همه گیر fallout: NCAA اسلش توزیع توسط $375 میلیون

Category: لاس واگاس No comments

NCAA Tournament

Nati بیلبائو / AP

رسمی جنون مارس سال 2020 مسابقات بسکتبال دیده می شود در یک اتاق ذخیره در چی مرکز بهداشتی عرصه در اوماها Neb., دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. اوماها (روباز انتخابی) بود به میزبان دور اول و دوم در بسکتبال کالج NCAA Division I مسابقات که لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لغو جنون مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هزینه خواهد شد NCAA حدود 375 میلیون دلار است که آن را توزیع 350 مدارس در سراسر کشور.

برخی از خواهد بود قادر به جذب زیان های بهتر از دیگران است.

NCAA پنج شنبه اعلام کرد آن را توزیع $225 میلیون دلار برای آن بخش من عضو مدارس در ماه ژوئن نزدیک به دو سوم کمتر از 600 میلیون دلار برنامه ریزی شده بود در دست اقساط از آوریل تا ژوئن.

مدارس که در رقابت ثروتمندترین, همایش, با میلیارد دلار تلویزیونی قرارداد سوخت عمده کالج, فوتبال, ممکن است متوجه بسیاری از تفاوت در کوتاه مدت. مدارس رقابت در اواسط کنفرانس اصلی در حال آماده سازی برای فداکاری.

“این یک بازی بسیار تعلیم لحظه” اواسط شرق, ورزشی, کنفرانس کمیساریای دنیس توماس گفت. “این چیزی است که دو و میدانی است که در مورد زمانی که شما در مواجهه با شرایط غیر منتظره و شما باید برای غلبه بر آنها.”

اما که می تواند ثابت کند به چالش کشیدن.

جنوب غربی کنفرانس ورزشی کمیسر چارلز مک کللند گفت: NCAA توزیع است که در درجه اول چگونه خود را در مدارس عضو صندوق تابستان مدرسه و دیگر حمایت علمی برای خود دانشجو-ورزشکاران است. مک کللند اذعان کرد که SWAC مدارس باید با آن برخورد MAY مسائل در گذشته است.

“از یک کنفرانس اتاق نظر ما باید برای پیدا کردن راه های خلاقانه کمک به ما در مدارس به منظور جبران کمبود منابع بنابراین ما می تواند همچنان رو به جلو و پیشرفت است که ما باید در افزایش نرخ فارغ التحصیلی و اقامت در خارج از آن APR آستانه به جایی که ما قادر به پاسخگویی به حداقل استاندارد” مک کللند گفت. “ما گام های فوق العاده ای در گذشته است. این است که قطعا یک دست انداز در جاده ها اما ما متعهد از یک کنفرانس نظر برای کمک به مدارس در ساخت مطمئن شوید که ما همچنان به جلو و پیشرفت است.”

توماس ستایش NCAA برای نگه داشتن عضو مدارس اطلاع در مورد پتانسیل شدت کاهش پیش از اعلام. او را تحسین NCAA برای اینکه منصفانه و متعادل “در سراسر هیئت مدیره از قدرت پنج به FCS موسسات.”

Ohio State رئیس جمهور مایکل دریک رئیس NCAA حکام در بیانیه ای گفت: این انجمن انجام خواهد شد اقدامات کاهش هزینه تعیین می شود در هفته های آینده.

“انجمن دارای آمادگی مالی برای یک رویداد فاجعه بار مانند یکی از ما در حال حاضر” دریک گفت. “در حالی که ما قطعا باید چالش های پیش رو ما خواهد بود در مراتب بدتر و موقعیت آن را به حال شده است برای این مدت طولانی رو به جلو متمرکز برنامه ریزی است.”

سابق NCAA اجرایی گرگ شاهین گفت: این انجمن می تواند اصلاح هزینه های مربوط به قهرمانی حوادث آن اجرا می شود.

“نگاهی به وسعت 90 قهرمانی و تنها شاید نیم دوجین که پوشش هزینه های خود را,” او گفت:.

