دانم که چقدر از آلن املاک و دستگیر شد واشنگتن 20 درصد املاک و مالیات بر multimillionaires ما می خواهم به می دانم که چقدر از آن و مستغلات مشمول مالیات بود. مایکروسافت از بنیانگذاران انباشته $20 میلیارد دلار ثروت و او احتمالا در سمت چپ نیمی از آن را به بنیاد خیریه خواهد بود که 100 درصد معافیت. اگر وجود دارد هیچ دیگر کسر است که بسیار بعید است که پاسخ املاک مشمول مالیات از 10 میلیارد دلار و در نتیجه 2 میلیارد دلار افزایش در دولت درآمد کل است که تعداد زیادی بیش از $310 میلیون انداز ما در این سال پیش بینی شده است. اما دوباره به دلیل افشای قوانین عمومی نمی دانم اگر آلن و مستغلات است که پرداخت در اقساط تا ماه فوریه آینده و هر کس در المپیا است درمان این مانند یک معامله است.

اگر شما در حال نشستن وجود دارد فکر این امر می تواند خوب برای عموم مردم به دانستن تفاوت بین یک میلیاردر ناخالص و مستغلات و املاک مشمول مالیات جان Burbank در فرصت های اقتصادی موسسه معتقد است این می شود ممکن است برای نوشتن یک قانون برای انجام درست آن. “ما می دانیم دقیقا معافیت های مالیاتی که بوئینگ و مایکروسافت دریافت و بر اساس سیاست های دولت به دلیل بررسی سالانه. ما امکان پذیر می تواند توسعه مشابه گزارش برای املاک. شهرکهای هستند نه مردم دیگر آنها از مردم, اما آنها نه مردم تا حریم خصوصی عاملی است که کمی پر از شکوفه او گفت:” بیش از تلفن.

Burbank همچنین اشاره می کند که واشنگتن مالیات املاک “فراهم می کند و یکی از معدود مترقی درآمد ابزار برای جمع آوری کمک مالی برای سرمایه گذاری در کالاهای عمومی” و استدلال می کند اصلاحات می تواند مالیات و حتی پیشرفته تر. یک لایحه در سنا اسپانسر شده از طرف بهداشت ، لیز Lovelett را حذف مالیات برای 25 درصد از املاک در حال حاضر مشمول کاهش مالیات برای یکی دیگر از 53 درصد از ثروتش بچند میلیون برسد شهرکهای است که پرداخت مالیات, افزایش نرخ املاک به ارزش بیش از 10 میلیون دلار و در نهایت افزایش درآمد دولت برای مسکن و مراقبت از کودکان با 35 میلیون دلار در سال است. نیمه سرگرم کننده! این لایحه درگذشت کمیته در این سال, اما, شما می دانید, آن را یک ~جلسه کوتاه~.

در هر صورت این سوال که در آن $310 میلیون خواهد شد این است که هنوز هم در هوا. هر چند مالیات بر املاک و پول می رود به طور مستقیم به آموزش و پرورش میراث اعتماد حساب است “نزدیک به صندوق به طور کلی حساب” که مجلس می تواند با استفاده از به تعادل بودجه. ترجمه: آنها می توانید انجام آنچه آنها می خواهند با آن است.

این مجلس با پیشنهاد اختصاص “$315 میلیون دلار در یک بار درآمد پیش بینی شده در فوریه هوا” بدین ترتیب:

115 میلیون دلار به نشانی بی خانمانی با افزایش ظرفیت پناهگاه و نگه داشتن خانواده های آسیب پذیر قرار دارد.

100 میلیون دلار برای رسیدگی به بحران آب و هوا سرمایه گذاری در جوامع و پروژه ها به منظور افزایش و کاهش تابآوری.

100 میلیون دلار به سمت جدید مدیر سلامت رفتاری بیمارستان که قانونگذاران تصویب شده در سال 2019 به آدرس کمبود نیروی کار و کمبود تخت برای بیماران است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

خانه پیشنهاد 100 میلیون دلار برای مقرون به صرفه مسکن و بی خانمانی 56 میلیون دلار برای مهد کودک و سرمایه گذاری در پزشکی بازپرداخت, در میان چیزهای دیگر.

روز چهارشنبه در واشنگتن خزانه دار Duane دیویدسون, که یک جمهوری خواه استدلال ما باید صرفه جویی در پول برای بعد.

Burbank می گوید: صرفه جویی در پول “راه گرسنه خدمات عمومی ما باید به طور کامل به کمک های مالی.” او استدلال می کند که ما در حال حاضر $2.9 میلیارد دلار در ذخایر و سرمایه گذاری در خدمات عمومی خواهد شد و در نهایت صرفه جویی در پول در دراز مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de