پدر و مادر پلیس مبارزه به گله جوان در شیوع ویروس

Category: لاس واگاس No comments

Reddick

خولیو کورتز / AP

Cece Guida, 19, بالا, نیویورک شهرستان, هل سام Reddick, 20, از Evansville, Ind., به عنوان رخصتی بهار گرفتم نگاه کنید در طول یک بازی مبارزه مرغ در ساحل, سهشنبه, مارس 17 سال 2020 در پمپنو بیچ فلوریدا. به عنوان پاسخ به کروناویروس همه گیر فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داد تمام میله های زندان تعطیل شود به مدت 30 روز آغاز و در 5 p. m. و بسیاری از سواحل فلوریدا در حال چرخش به دور رخصتی بهار, جمعیت ترغیب آنها به شرکت در اجتماعی فاصله.

نوجوان: “من نمی توانم اینجا بمانم در تمام طول روز. چه در مورد دوستان من!?”

پدر و مادر: “شوخی می کنی ؟ این جدی است!”

مغز نوجوانان است که قطعا در بازی به عنوان مقامات در سراسر جهان در تلاش برای حفظ جوانان از جمع آوری در حالی که پدر و مادر اخم در خانه در مورد آنچه آنها به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

“آن را مانند گاو گوشتي گفت: Southampton New York, مادر آناستازیا Gavalas با پنج خود را که طیف وسیعی از 13 تا 21.

او صحبت کرد و جمعه فقط دو روز به تعطیلی مدرسه است که می تواند برای هفته ها.

“آنها احساس خوب و آب و هوا بوده است خوب به طوری که آنها فکر می کنم آنها می توانید بروید و هر چیزی را انجام دهید. اگر آنها می تواند به صعود بیش قفل دروازه و توپ بازی در پارک آنها خواهد شد. اگر یک فروشگاه که باز مانده آنها آن را پیدا کنید و بروید. مهم نیست که چقدر من از آنها گرفتن و انجام کاری” Gavalas گفت.

آنی نادرست قضاوت egocentricity. کودکان نوپا و یا نوجوانان ؟

راشل Busman کودک و نوجوان روانشناس با ذهن کودک موسسه در نیویورک گفت: هنوز در حال توسعه مغز نوجوانان می تواند نمایشگاه آن صفات و بیشتر در حال حاضر تنها با افکار شکست ناپذیری می تواند به طور بالقوه فراموش واقعی آسیب رساندن به خود و دیگران است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

برخی از نوجوانان در حال پرش بیش از این واقعیت است که آنها بالقوه حامل.

“آنها خیلی در ابتدا نسبت به پاداش و در ابتدا نسبت به ارضاء فوری,” Busman گفت.

چه پدر و مادر به انجام دهید ؟ به خصوص کسانی که از تلفن همراه بسیار قدیمی تر استفاده می شود به مراتب بیشتر از آزادی از ویروس محدودیت اجازه می دهد از جمله بچه های کالج که مدارس باید به آموزش از راه دور و یا باقی می ماند و در بهار ،

“اگر شما شروع به گفتگو با, ‘شما نمی توانید انجام دهید که شما احتمالا قصد ملاقات با, ” اوه, بله, من می توانم, من یک فرد بزرگسال’ نوع از چیزی'” Busman گفت. “اولین گام این است که اعتبار. اجازه دهید نوجوان خود را می دانم که شما می توانید آن را حتی اگر شما کاملا نمی دانند.”

در اروپا و جاهای دیگر مقامات در پا.

بلژیک رسانه ها گزارش دادند حدود 300 نفر حضور داشتند با بیحوصلگی حرف زدن در استان لوکزامبورگ در شهر Tenneville شنبه گذشته. پلیس و ماموران فدرال swooped در و آن را شکست ،

در فرانسه که مخالف یک مستند در سفرهای غیر ضروری در خارج هزینه می تواند پدر و مادر خود را جریمه از 40 دلار به $150. همه ساکنان باید با پر کردن یک فرم مستند چرا آنها خانه های خود را ترک در طول 15 روز دوره. حلق آویز کردن با دوستان در نظر گرفته شده است یک دلیل معتبر.

فقط به عنوان بهار آب و هوا وارد آلمان با مدارس و باشگاه ها و سالن های کنسرت بسته “کرونا” احزاب ظاهر شده اند و با وجود محدودیت. علاوه بر این پلیس پراکنده افراد جوان از پارک های مختلفی در سراسر برلین در روز سه شنبه, با توجه به رسانه های محلی.

“این است که نه معقول و منطقی به دعوت یک حزب بزرگ در خانه و یا جشن های دیگر با بسیاری از مردم گفت:” لارس Schaade معاون آلمان آژانس بهداشت عمومی.

گروه از نوجوانان شده اند تجمع در کافه ها جای دیگر در اروپا است.

در مورد مشکل غربت افراد جوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیوست کر جمعه از کسانی که ذکر “آنها احساس شکست ناپذیر” و sternly خواست آنها را به “توجه به توصیه” به مراقبت.

او coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx هشدار داد از “در مورد گزارش” از فرانسه و ایتالیا که افراد جوان تبدیل شده اند به طور جدی بیمار از COVID-19.

برخی از والدین انجام می دهند.

در ویللیستن ورمونت ان اشمیت گفت: او 17 ساله پسر یکی نیست به نشستن در اطراف خانه. او یک بازیکن فوتبال و اسکی باز اما فوتبال خود را مرکز تعطیل شده به همراه دامنه.

“او شده است قطعه سازی در اطراف با دوستان. آن را بسیار سخت” او گفت:. “با توجه به دور خود فعالیت فیزیکی است که با داشتن یک تاثیر دراماتیک. من در تلاش برای به عنوان همدلانه به عنوان امکان پذیر است در حالی که او امن است.”

اشمیت فرستاده او را به یک فروشگاه با یک کارت اعتباری برای خرید یک ایکس باکس تا حداقل او می تواند بازی FIFA آنلاین.

در منهتن, مامان آلینا آدامز در حال برگزاری خود را با سه سنین 13 و 16 و 20 ساله خانه از کالج خود را بسته است.

“من به طور کامل دست چون من می دانم که لحظه به لحظه, من پیشنهاد می کنم آنها چیزی آنها را فورا در برابر آن” او گفت:. “من 13 ساله پدر شده است ساخت مقدار زیادی از TikToks.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>