بیش از حزب: 4 متحده نزدیک میله, رستوران ها بیش ویروس

توسط SUDHIN THANAWALA

شنبه شب گرفتم در بسیاری از نقاط کشور نادیده گرفته و در برابر هشدارهای حضور در اجتماعات بزرگ برای جلوگیری از گسترش coronavirus. در روز یکشنبه مشخص شد که در بسیاری از نقاط این حزب است.

ایلینوی, اوهایو, ماساچوست واشنگتن و نیویورک شهرستان ها از جمله مکان هایی است که دستور داد بارها را ببندید و رستوران ها برای جلوگیری از ناهار خوردن در خدمات. بایگانی اطلاعات و تحویل خواهد شد هنوز هم مجاز است.

در نیواورلئان و شیکاگو افراد چادری به رنگ سبز برای روز سنت پاتریک میله های بسته بندی شده و ریخته بر روی پیاده رو شلوغ شنبه, حتی بعد از شهرستانها خود را لغو رژه می روند.

“من در مورد به قرار دادن زندگی ام را در خود نگه دارد به دلیل این است که رفتن در اطراف” توماس کایل گفت: Chicago Sun-Times. توماس یک پرستار از کلرادو گفت: “در حال پرواز به شیکاگو برای جشن روز سنت پاتریک با دوستان و فکر مردم ممکن است “زیاده.”

در New Orleans, سید شوالیه 86 جشن با وجود بهداشت عمومی هشدار و خطر بالاتر او رو به دلیل سن او.

“خداوند خواهد شد مراقبت از همه ما” شوالیه گفت: بار جزئي/نیواورلئان مدافع.

اوکلاهما فرماندار توییتی یک عکس از خود و فرزندان خود را در شلوغ مترو رستوران شنبه شب.

در پس-حذف صدای جیر جیر کالیفرنیا ، کوین Stitt نوشت: “غذا خوردن با بچه ها و همه همکار من Oklahomans در @CollectiveOKC. آن را بسته بندی شده امشب!”

“فرماندار ادامه خواهد داد را به خانواده خود را به شام و به فروشگاه مواد غذایی بدون زندگی در ترس و تشویق Oklahomans به انجام همان” چارلی Hannema سخنگوی والی گفت: در یک ایمیل.

مقامات بهداشتی توصیه کرده اند مردم را به دور خود از هر یک از دیگر اجتماعی است. برخی از ایالات آمریکا ممنوع گردهمایی با بیش از یک تعداد معینی از مردم است. این هشدار را فوری تر و به عنوان گسترش بیماری در ایالات متحده, که در آن حدود 3500 مردم تبدیل شده اند آلوده و بیش از 60 کشته شده اند.

اکثریت قریب به اتفاق افرادی که قرارداد این ویروس جدید در عرض چند هفته بهبود می یابند. این باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما می تواند منجر به بیماری شدید و از جمله ذات الریه برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

“زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت. “این یک شوخی نیست. هیچ کس ایمنی بدن به این.”

دموکراتیک فرماندار دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها در دولت خود را به از دوشنبه شب تا مارس 30. او گفت که او سعی کرده بود در اوایل هفته گذشته به درخواست تجدید نظر به همه قضاوت خوبی برای ماندن در خانه برای جلوگیری از میله های زندان و در جمع جمعیت.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio با صدور بیانیه ای گفت او را محدود به شهر 27,000, رستوران ها, میله ها و کافه ها به مواد غذایی takeout و تحویل آغاز روز سه شنبه. کاباره ها سینما تئاتر کوچک خانه ها و سالن های کنسرت را به نزدیک است.

واشنگتن دولت سخت ترین ضربه توسط ویروس با بیش از 40 مرده را با میله, رستوران ها, سرگرمی و تفریح, تمام امکانات به طور موقت بسته شده به جز برای مواد غذایی takeout و تحویل.

“این تصمیم گیری بسیار دشوار اما ساعت شمارش در اینجا و بسیار قوی اقدامات لازم به سرعت گسترش بیماری” Inslee گفت.

ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر همچنین دستور داد تمام میله و ناهار خوردن در رستوران ها به نزدیک به سه هفته است. خواه خواسته ساکنان “به یک نفس عمیق و درک منطق پشت این هدایت است.”

همه کافه ها و رستوران ها در اوهایو هستند تا اطلاع ثانوی بسته. کالیفرنیا ، مایک DeWine گفت: “بسیار شدید اقدام” باعث شده نگرانی ها از اطراف دولت در مورد شلوغ میله های زندان. “اگر ما را نمی, این اقدامات در حال حاضر خیلی دیر خواهد بود,” او گفت:.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام برای تمام میله wineries کاباره ها و brewpubs به در, پرجمعیت ترین دولت است. از حزب دموکرات گفت: سفارشات جدید هستند دستورالعمل که “ما باید از این ظرفیت به اجرا در صورت لزوم.”

مقامات در نیوجرسی با توجه به یک ایالت مقررات منع رفت و آمد برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت:.

“یکی از دوستان من راه می رفت به یک نوار/رستوران شب گذشته در اسبوری پارک و آنها را بسته بندی شده” مورفی یک دموکرات گفت: در WBLS-107.5 FM. “و مردم در بالای هر یک از دیگر. و این که احتمالا متاسفانه حداقل برای کوتاه مدت حالات است که ما در حال رفتن به قادر به رعایت بسیار طولانی به دلیل به ناچار کسی در حال رفتن به آلوده کردن شخص دیگری در یک وضعیت شبیه به آن.”

New Orleans شهردار LaToya Cantrell گفت: آن را “غیر قابل قبول” است که مردم نادیده گرفتن ممنوعیت صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز در تجمعات بیش از 250 نفر است. متخلفان بودند “به طور فعال افزایش خطر برای همسایگان خود و عزیزان خود” Cantrell گفت.

هشتگ “StayTheFHome” روند در توییتر در روز یکشنبه. چند کشور در اروپا بسته اند میله های زندان.

مردم را به طور کامل اجتناب از رستوران “ممکن است overkill در حال حاضر” ملت بیماری های عفونی, متخصص, Anthony Fauci گفت: CBS’ “چهره ملت” اما او اضافه کرد که او نمی خواهد رفتن به یک خود را به خاطر او نمی خواهید به در “شلوغ” و خطر داشتن به خود شده است.

جمهوری خواه در کنگره Devin Nunes تا به حال پیام های مختلف در فاکس نیوز کانال صبح روز یکشنبه آتی تشویق مردم به رفتن به رستوران های محلی و بارها.

“در بسیاری از نگرانی ها با اقتصاد در اینجا چون مردم از ترس به بیرون رفتن اما من فقط می گویم یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید — اگر شما سالم به شما و خانواده خود را از آن زمان به تنها بیرون رفتن, رفتن به یک رستوران محلی به احتمال زیاد شما می توانید در راحتی,” او گفت:. “بیایید درد نکنه کار مردم در این کشور هستند که با تکیه بر حقوق و دستمزد و راهنمایی برای نگه داشتن کسب و کار کوچک خود رفتن.”

___

این نسخه درست شده است نشان می دهد که از نام نشان می دهد Nunes ظاهر شد Fox News Channel را صبح روز یکشنبه آتی.

___

Thanawala گزارش از آتلانتا. آسوشیتد پرس نویسندگان سوفیا Tareen و گیاه McCann در شیکاگو شان مورفی در شهر اوکلاهما و لری Neumeister در شهر نیویورک کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de