بیش از 1.5 میلیارد دلار در سطح جهانی خواست به ماندن در خانه برای فرار از ویروس

توسط لری HINNANT و آدم گلر

نیویورک (AP) — شکار برای, ماسک هواکش و سایر لوازم پزشکی پرمصرف در ایالات متحده و اروپا به بیش از 1.5 میلیارد نفر — یک پنجم از جمعیت جهان — بودند خواست و دستور داد كه در خانه بمانند دوشنبه به تلاش برای بلانت گسترش coronavirus.

فلج سیاسی متوقف تلاش برای سریع بسته کمک از کنگره است. سرمایه گذار نگرانی در مورد شیوع اقتصادی تلفات دادند سهام ایالات متحده در معاملات صبح حتی پس از فدرال رزرو گفت: آن را به اندازه خرید بدهی دولت به عنوان لازم و وام به کوچک و بزرگ کسب و کار و دولت های محلی برای کمک به آنها در مقابله.

در آغاز از آنچه که می تواند به اثبات محوری هفته در ایالات متحده و اروپا و رئیس سازمان بهداشت جهانی به نام در کشور را قوی اقدام هماهنگ برای جلوگیری از شتاب شیوع.

“ما درمانده تماشاگران,” Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت و اشاره کرد که در آن زمان 67 روز برای رسیدن به 100,000 موارد در سراسر جهان اما فقط چهار روز برای رفتن از 200,000 تا 300,000. “ما می توانیم تغییر مسیر از این بیماری همه گیر.”

تقلا برای marshal هر دو سلامت عمومی و سیاسی منابع شدت در نیویورک که در آن یک ایالت مستند زمان اثر وجود نگرانی شهرستان از 8.4 میلیون در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین نقاط. نزدیک به 10 ، 000 نفر را آزمایش مثبت در شهر و تقریبا 100 فوت کرده اند.

فرماندار اعلام کرد قصد دارد تبدیل به یک کلان شهر نیویورک مرکز کنوانسیون به یک بیمارستان با 1000 تخت. شهردار هشدار داد که این شهر بیمارستان فقط 10 روز دور از کمبود در منابع اولیه مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران به طور یکسان.

“اگر ما نمی تواند تجهیزات ما به معنای واقعی کلمه در حال رفتن به از دست دادن زندگی” شهردار, بیل د Blasio سی ان ان گفت.

در ایتالیا سخت ترین-آمار کشور از کاهش در موارد جدید و مرگ و میر برای دومین روز متوالی ارائه یک ضعف روشنایی ضعیف تابیدن از امید, هر چند از آن است که بیش از حد به زودی به می گویند که آیا بحران درست است ،

مقامات روز دوشنبه گفت که این ویروس تا به حال ادعا کرد که بیش از 600 زندگی بیشتر از 793 دو روز زودتر. شیوع بیماری به کشته شدن بیش از 6000 ایتالیایی ها بیشترین تلفات از هر کشور و تحت فشار قرار دادند نظام سلامت به نقطه شکستن وجود دارد و در اسپانیا.

خطر ابتلا به پزشکان و پرستاران و دیگران در خط مقدم تبدیل شده است ساده: ایتالیا دیده است حداقل 18 پزشکان با کروناویروس می میرند. اسپانیا گزارش داد که بیش از 3,900 مراقبت های بهداشتی کارگران تبدیل شده اند آلوده حسابداری برای حدود 12 درصد از این کشور در مجموع موارد.

انگلیسی, سلامت کارگران التماس برای بیشتر دنده گفت: آنها احساس مانند “گوشت دم توپ.” در فرانسه پزشکان scrounged ماسک از کارگران ساختمانی, کارخانه کف یک معمار.

“وجود دارد یک مسابقه برای دریافت فولاد ماسک” فرانسوا Blanchecott یک زیست شناس در خط مقدم از تست گفت France Inter رادیو. “ما در حال درخواست از شهرداران’ دفاتر و صنایع و هر شرکت که ممکن است یک فروشگاه از ماسک است.”

بحران ادامه داد: برای سهولت در چین است. شهر ووهان که در آن شیوع اول ظهور در اواخر سال گذشته گفت: آن است که اجازه می دهد ساکنان جنبش محدود به آن مستند به تدریج برطرف. چین در حال حاضر ارسال planeloads از دنده محافظ و همچنین پزشکان به اروپا است.

