Panthers را McCaffrey بالاترین پرداخت در حال اجرا پشت

Carolina Panthers Christian McCaffrey

Michael Conroy / AP

در این Dec. 22, 2019, فایل, عکس, Carolina Panthers’ مسیحی McCaffrey اجرا می شود در نیمه دوم یک بازی فوتبال NFL در برابر Indianapolis Colts در ایندیاناپولیس.

شارلوت, N. C. — پنترز کارولینای باید پاداش مسیحی McCaffrey خود را برای تولید و تنوع ساخت و او را بالاترین پرداخت در حال اجرا پشت در NFL.

این تیم موافقت کردند تا چهار سال $64 میلیون تمدید قرارداد با McCaffrey روز دوشنبه یک فرد آشنا با این مذاکرات قرارداد آسوشیتدپرس گفت.

فرد به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود به این دلیل که Panthers باید اعلام نشده پسوند. جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از قرارداد به طور کامل تضمین شده بودند در دسترس نیست.

دلار 16-میلیون-یک سال معامله گرفتگی حزقیال الیوت قرارداد با دالاس کاوبویز است که به ارزش 15 میلیون دلار در هر فصل.

گسترش نگه می دارد McCaffrey, 23 بستن به Panthers از طریق 2025 فصل است. فصل آینده خواهد بود سال آخر خود را تازه کار قرارداد و کارولینای تا به حال این گزینه را انتخاب کنید تا یک پنجم در سال 2021.

آن را به نظر می رسد به یک موضوع که اگر در سالهای آینده شد پس از Panthers مربی مت Rhule روشن ساخته است در هفته گذشته که او مشاهده McCaffrey به عنوان یک بخش حیاتی از حق رای دادن در حال حرکت رو به جلو است.

“من فکر می کنم مسیحی McCaffrey یک محور بازیکن است که شما می توانید در اطراف” Rhule گفت. “و من فکر می کنم او واقعا می سازد فرهنگ که شما می خواهید به داخل ساختمان است.”

McCaffrey زد برای 1,387 متری و ارسال شده 1,005 متری دریافت فصل گذشته برای Panthers پیوستن مارشال Faulk و راجر کریگ به عنوان تنها پشت در حال اجرا در NFL تاریخ برای رسیدن به 1000 متری در هر دو دسته در همان فصل است.

سابق در دور اول پیش نویس انتخاب شده است و انتخاب های دیدنی و جذاب برای Panthers گردآوری 2,920 متری عجله و 2,523 متری دریافت همراه با 39 touchdowns در سه فصل. او تنها بازیکن در NFL سابقه با حداقل 2500 متری دریافت و با عجله او در سه فصل اول.

Panthers مدیر کل مارتی Hurney در هفته گذشته اشاره کرد که تمدید قرارداد آینده شد و گفت: این تیم با داشتن “داخلی بحث.” Hurney گفت: پس از آن که “هر کس می داند آنچه ما فکر می کنیم مسیحی به عنوان یک بازیکن است.”

شده است وجود دارد برخی از سوال در مورد اینکه آیا این تیم بیش از حد McCaffrey گذشته زن و شوهر از فصل با او بازی بیش از 90 درصد از تیم را بزند — تا کنون بیشتر در لیگ یک در حال اجرا بازگشت.

اما Rhule انتظار جدید که هماهنگ کننده توهین آمیز جو بردی که کمک کرد تا منجر LSU به یک قهرمانی ملی در سال گذشته خواهد بود و بخش مهمی از جرم.

“من استخدام جو چون من می دانم که او به استفاده از بچه ها به نقاط قوت خود را,” Rhule گفت: در هفته گذشته.

از McCaffrey, Rhule گفت: “او یک tailback-slash-wideout او می تواند آن را انجام دهد همه returner بیش از حد. بنابراین من مضطرب او را به خارج وجود دارد و اضطراب برای ساخت این چیزی که در اطراف او. من فکر می کنم او برای رفتن به ویژه بازیکن برای ما است.”

با McCaffrey قفل شده است و تا پلنگ انتظار می رود که به نوبه خود توجه خود را به دفاع در پیش نویس NFL هفته آینده.

زمان Seahawks و سابق Panthers تنگ پایان گرگ اولسن تحسین این حرکت در رسانه های اجتماعی تویت “فراتر از شایسته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru