برترین توقف ‘ماموریت: غیر ممکن” شلیک بیش ویروس جدید

Category: لاس واگاس No comments

Cruise

Chiabella جیمز / پارامونت پیکچرز و Skydance از طریق AP

این تصویر نشان می دهد که تام کروز در یک صحنه از “ماموریت: غیر ممکن – خرید اینترنتی,” ششمین فیلم ماموریت غیر ممکن است حق رای دادن. برترین تصاویر روز دوشنبه متوقف تولید هفتم “ماموریت: غیر ممکن” فیلم با توجه به شیوع کروناویروس به عنوان هالیوود شروع به شدت انطباق با رشد بیماری همه گیر.

نیویورک — برترین تصاویر روز دوشنبه متوقف تولید هفتم “ماموریت: غیر ممکن” فیلم با توجه به این ویروس جدید به هالیوود شروع به شدت انطباق با رشد global outbreak.

“ماموریت: غیر ممکن است 7” برنامه ریزی شده بود به ساقه به مدت سه هفته در ونیز. بیش از 200 نفر تست مثبت برای coronavirus در ایتالیا بیشترین تعداد در خارج از آسیا است. در حالی که بسیاری از این موارد در کشور همسایه منطقه لمباردی, مقامات گفت: سه نفر در ونیز باید آزمایش مثبت برای ویروس.

در یک بیانیه برترین ذکر ونیزی دولت از توقف کرد و گفت: آن را لغو شلیک “از فراوانی از احتیاط برای ایمنی و رفاه ما بازیگران و خدمه.”

پارامونت نیز روز دوشنبه به تعویق افتاد, چینی, انتشار “سونیک خارپشت” که تنظیم شده است برای جمعه. سینما در چین توقیف شده اند با توجه به شیوع بسته شدن جهان دومین جعبه-دفتر بازار است.

در خطر بالقوه صدها میلیون نفر در فروش بلیط در چین و جاهای دیگر. رسانه های سهام در میان کسانی که سقوط دوشنبه در وال استریت به عنوان ترس افزایش ویروس’ اثر در اقتصاد جهانی است.

هفته گذشته جیمز باند در فیلم “هیچ وقت به مرگ” لغو آن برنامه ریزی پکن برتر و تبلیغاتی تور. این فیلم در بریتانیا در مارس 2 و در آمریکای شمالی در آوریل 10.

والت دیزنی Co.’s پیش بینی live-action “مولان” بازسازی نیز به زودی برای باز کردن در سراسر جهان با تمرکز ویژه در چین است. آن را با توجه به باز کردن وجود دارد در 27 مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>