همه گیر نیاز به برخی از مادران باردار به تغییر خود تولد برنامه

coronavirus

ترزا کرافورد / AP

یک پزشک و انجام سونوگرافی یک زن باردار در ناشناخته بیمارستان. شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس بدان معنی است که برخی از زنان زایمان برنامه مجبور به تغییر.

Ashlee ویلیامسون که در انتظار یک کودک در سه تا چهار هفته ممکن است به زایمان بدون شوهر یا اعضای خانواده در کنار او.

تهدید و گسترش coronavirus سمت چپ چند تا سوال دار برای Williamson, یک, Pahrump, resident با یک دختر در صفحه اصلی و تعداد بی شماری از زنان به هنگام تولد هر دو در جنوب نوادا و در سراسر جهان است.

ویلیامسون بارداری در نظر گرفته شده است در معرض خطر. او به مولتيپل اسکلروزيس و فیبرومیالژیا. او از تشنج رنج می برد. MS درمان باید به سمت چپ سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد.

او همچنین پزشکان تشخیص داده اند او با جفت سر راهی که در آن نوزاد در جفت را پوشش می دهد بخشی از رحم است. این یک بیماری است که می تواند جدی, خونریزی حین زایمان و زایمان.

“جفت سر راهی می کند جور من را در سطوح مختلف خطر بالا” ویلیامسون اذعان دارد.

هنگامی که او به هنگام تولد این زمان در اطراف آن خواهد شد توسط سزارين.

شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس بدان معنی است که برخی از زنان زایمان برنامه مجبور به تغییر. ویلیامسون مسائل مربوط به سلامت معنی او ممکن است نیاز به زایمان با هیچ کس در اتاق زایمان به جز برای حرفه ای پزشکی. مردم کمتر در حضور کوچکتر امکان که او آلوده است coronavirus.

“وجود دارد یک فرصت خوب است که شوهر من نمی ممکن است قادر به آنجا برای C-بخش بسته به اینکه چقدر بد بیمارستان به نظر می رسد در سه تا چهار هفته زمان” او گفت:.

Shadaba Asad, مدیر بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه و عضو فرماندار مشاوره پزشکی تیم گفت: بیمارستان ها مشغول به کار بودند به نگه داشتن مادران باردار و نوزادان خود را امن در طول بیماری همه گیر.

“روش تغییر کرده و احتمالا هر بیمارستان یک روش کمی متفاوت,” او گفت:.

یک شریک خواهد شد مجاز به همراه این مادر باردار در UMC, اسد گفت.

همانطور که با تمام بیماران پس از رسیدن به UMC, مادران باردار در حال غربالگری برای coronavirus علائم.

“اگر بیمار اتفاق می افتد به COVID-19 مثبت و سپس همه چیز کمی متفاوت است. او را هنوز تحویل در UMC و روش تحویل خواهد بود … اما کنترل عفونت شیوه خواهد بود کمی متفاوت” اسد گفت. “او پزشکان را تمام اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از انتقال عفونت به نوزاد).”

بسیاری از بیمارستان ها در حال محدود کردن تعداد بازدید کنندگان یک بیمار می تواند در طول مدت بستری در بيمارستان و چه در اتاق زایمان یا پس از تحویل کودک.

جنیفر مکدانل مدیر ارتباطات MountainView بیمارستان گفت: بیمارستان بود محدود مادران باردار به یکی از بازدید کننده هر دو در کار و تحویل و مادر-کودک ،

“ما درک می کنیم این مشکلات در خانواده ها مایل به جشن تولد کودک خود را, اما ما در حال کار برای نگه داشتن بیماران ما مادران و نوزادان و جامعه امن” مکدانل گفت: از طریق ایمیل.

عزت و سلامت که در عمل چند بیمارستان در دره لاس وگاس از جمله دو با تولد مراکز آن سنت افزایش یافت دومینیکن سن مارتین دانشگاه و سنت رز دومینیکن سینا دانشگاه نیز محدود کردن بیماران در کار و تحویل به یک بزرگسال بازدید کننده در یک زمان. یک شب می ماند برای آن تعیین شده بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت گفت: Gordon Absher یک سخنگوی کرامت سلامت.

