پاکستان دکتر کار در روچستر متهم به تلاش برای پیوستن به داعش

Category: توین سیتی No comments

یک پاکستانی دکتر که مشغول به کار بود به عنوان یک هماهنگ کننده تحقیقات در یک کلینیک پزشکی در روچستر, Minn., دستگیر شد و پنج شنبه در تهران پس از, دادستان ها می گویند او گفته دیگران که او متعهد وفاداری خود را به گروه دولت اسلامی و می خواستم برای انجام “گرگ تنها” حملات در ایالات متحده است.

محمد مسعود 28 ساله دستگیر شد در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی روز پنج شنبه توسط ماموران اف بی آی و متهم شده بود با یک تعداد از تلاش برای ارائه کمک مادی به یک سازمان تروریستی خارجی.

دادستان ها می گویند مسعود بود که در ایالات متحده با ویزای کار. آنها ادعا می کنند که با شروع در ماه ژانویه 2020, مسعود چندین بیانیه به دیگران حمایت و وفاداری خود را به انقلاب اسلامی و رهبر آن است. او ابراز تمایل خود را برای سفر به سوریه برای مبارزه با داعش و تمایل به انجام “گرگ تنها” حملات در آمریکا

دادستان ها می گویند مسعود خرید بلیط هواپیما در فوریه. 21 به سفر از شیکاگو به عمان, اردن و سپس برنامه ریزی برای رفتن به سوریه از وجود دارد. اما در مارس 16, او تا به حال به تغییر برنامه سفر چون اردن مرزهای خود را بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. مسعود روشن برنامه های خود را به پرواز از مینیاپولیس-سنت پل به لس آنجلس برای دیدار با کسی که به اعتقاد او کمک خواهد کرد او را به سفر در یک کشتی باری به دولت اسلامی در خاک.

او دستگیر شد و روز پنج شنبه در فرودگاه پس از بررسی در برای پرواز خود را به لس آنجلس است. خود را وکیل مانی Atwal تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

دادستان نیست نام درمانگاه که در آن مسعود کار می کرد اما یک صفحه مربوط به یک مرد با همان نام و سابقه کار می گوید مسعود مشغول به کار در کلینیک مایو از فوریه 2018 برای اولین بار به عنوان یک پژوهش کارآموز است و هماهنگ کننده تحقیقات بالینی پس از ماه مه گذشته. یک پروفایل در researchgate.net می گوید که او انجام داده است تحقیقات قلب و عروق و او برنامه ریزی شده بود به ارائه تحقیقات خود را برای کلینیک مایو مدرسه مداوم توسعه حرفه ای در اکتبر 2018 به گفته یک تقویم آنلاین از این رویداد.

یک پیام به سمت چپ در کلینیک مایو شد و بلافاصله بازگشت.

حدود سه ده Minnesotans — بیشتر مردان مسلمان از دولت بزرگ سومالی جامعه را به سمت چپ مینه سوتا از سال 2007 به عضویت الشباب در سومالی و یا گروه های شبه نظامی در سوریه از جمله گروه دولت اسلامی. چندین نفر دیگر به اعدام محکوم شده است با تروریسم مربوط به اتهام توطئه برای پیوستن و یا ارائه پشتیبانی به آن گروه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>