همه گیر باعث افزایش تقاضا برای مواد غذایی pantries در ما

Coronavirus

علامت هامفری / AP

در این 9 آوریل سال 2020 عکس, گرگ پری مذاکرات به یک راننده پس از رسیدن به GraceWorks وزارتخانه شربت خانه مواد غذایی در, Franklin, Tenn.

FRANKLIN, Tenn. — بروکلین Tauk مورد نیاز مواد غذایی است. او اولین بیکاری بررسی کرده و در عین حال به وارد و پس از او اجازه رفتن توسط انبار که در آن او استفاده می شود به کار می کنند.

پس از 25 سال نشویل زن scrounged تا برخی از پول گاز و سوار 30 مایل (48 کیلومتر) به GraceWorks وزارتخانه شربت خانه مواد غذایی در فرانکلین. وجود دارد در شربت خانه جدید درایو از طریق کارگران با پوشیدن ماسک و دستکش لود ون با حدود 350 دلار به ارزش غذایی.

“من نمی باید هر گونه درآمد در آینده من هیچ مواد غذایی به طوری که آن را فقط سخت به دریافت هر گونه کمک در حال حاضر” Tauk گفت: در حالی که انتظار در خط در GraceWorks.

مواد غذایی pantries مشغول ماندن حتی در بهترین دوران اقتصادی; coronavirus همه گیر است و باعث افزایش تقاضا به عنوان میلیونها نفر از مردم مانند Tauk خود را پیدا furloughed گذاشته و یا با کسب و کار است که دچار بزرگ مالی ،

“حدود 50 درصد از افرادی که از طریق خطوط ما هرگز در اینجا قبل از اینکه گفت:” GraceWorks رئیس جمهور و مدیر عامل والنسیا A. Breckenridge.

فقط به عنوان تقاضا بالا رفتن سرسام آور است اما بسیاری از مواد غذایی بانک منابع در حال خشک شدن است. رستوران ها و هتل ها و استراحتگاه — که بسیاری از آنها توقیف و یا به شدت محدود کردن عملیات خود را — دیگر تهیه آنها را با مواد غذایی در حالی که تولید کنندگان دیگر مشغول تهیه مواد غذایی قفسه. کشاورزان باید روشن از حمل و نقل سبزیجات و گوشت به صورت فله به فرد برای بسته بندی مواد غذایی فروشگاه.

“این است که یک طوفان کامل سناریو” گفت: کتی فیتزجرالد, chief operating officer برای تغذیه امریکا در سراسر کشور ارتباط از 200 مواد غذایی بانک ها و 60,000 مواد غذایی pantries.

تغذیه امریکا شاهد افزایش تقاضا از 98 درصد از بانک های عضو آن با توجه به بررسی های اخیر. این افزایش به طور متوسط برای یک عضو شد 63 درصد در حالی که 95% از انجمن بانک های مواد غذایی گزارش افزایش در هزینه های عملیاتی این سازمان گفت.

کنگره شامل افزایش قابل توجهی به صورت اضطراری کمک های غذایی در آن coronavirus تسکین قانون اما فیتزجرالد هشدار داد که کمک های مالی ممکن است ماه برای رسیدن به محل در حالی که بانک های مواد غذایی رقابت با سیل نیاز در کوتاه مدت. $100 میلیون میلیاردر که جف بزوس متعهد به انجمن در مارس 2 در حال حاضر در حال مستقر در هفته گذشته, او گفت:.

“هنگامی که مردم می گویند چه شما نیاز دارید بیشتر ما نیاز به مواد غذایی و پول” گفت: نانسی Keil, رئيس جمهور و مدیر عامل برداشت دوم بانک مواد غذایی از میانه تنسی.

در علاوه بر این به پیدا کردن راه هایی برای پاسخگویی به افزایش تقاضای مواد غذایی بانک ها مجبور به تدبیر خلاق راه های جدید برای توزیع همیشه مقدار بیشتری از مواد غذایی در حالی که نگه داشتن هر دو گیرندگان و کارکنان خود را ایمن از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

سان فرانسیسکو-مارین بانک مواد غذایی در کالیفرنیا ساخته شده است “pop-up” pantries پس از آن قبلی 275 یا تا سایت به حال برای متوقف کردن عامل در طول همه گیر سخنگوی Keely هاپکینز گفت. این سایت جدید که بسیاری از آنها در خدمت صدها نفر از مردم هر روز باز بماند برای ساعت های طولانی تر و استفاده از فضاهای باز مانند پارکینگ برای تسهیل اجتماعی فاصله او اضافه شده است.

پرداخت کارکنان در حال غواصی در مواد غذایی بسیاری از بانک ها به بورس, مرتب کردن و کیسه های مواد غذایی به صورت یا تحویل و یا از طریق درایو وانت, اندازه گیری آنها متوجه شدم لازم بود برای محافظت از داوطلبان بسیاری از آنها مسن تر هستند و به خصوص در معرض خطر عوارض ناشی از ویروس است. برداشت دوم بانک مواد غذایی از میانه تنسی محدودیت داوطلبان به 10 در هر اتاق برای پر کردن جعبه.

هیئت شرق نشویل تعاونی وزارت پیشنهاد کرده است و به دلیل بسته شدن بسیاری از داوطلبان آن در حال سالمندان از جمله جودی Wahlstrom که اجرا می شود این برنامه است.

Wahlstrom و 70 خودداری کرده است اما او گفت که او در حال شکل گرفتن اقدامات احتیاطی اجازه می دهد تنها یک نفر در داخل در یک زمان را انتخاب کنید مواد غذایی را خاموش قفسه در حالی که او می پوشد یک ماسک و دستکش.

“من گفت:” اگر من آن من آن را دریافت'” Wahlstrom گفت. “من لازم نیست که هر کسی در خانه وابسته به من است. من گفت: “من به آن را باز نگه دارید.’ و من به داوطلبان همه گزینه ها است.”

در منطقه ای مواد غذایی, بانک مرکزی, اوکلاهما, سخنگوی کتی Nestlen گفت: نزدیک به 45,000 داوطلبان کمک کرد از سال گذشته است. در این سال به منظور اتخاذ بهترین شیوه برای اجتماعی فاصله برای مبارزه با ویروس کارکنان را به شدت به کمک.

Nestlen گفت: این بانک که به عنوان یک توزیع مواد غذایی مرکز برای صدها نفر از اعضای سازمان نقل مکان کرد و به مدت شش روز کار در هفته در این ماه و در نظر گرفتن حرکت به مدت هفت روز در هفته اگر تقاضا به نام برای آن است.

اوکلاهما به حال رتبه بندی در میان hungriest متحده در این کشور قبل از coronavirus Nestlen اشاره کرد. “این بیماری همه گیر در بالای آن فقط می درخشد نور را در چگونه بسیاری از خانواده ها نه فقط در اوکلاهما اما در سراسر کشور زندگی می کنند به چک چک” او گفت:. “هنگامی که یک خانواده می شود از لحاظ اقتصادی نا امن, آنها تقریبا بلافاصله تبدیل به مواد غذایی ناامن.”

بانک های مواد غذایی مانند Nestlen را متوجه می شوند افزایش شدید در تقاضا می تواند برای ادامه ماه است که او گفت: باعث می شود کمک های مالی و حتی بیشتر مهم است.

در حال حاضر یک چیز قطعی است: هر چه مواد غذایی آنها را به دست آوردن است پرواز کردن قفسه فقط به عنوان سریع به عنوان آن می رسد.

“این مواد غذایی را در آینده پشت درب و آن را سمت راست جلو به مشتریان گفت:” کورتنی Vrablik, مدیر اجرایی, فروشگاه, سوپر مارکت دهکده توسط خواننده Brad Paisley و همسرش در ماه گذشته در نشویل به ارائه رایگان مواد غذایی برای کسانی که نیاز دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im