COVID=19 patient leaves Sunrise Hospital

حسن نیت ارائه میدهد عکس

حدود 50 COVID-19 بیماران مرخص شده از بیمارستان طلوع آفتاب & مرکز پزشکی در لاس وگاس از جمله دیوید Reifer. Reifer که در تصویر با دکتر Manoj Sharma, خانه فرستاده شد روز شنبه, آوریل, 25, سال 2020 است.

Coronavirus به ارمغان آورده است مقدار زیادی از غم و ناامیدی به ساکنان در نوادا که در آن بیش از 200 نفر از این بیماری همه گیر.

اما نیز وجود دارد که مثبت قصه و ارقام است.

در طلوع بیمارستان و مرکز پزشکی این بعد از ظهر به بهبود بیمار دیوید Reifer شد چرخ خارج از مرکز در میان تشویق حضار از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

Reifer “که در حال انجام” بود و رفتن به خانه با خانواده یکی از بیش از 50 COVID-19 بیمارانی که بهبود در آن بیمارستان خبر داد.

حداقل 2,240 مردم در شهرستان کلارک شناسایی شده به عنوان رمان ویروس را بهبود حدود 63 درصد نرخ جنوب نوادا سلامت منطقه خبر داد.

این بیماری تنفسی مسری است که بیماران مجبور به مبارزه با آن را در تنهایی با عزیزان قادر به بازدید از بیمارستان. برخی از بیماران گزارش به تنهایی درگذشت.

حتی برای کسانی که بازیابی آن ممکن است هفته قبل از دریافت آنها برای دیدن عزیزان خود دکتر گفت: Manoj Sharma بحرانی مراقبت hospitalist در بیمارستان طلوع آفتاب در یک فیلم ویدئویی ارائه شده توسط مرکز.

این ویروس تا به حال ادعا 206 زندگی در نوادا که از شنبه حداقل 174 از آنها در شهرستان کلارک. از 1,066 که فرود در بیمارستان اینجا 159 فوت کرده اند.

پانزده قربانیان در شهرستان کلارک مرده بود خارج تجهیزات پزشکی. این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم باقی مانده در بیمارستان بستری است.

“برای دیدن آنها بهتر می شود و قادر به دوباره آنها را با خانواده خود و آنها را صفحه اصلی” شارما گفت. “این فقط بدان معنی است که خیلی آن را بسیار نشاط بخشی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de