پارک زندگی: چه دیزنی جهان را بازگشایی برنامه به معنای برای دیزنی لند و بازدید کنندگان احساس امنیت دوباره

چه چیزی می تواند دیزنی جهان را بازگشایی طرح مفهومی برای دیزنی لند? زمانی که با Disneyland annual passholders احساس امن برای بازگشت به پارک ؟ آنچه را که شما سفارش اگر دیزنی لند ارائه صفحه اصلی مواد غذایی و آشامیدنی (persian) تحویل ؟ یافتن تمام موضوعات پارک اخبار در پارک زندگی عضویت در خبرنامه.

رویکرد محافظه کارانه

چه چیزی می تواند دیزنی رویکرد محافظه کارانه به بازگشایی آن پارک هتل ها و مراکز خرید در فلوریدا و چین معنی دیزنی لند?

توپی در بالای خیابان اصلی U. S. A., خواب زیبایی و قلعه خالی از مردم در طول رفت و آمد مکرر بسته شدن با توجه به کروناویروس (COVID-19) در آناهایم, CA, روز پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. هوایی خدمات ارائه شده توسط آشیانه 21 هلیکوپتر. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

ایمنی و بهداشت

دیزنی لند نظرسنجی passholders در مورد ماسک صورت متوسط چک در پارک ورودی قبل از ورود پرسشنامه سلامت و بهداشت و سلامت دیگر و پروتکل های ایمنی.

چیزبرگر کشویی سیخ کباب از دود جامپر در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در میان مواد غذایی جشن میکی ماوس را تولد 90. حسن (دیزنی لند توچال)

Churro هوس

دیزنی لند می خواهد به ارائه مونته کریستو ساندویچ دل شلاق و دیگر پارک, مواد غذایی و نوشیدنی به طور مستقیم به خانه خود را.

مفهوم هنر برای VR بازی را نشان می دهد یک جاده پر پیچ و سیم پیچ از طریق یک دره پر از spires قوی. (حسن نیت ارائه میدهد از جنگ ستارگان)

دور

Lucasfilm ایجاد یک virtual فرمت دیزنی لند Star Wars: کهکشان لبه است که به بررسی حومه سیاه Spire پاسگاه.

بازدید کنندگان را ترک Frontierland رهبری به هاب مرکزی در دیزنی لند توچال در آناهایم, CA, روز دوشنبه, سپتامبر. 17, 2018. دیزنی لند گسترده تر گردشگاهها و بهبود های دیگر به عابر پیاده جریان به عنوان بخشی از پروژه استارداست, تلاش برای آماده سازی پارک برای بازدید کنندگان انتظار می رود با افتتاح Star Wars: کهکشان لبه. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

تغییر بار

دیزنی لند می تواند کمک به آمریکا در طراحی و نگهداری موثر و استقبال فضاهای اجتماعی می نویسد پارک نویس رابرت نیلز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de