گذر به هند: مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای گرم, آغوش, چاپلوسی

Category: لاس واگاس

واشنگتن — آن Trumpiest ارائه می دهد.

تجمع در یکی از بزرگترین استادیوم های. جمعیت میلیون ها تشویق او را در. عشق متحرک در طول انتخابات سال است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسته بندی سفر دو روزه به هند وعده از نوع خوش است که بازداشته او را در بسیاری از سفرهای خارجی که برخی از آنها برجسته تظاهرات گسترده و یخی handshakes از رهبران جهان. او انتظار برای دریافت یک آغوش گرم از لحاظ ایدئولوژیک با هم تراز وسط قرار دارد و در آغوش محبت نخست وزیر نارندرا کامل با تجمع عظیم به زودی پس از ورود او روز شنبه و پس از غروب آفتاب به بازدید از تاج محل.

پس از میزبانی مودی در یک “پرونده مودی” تجمع در هوستون در سال گذشته به خود جلب کرد که از 50000 نفر مودی نفع بازگشت با “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رالی (این ترجمه را به “سلام مغلوب ساختن پیشی جستن”) در بزرگترین ورزشگاه کریکت در هند غربی شهر احمدآباد. ده ها هزار نفر در حال انتظار برای خط خیابان.

مودی “به من گفت ما باید 7 میلیون نفر بین فرودگاه و این رویداد” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت روز شنبه پس از آن مطرح شده که پیش بینی تعداد به 10 میلیون هنگامی که او با اشاره به سفر در طول پنج شنبه شب رالی. هندی مقامات انتظار می رود نزدیک به 100,000.

“من هرگز راضی باشد با یک جمعیت اگر ما 10 میلیون نفر در هند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. و به عنوان او را ترک کاخ سفید روز یکشنبه برای پرواز به هند آینده منظره بود از رئیس جمهور را در ذهن دوباره: “من می شنوم آن را برای رفتن به یک رویداد بزرگ است. برخی از مردم می گویند که بزرگترین رویداد آنها تا کنون در هند است. این چیزی است که نخست وزیر به من گفت: — این خواهد بود که بزرگترین رویداد آنها همیشه به حال.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان سفر خواهد کرد در میان به سلامتی از دقت برداشت و به نمایش مودی وفاداران و کارگران از Bharatiya Janata Party. آنها ایستادگی خواهد کرد برای ساعت ها در کنار منظمی آراسته 22 کیلومتر (14 مایل) کشش از جاده به توافق تهمت بزرگ خوش آمدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی دوست نداشتن سفر خارجی و ترجیح میدهد که خانه خود را در کاخ سفید تخت; در واقع او اشاره کرد به خبرنگاران پس از خروج از کاخ سفید که این یک سفر طولانی به هند و که او تنها قصد دارد یک شب. اما او نزدیکی خاصی برای هند است. او متعلق به یک هتل و کازینو در شهر آتلانتیک نیوجرسی به نام تهمت تاج محل و او دارای خواص متعدد در هند.

“در بسیاری از رنگ. این است با صدای بلند و خشن و بی ادب کشور و این که دقیقا در برخی از راه های واقعا متناسب با مغلوب ساختن پیشی جستن سبک” گفت: Tanvi مادان یک عضو ارشد و مدیر هند پروژه در موسسه بروکینگز. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد برای دریافت یک پادشاه خوش آمدید از یک کشور به خوبی تمرین در هنر چاپلوسی. یک و نیم میلیون نفر از مردم جمع شده بودند به گوش رئیس جمهور Dwight D. Eisenhower صحبت می کنند در سال 1959; سابق جیمی کارتر رئیس جمهور تا به حال یک روستا به نام بعد از او — Carterpuri.

“در برخی از راه, رئیس جمهور آمریکا به هند به احساس دوست داشتنی” گفت: مادان. او پیش بینی کرد مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت خواهید کرد و حتی بزرگتر خوش آمدید به این دلیل که سرخپوستان آن را تشخیص دهد چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار دارد که می تواند آنها را در خود زینت های خوب.

“آن را در مورد او فی نفسه برای آنها. آن است که ایالات متحده در رابطه برای هند بسیار مهم است,” او گفت:.

هند هفته را صرف ساخت آماده سازی برای بازدید. هزینه تقریبا 14 میلیون دلار دولت نامحدودی شهر را با تبلیغات از مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی و با عجله ساخته نیم کیلومتر (1,640 پا) دیوار آجری در کنار جاده تهمت را به ورزشگاه که مقامات در حال عجله به پایان در زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدن.. منتقدان می گویند این دیوار ساخته شده بود برای جلوگیری از نمایش یک زاغه مسکونی توسط بیش از 2000 نفر است. سگ های ولگرد گرفتار شده اند و درختان عجیب و غریب کاشته شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خارجی بازدیدکننده داشته است به طور معمول شده است نور را در گشت و گذار اما این بار رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump هستند برای بازدید از تاج محل. داستان در رسانه های محلی هشدار می دهند از میمون ها که ساکن برجسته pestering گردشگران برای مواد غذایی و در مواردی شوم هر دو بازدید کنندگان و تیرکمان بچه گانه-حمل امنیتی سپاه پاسداران است.