NCAA صرف $153.8 میلیون به اجرا قهرمانی حوادث سال گذشته است.

شاهین گفت: میلیون ها نفر به طور بالقوه می تواند ذخیره شده در هزینه های سفر و امکانات ارائه شده به ورزشکاران و شاید حتی برش تعداد تیم های انتخاب شده به رقابت بپردازند.

بزرگ 12 کمیسر باب Bowlsby گفت: 10-عضو لیگ انتظار می رود در حدود 24 میلیون دلار از NCAA توزیع شد. او تخمین زده بزرگ 12 را دریافت حدود 10 میلیون نفر است.

“ما در حال رفتن به گرفتن برخی از بازدید وجود دارد” Bowlsby گفت.

Bowlsby گفت: بزرگ 12 است به احتمال زیاد به پایین $15 میلیون به 18 میلیون دلار مجموع این سال تحصیلی از نظر درآمد اما می تواند به آن ضربه بزنید صندوق ذخیره به دیدار کنفرانس توزیع می بینی. در سال گذشته 12 توزیع حدود 35 میلیون برای هر عضو آن مدارس است.

“ما برخی از ناشناختهها در بودجه ما است که باقی می ماند و احتمالا باقی می ماند اما من انتظار دارم که ما قادر خواهد بود به اعضای ما تمام آنچه که ما پیش بینی سال جاری توزیع” Bowlsby گفت. “این کاملا جدید ballgame اگر ما خودمان را پیدا کنید نه در حال بازی فوتبال به این دلیل است. آن را تحت تاثیر قرار همه چیز را ما انجام می دهیم.”

در فوتبال نیروگاه کلمسون NCAA tournament درآمد است به طور کلی به 2%-3% سالانه ورزشی بودجه این سال در $134 میلیون.

“این یک مقدار ناچیز اما وجود دارد نشده اند بحث به برش دانش آموز-ورزشکار خدمات بر اساس اعلام” ورزشی سخنگوی جف Kallin گفت.

NCAA کشیده در بیش از 1 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته از جمله $867.5 میلیون از تلویزیون و بازاریابی حقوق برای بخش مردان مسابقات بسکتبال. اما جنون مارس لغو شد مارس 19, یک هفته قبل از دور اول برنامه ریزی شده بود برای شروع.

NCAA گفت: 50 میلیون دلار از توزیع خواهد آمد از آن صندوق ذخیره در حالی که 270 میلیون لغو رویداد بیمه کمک خواهد کرد که پرداخت باقی مانده توزیع شده است.

درآمد از دست رفته بود و فقط به عنوان نامطلوب در NCAA دو بخش پایین تر پر شده با کوچکتر مدارس: بخش دوم پیش بینی شده بود برای دریافت $13.9 میلیون 30 میلیون دلار کمتر از سال گذشته در حالی که بخش سوم که انتظار می رود برای دریافت $10.7 میلیون $22 میلیون کمتر از سال گذشته است.

برخی از $53.6 میلیون توزیع خواهد شد به من بخش مدارس از طریق مساوی کنفرانس صندوق می پردازد که هر یک کنفرانس حدود 1.6 میلیون نفر است.

که حداقل خوب بود اخبار را به اقیانوس اطلس خورشید کمیسر تد Gumbart و نه یک خورشید مدارس با بودجه ورزشی که در کسری از Clemson است.

“این نوع از حیاتی,” Gumbart گفت. “این چیزی است که ما با استفاده از به انجام کسب و کار. به طوری که بسیار مهم تر برای خورشید از آن خواهد بود برای ثانیه یا یک قدرت پنج کنفرانس.”

باقی مانده از $225 میلیون خواهد بود به همان نسبت از طریق هفت وجوه دیگر. که در آن یک خورشید مدارس و دیگر اواسط رشته را یک ضربه بزرگ است.

“ما انتظار داشتند که حدود 5.8 میلیون دلار است و ما در حال رفتن به دریافت کمتر از نیمی از آن” Gumbart گفت. “آن را به سادگی محدودیت آنچه که ما می تواند ارائه به مدارس ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>