“ایالات متحده به طور کامل به هدر رفتن وقت با ارزش است که چین برنده برای جهان” گفت: Geng Shuang چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه.

Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا عفونی-بیماری کارشناس وعده داده است که تجهیزات پزشکی در حال شروع به ریختن در و خواهد بود “به وضوح کارگردانی برای کسانی که نقاط داغ که به آن نیاز دارید.”

در ضمن تلاش برای سریع اقتصادی بسته امداد از کنگره شک و تردید عمل. مجلس سنا رای دادند در برابر پیشبرد نزدیک به 2 تریلیون دلار طرح که سرپا نگه داشتن کسب و کار و ارسال چک به خانواده های آمریکایی. دموکرات استدلال آن را کج و به سمت شرکت به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. یکی دیگر از رای بود و انتظار می رود روز شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که راه حل برای مبارزه با این بیماری همه گیر ممکن است بیشتر و مضر تر از شیوع خود و قول داد به ارزیابی مجدد محدودیت دولت پس از ایالات متحده آمریکا shutdown می رسد 15-بعد علامت.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بود بدتر از این مشکل به خودی خود” او است.

در سراسر جهان بیش از 350000 نفر آلوده شده اند و 15000 نفر از ویروس. به عنوان موارد در چین زوال یافت خطرات به اروپا و ایالات متحده آمریکا به طرزی اگر چه آلمان روز دوشنبه با احتیاط گزارش برخی مسطح از آن عفونت منحنی.

تنها پس از چند هفته در ایالات متحده بیش از 35,000 موارد و بیش از 400 مرگ و میر. از کالیفرنیا به ایالت ایلینوی میشیگان و نیویورک مقامات در حال حاضر خواسته یا دستور داد بیش از یک سوم از جمعیت ایالات متحده را به ماندن در خانه با ضروری کسب و کار بسته شده است.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برقراری فوری آتش بس در درگیری در سراسر جهان برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“وقت آن است که برای قرار دادن درگیری های مسلحانه در قفل کردن و تمرکز هم در مبارزه واقعی از زندگی ما,” او گفت:.

سابق استودیو هالیوود, رئیس, Harvey Weinstein آزمایش مثبت در زندان در نیویورک جایی که او در حال گذراندن 23 سال حبس برای تجاوز به عنف و تجاوز جنسی سر از نگهبانان اتحادیه گفت. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان آزمایش منفی پس از قرار دادن خودش در قرنطینه به گفته یک سخنگوی. ایالت مینه سوتا ctq سابق ریاست جمهوری نامزد فاش کرد که همسرش در بیمارستان بستری شده است با ویروس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. اما برای برخی از افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 100 ، 000 نفر بهبود یافته اند عمدتا در چین است.

مقامات نگه داشته تا خود را از فشار به مردم به در خانه بمانند اما برخی از آنها به وضوح به گوش دادن نیست.

سایت های رسانه های اجتماعی نشان داد عکس از بسته بندی های زیرزمینی لندن قطار. انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock شرح آن نادیده گرفتن دولت اجتماعی فاصله توصیه به عنوان “بسیار خودخواه” و هشدار داد که قوانین سختگیرانه تر ممکن است به زودی.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیز fumed بیش از تجمعات از افراد جوان در نقض نظم خود را که هر کس اقامت 6 فوت از هم جدا کرد و گفت: “آن را بی پروا و آن را ناقض مدنی خود را روح و وظیفه به عنوان یک شهروند تا آنجا که من نگران هستم.”

در یک شهر که در آن بسیاری از مردم زندگی می کنند در ساختمان با آسانسور 21-داستان بالا افزایش در محله چلسی ارسال شده توجه کنید در لابی هشدار است که باید وجود داشته باشد فقط یک نفر در هر آسانسور و کسانی که رفتن به اتاق رختشویی نباید با استفاده از یک ماشین لباسشویی در کنار یک دیگر در حال استفاده است.

هند در زمان فوق العاده ای گام از خاموش کردن ملت سیستم راه آهن این است که نیروی حیاتی کشور از 1.3 میلیارد نفر است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اذعان کرد که به تعویق انداختن این سال بازیهای المپیک تابستانی می تواند اجتناب ناپذیر است. کمیته بین المللی المپیک گفت: از آن خواهد شد به بررسی وضعیت بیش از چند هفته آینده.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net