رئیس جمهور را اغلب استفاده می شود سفرهای خارج از کشور برای تقویت انتخاباتی خود چشم انداز. تصاویر رئیس جمهور آمریکا در حال شرکت در صحنه جهانی ایستاده اند در مقایسه با کسانی که از رقبای خود در حزب مخالف slogging از طریق شام در اوایل رای گیری متحده و تضاد در بحث است.

این سفر به طور خاص نشان دهنده یک مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی مبارزات انتخاباتی به نمایش گذاشتن او به دنبال ریاست جمهوری در دوران کوتاه مدیریت با دقت سفرهای است که ارائه counterprogramming به دموکراتها اولیه مسابقه و تولید انواع تصاویری مبارزات انتخاباتی خود می توانید استفاده کنید در آینده تبلیغات. دستیاران خود را نیز بر این باورند که سفر می تواند کمک به رئیس جمهور وو ده ها هزار نفر هندی-آمریکایی رای دهندگان قبل از انتخابات ماه نوامبر.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته سفر شده اند تحت الشعاع قرار توسط دیپلماتیک snafus و سیاسی gaffes. هنگامی که باراک اوباما در حال اجرا بود برای ریاست جمهوری خود را دریافت در آلمان در مقابل یک جمعیت عظیم برجسته بود برجسته در یک حمله آگهی ریخته گری او را به عنوان صرف “مشهور است.”

فراتر از اپتیک های جدی وجود دارد مسائل مربوط به آدرس به عنوان هند چهره افتادن اقتصاد و ادامه تظاهرات بیش از یک تابعیت قانون است که مانع مسلمانان است.

تجارت تنش بین دو کشور تشدید شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تعرفه های فولاد و آلومینیوم از هند است. هند در پاسخ با مجازات های بیشتری در محصولات کشاورزی و محدودیت در ایالات متحده آمریکا دستگاه های پزشکی. آمریکا انتقام حذف هند از قدیمی دهه ترجیحی تجارت برنامه.

هر چند تجارت را در دستور کار تهمت و مقامات دولت در حال بازی کردن انتظارات است.

“ما می تواند یک معامله تجاری با هند اما من واقعا صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد” به رئيس جمهور است.

هند شده است درگیر در تظاهرات بیش از آن تابعیت متمم قانون. آن را فراهم می کند یک مسیر سریع به تابعیت برای برخی از مهاجران که وارد این کشور به طور غیر قانونی در حالی که در حال فرار از آزار و اذیت مذهبی اما مانع کارش بالا بردن ترس است که این کشور در حال حرکت به سمت یک مذهبی آزمون شهروندی. گذشت باعث شده است تا در مقیاس بزرگ تظاهرات و خشونت سرکوب کرد.

به طور معمول مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه عموم سرزنش رهبران جهان برای نقض حقوق بشر در طول سفرهای خارج از کشور. اما یک مقام ارشد دولت گفت: آمریکا نگران است در مورد وضعیت و تهمت بگویید مودی جهان است که به دنبال به هند برای ادامه به رعایت آن سنت های دموکراتیک و احترام به اقلیت های مذهبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین انتظار می رود به وزن در سرنوشت این سرزمین مورد مناقشه کشمیر. این اکثریت مسلمان قلمرو ادعا توسط هر دو هندو-ملی به رهبری هند و پاکستان است. مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است به واسطه و تشویق هند و پاکستان به همکاری با یکدیگر برای حل و فصل اختلافات خود را.

اما به احتمال زیاد کمی عمومی تقسیم بین تهمت و مودی رهبران دو کشور با شبیه عشق از پهلوانان و ستایش. در “پرونده مودی” رویداد پاییز گذشته که incongruously مرتبط نخست وزیر هند با تگزاس کابوی فرهنگ دو رهبران جهان در زمان مرحله دست در دست در یک کنسرت راک-مانند تنظیم خواهد شد که به مراتب بیشتر صحنه در احمدآباد

“آماده به می گویند #NamasteTrump ایم” این شهر بزرگترین در مودی در ایالت گجرات به عنوان آن بشود به استقبال رئیس جمهور آمریکا در نخستین سفر هند به عنوان رئيس جمهور. همچنین دعوت از مردم برای پیوستن به “#theBiggestRoadShowEver.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im