Absher گفت که بازدید کنندگان می خواسته می شود که یک سری از غربالگری سوالات برای ارزیابی خطر ابتلا به کوروناویروس. هر بازدید کننده با یک تب از 100.4 یا بالاتر اجازه داده نخواهد شد به بیمارستان.

مکدانل در MountainView نیز گفت: هر مادران باردار با علائم کروناویروس باید اطلاع obstetric واحد قبل از ورود خود را تا بیمارستان می تواند اقدامات احتیاطی.

“هر مادر با یک مورد تایید شده یا کسی که علامتی پشتیبانی خواهد شد در نظر گرفتن امکان اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این ویروس به نوزاد خود,” او گفت:.

در UMC هر بيمار مبتلا به COVID-19 عفونت خواهد بود تحت سخت انزوا اختصاصی برای کارکنان اسد گفت. زنان باردار او گفت: آیا بدتر یا بهتر با این بیماری بیش از دیگران است.

“ما می دانیم که immunologically خاص تغییراتی را در طی بارداری رخ می دهد که در واقع زنان باردار بیشتر مستعد ابتلا به حداقل برخی عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی,” او گفت:. “همانطور که از در حال حاضر ما نمی دانیم و یا دیده نمی شود هر چیزی که نشان می دهد زنان باردار هستند یا بیشتر مستعد ابتلا به عفونت با توجه به COVID-19 یا بیشتر عواقب نامطلوب زمانی که آنها انجام قرارداد COVID-19 در طول بارداری است.”

آن را در حال حاضر شناخته شده است که آیا یک مادر آلوده با COVID-19 می توانید آن را به همراه نوزاد در هنگام تولد. این زمان نسبتا کوتاه این ویروس شده است در صحنه اسد گفت: به این معنی که برخی از سوالات پاسخ داده نشده هنوز.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما نمی دانم در مورد این ویروس و ما هنوز نمی دانیم که اگر یک زن باردار می تواند در واقع با تصویب این ویروس به جنین در طول بارداری یا زایمان,” او گفت:.

اسد گفت که این ویروس تا به حال نشده است جدا شده در نمونه برداری از مایع آمنیوتیک و یا شیر مادر است که او به نام دلگرم کننده است.

“چند (نوزادان) که تا به حال عفونت به دست آورد و آن را پس از تولد به علت تعامل با مادران خود به جای داشتن متولد شده است با عفونت,” او گفت:.

پس از تولد اسد گفت: مادران قادر خواهد بود به فرزندان خود را. اگر یک مادر COVID-19, اسد گفت: آنها باید از ماسک و شستن دست های خود را قبل و بعد از تغذیه با شیر مادر.

ویلیامسون متخصص مغز و اعصاب توصیه او چند هفته پیش به لغو هر دوش نوزاد و شروع quarantining با توجه به مسائل مربوط به سلامت. خانواده برخی از آنها مسائل مربوط به سلامت خود بودند درک است که آنها قادر نخواهد بود برای دیدن تولد, او گفت:.

“تا زمانی که ما خانه امن و همه چیز می رود به درستی من می دانم که خانواده من می توانم صبر کنید تا ببینید او” ویلیامسون گفت. “و هی FaceTime یک چیز.”

او گفت که او سپاسگزار از پزشکان در Summerlin بیمارستان مرکز پزشکی شده اند که اطمینان بخش و آرام بخش او در مورد آنچه که برنامه ریزی شده است به عنوان یک سه – چهار روز بستری در ارتباط با زایمان.

“من بسیار عصبی شده بود در بیمارستان فقط به این دلیل بدیهی است که همه این افراد بیمار هستند” ویلیامسون گفت.

او گفت: در این وضعیت باید رسیدن به پزشکان و باز در مورد نگرانی های خود را.

“حتی زمانی که من به نام Summerlin حدود یک هفته پیش فقط به عنوان یک پدر و مادر عصبی تولد … آنها کاملا اطمینان من که همه چیز را بسیار امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im