Image

استیو مارکوس

UNLV را ماروین کلمن (31) واکنش نشان می دهد پس از شورشیان 79-82 اضافه کاری دست دادن به UNR در Thomas & Mack Center چهار شنبه, فوریه. 12, سال 2020 است.

شورشی اتاق

می تواند شورشیان را اجرا میشه ؟

لاس وگاس خورشید خبرنگاران مایک Grimala و ری آبجو بحث UNLV تیم بسکتبال شانس بقیه فصل. می تواند شورشیان را غرب کوه مسابقات اجرا میشه ؟ ما همچنین در مورد بحث اول سال UNLV مربی تیم فوتبال مارکوس ارریو اولیه استخدام کلاس.

UNLV می افتد به UNR در وقت اضافه

UNLV's Cheikh Mbacke Diong (34) fights for a rebound with UNR's K.J. Hymes (42) during a game at the Thomas & Mack Center Wednesday, Feb. 12, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

UNLV تا به حال مقدار زیادی از شانس به گل در وقت اضافه برابر UNR روز چهارشنبه اما متاسفانه برای شورشیان بیشتر از این فرصت ها آمد از 3 نقطه خط یا خط پرتاب آزاد و ناتوانی خود را به باز کردن عکس های محکوم و آنها را در یک 82-79 از دست دادن.

قابل رویت ترین دست آمد از دوم گارد برایس همیلتون که به انتظارنشسته بودند تا یک باز 3-اشاره گر با 10 ثانیه بازی در OT که داده اند UNLV منجر شود. این lefty تلاش از دست رفته و شورشیان کاهش یافته و به 12-14 در فصل (7-6 در غرب کوه بازی).

همیلتون نبود به تنهایی در عدم دقت. UNLV ساخته شده فقط 9-از-39 از عمیق (23.1 درصد) از جمله 2 از 16 نمایش در نیمه دوم و 1 از 5 در وقت اضافه.

همیلتون که UNLV پیشرو گلزن (21.7 امتیاز در هر بازی در کنفرانس بازی) گفت: UNR دفاع دیکته شده تصمیم خود را به جلو و به صورت 3 به جای حمله به این رنگ.

“من دیدم که آنها رفت و در زیر نمایش” همیلتون گفت. “رنگ بود و کمی بسته بندی شده, بنابراین من تصمیم به شلیک 3.”

همیلتون به پایان رسید با یک تیم بالا 23 امتیاز در حالی که تیراندازی 9-از-25 و 1-از-7 از عمیق است.

Jalen هریس, تنها کوه غرب بازیکن به طور متوسط امتیاز بیشتر از همیلتون در کنفرانس بازی (25.7 امتیاز) شمارش 29 منجر به UNR.

دو مخالف گلزنان دقیقا نمی شرکت در یک دوئل به عنوان هریس شات 9-از-21 0-از-8 از راه دور, اما آنها رفت و پا به پا در دقیقه. با این بازی گره خورده است و کمتر از یک دقیقه به بازی Harris را از طریق UNLV دفاع برای لیآپ برای قرار دادن UNR جلوتر است. در متعاقب آن اختیار همیلتون سوار و تبدیل داخل به کراوات بازی با 27 ثانیه بازی.

هریس و یک شانس برای پایان دادن به بازی در مقررات به عنوان UNR برگزار شد برای ضربه نهایی اما در آخرین ثانیه رانندگی مسدود شده بود توسط دانشجوی سال دوم گارد ماروین کلمن ارسال بازی به OT.

Amauri هاردی ضربه بزرگ 3-اشاره گر از گوشه برای مساوی کردن بازی در 79-79 با 1:49 بازی در وقت اضافه اما هریس جواب درست پشت های استخوانی در اواسط محدوده بلوز به UNR سرب با 1:21 سمت چپ. همیلتون از دست رفته بلند, بلوز, اما دفاعی توقف کردم شورشیان فرصت دیگری با 20 ثانیه بازی.

به عنوان او در UNLV گذشته-دوم برنده بیش از فرزنو امور خارجه در شنبه سر مربی T. J. Otzelberger تصمیم گرفتند به تماس ایست برای سازماندهی شورشیان نهایی در اختیار داشتن. همیلتون در زمان handoff خواندن دفاع و قرار دادن 3 که منعکس کردن لبه.

UNR امن ارتجاعی, Harris, آمار 1-از-2 پرتاب آزاد با سه ثانیه بر روی ساعت و الیاس Mitrou طولانی و ناامیدی تقلا کردن از halfcourt آمد خالی است.

هر چند UNLV انجام یک کار تحسین در هریس در زمان چاشنی گلزن کردم بهتر از شورشیان.

“او باور نکردنی, بازیکن,” کلمن گفت. “ما فقط به نکته ما کلاه به او.”

UNLV شات 2-از-11 در وقت اضافه, اما ممکن است این بازی نمی رفت که اگر شورشیان شده بود گرفته شده در خود را آزاد می اندازد. آنها را به بازی ساخت 72.3 درصد از خط خطی اما ضربه گردابی 12-از-25 در خانه در برابر بزرگترین رقیب.

هاردی در زمان UNLV تنها دو پرتاب آزاد تلاش در وقت اضافه از دست رفته و هر دو با بازی گره خورده 76-76 در 3:19 خوانده شده را علامت.

کلمن که شات 2-از-10 از میدان بدون تلاش یک پرتاب آزاد شد و به خصوص گزش توسط تیم خود را از عملکرد خط.

“شما از دست دادن یک بازی نزدیک — ما از دست داد 3 — و ما به سمت چپ 13 امتیاز در رایگان-پرتاب خط” کلمن گفت. “معمولا ما شلیک و از خط پرتاب آزاد. ما به اون در ورزشگاه مطمئن شوید که ما در حال قفل شده است و آنچه که ما نیاز به تمرکز بر روی.”

UNR در حال حاضر برنده شش راست بازی برابر UNLV. کلمن یک شهر محصول که بازی خود را در دبیرستان توپ در Foothill گفت: از دست دادن معطل خواهد شد.

“این فقط لطمه می زند و به از دست دادن دوره,” او گفت:. “اما از دست دادن در خانه ما دادگاه — این بازی به معنای زیادی به ما چیزهای زیادی برای من و هم تیمی های ما مربیان ما در مدرسه و دانشگاه و همه است.”

UNLV است که در حال حاضر در مکان ششم در غرب کوه جدول رده بندی یک بازی پشت ایالتی کلرادو (8-5). پنج دانه ها اعطا حافظ در دور اول از ماه آینده کنفرانس مسابقات را در حالی که شش تا از طریق 11 دانه در دور اول بازی در بازی.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su