از یک کار ؟ چندین برنامه می تواند شما را شناور نگه دارید در میان coronavirus بحران

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

دانا Insalaco تا به حال به غیر روحانی کردن 40 از 45 کارکنان در Pizzaiolo او خوراک شناس پیتزا فروشی در مرکز شهر اوکلند پس از فروش کاهش یافت و از طریق یک “سیاه چاله.”

“بسیاری از اشک” Insalaco گفت: “همه ما در اینجا زندگی می کنند را بررسی کنید-to-check.”

در پاسخ به یک ایالت برای تماس رستوران به بستن درهای خود را به ناهار خوردن در مشتریان Pizzaiolo در حال حاضر تنها ارائه انتخاب کنید و تحویل.

“ما امیدواریم که ما می تواند لنگی به اندازه کافی برای باز بماند و تماس کارکنان ما به عقب” Insaleco گفت.

حدود 6.9 میلیون کالیفرنیا لازم نیست که پول به اندازه کافی برای پوشش نیازهای اساسی با توجه به سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا. یکی دیگر از 7.2 میلیون فقط بالای فقر آستانه برای شهرستان یک گام به دور از فاجعه — از دست دادن شغل, اجاره, پیاده روی و یا لایحه پزشکی.

  • سن پابلو CA: دسامبر 18: Resident مارتا Kapla راست دارای یک نشانه در طول یک تظاهرات در مقابل بروکدل سن پابلو زندگی کمک در سن پابلو کالیفرنیا چهار شنبه, دسامبر. 18 سال 2019. نزدیک به 80 سالمند و معلول ساکنان گفته شد که آنها باید در خارج از ساختمان تا پایان ماه ژانویه است. (جین Tyska/اخبار منطقه خلیج گروهی)

  • توقیف کسب و کار همراه تلگراف خیابان در اوکلند در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. امروز هفت شهرستانهای تصویب یک پناهگاه در محل سفارش تا 7 آوریل برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus. عکس آن Wernikoff برای CalMatters

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Pizzaiolo صاحب بخشی دانا Insalaco امیدوار است که کسب و کار قادر خواهد بود برای زنده ماندن پناهگاه در محل سفارش. “ما تا به حال به غیر روحانی کردن همه است که حقوق و مزایای کارکنان,” او گفت: “ما همه گریه امروز.” عکس آن Wernikoff برای CalMatters

  • کاظم ZiaEbrahimi یک متصدی بار در Beeryland در اوکلند در شب گذشته نوار باز خواهد شد تا حداقل سه هفته. “این رفتن به استرس زا” آنها گفت: اما بیش از حد نگران ساخت به پایان می رسد دیدار. “تا 7 من باشه.” عکس آن Wernikoff برای CalMatters

  • (ستاد فایل عکس)

  • اندی اردن همسالان به خالی قفسه در ماکارونی راهرو در برکلی کاسه در 13 مارس سال 2020 است. قفسه از اقلام اساسی مانند ماکارونی کاغذ توالت و آرد خالی در سراسر فروشگاه به عنوان خریداران آماده به ماندن در خانه برای دو هفته آینده. عکس آن Wernikoff برای CalMatters

در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید می کند به تورم کسانی که صفوف فقیر کالیفرنیا به عنوان رستوران و فروشگاه و کسب و کارهای دیگر شاتر و کارگران در خانه بمانند.

“تمام بخش ها خواهد شد که به نوبه خود خاموش است. و این بدان معنی است که میلیون ها نفر از مردم در معیشت را خاموش خواهد شد” گفت: Jesse Rothstein, یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه برکلی است. “تعداد بسیار کمی از آمریکایی ها بالشتک قادر به زندگی می کنند برای ماه ها بدون حقوق و دستمزد پایین کارگران و حتی کمتر از آن.”

در پاسخ محلی و ایالتی و فدرال قانونگذاران پیشنهاد — و در برخی موارد تصویب — ایده های جدید برای نرم کردن اقتصادی برای افراد کم درآمد از جمله ارسال پول نقد به مردم و توقف همه اخراج و سلب حق مالکیت.

جسیکا Bartholow یک سیاست حمایت غرب مرکز قانون فقر و گفت: تعطیل مدارس و کسب و کار است “واقعا سخت عواقب که ما در حال حاضر در تلاش برای نشانی” اما اگر آن را ناشی از گسترش ویروس “نتیجه کلی برای خانواده ها بهتر خواهد بود.”

اقتصاد در حال حاضر وارد یک رکود اقتصادی می رود از طریق ادامه سپتامبر با توجه به UCLA Anderson گزارش دوشنبه منتشر شد.

چه کسی بیشتر در معرض خطر از دست دادن کار به عنوان همه گیر پیشرفت ؟

“دستمزد پایین کارگران بطور گسترده. افرادی که ساعت نه حقوق بگیر. افرادی که کار برای کسب و کارهای کوچک مردم که لازم نیست پرداخت مرخصی استعلاجی. افرادی که بستگی نقدی در آینده درب کسب و کار خود را به منظور پوشش خود حقوق” Rothstein گفت.

حدود یک چهارم از کارکنان کالیفرنیا انجام برخی از کار از خانه با توجه به داده های سرشماری. اما کارگران در خرده فروشی و خدمات و تولید و کشاورزی و حمل و نقل به سادگی نمی تواند کار خود را با آنها.

حدود 18 درصد از بزرگسالان آمریکایی و 25 درصد از کسانی که کمتر از 50000 دلار در سال گزارش شده در هفته گذشته است که آنها از دست داده بود شغل و یا ساعت, بر اساس یک نظرسنجی توسط NPR, PBS NewsHour و Marist از 835 بزرگسالان کار.

نگه داشتن بیشتر مردم را از افتادن به مالی فاجعه است همه مهم تر در طول یک بیماری همه گیر به دلیل فقر و شرایط مصالحه می تواند سلامت مردم و وادار کردن آنها به کار هنگامی که آن را امن تر برای آنها را به ماندن در خانه باعث انتقال ویروس به گسترش سریع تر است.

“کالیفرنیا یکی از بهترین مکان ها برای آب و هوا این طوفان” Bartholow گفت. “من فکر می کنم این سوال در مورد اینکه آیا هر تصمیمی را افزایش نابرابری در نظر گرفته خواهد شد.”

در اینجا شکست دولت فدرال و طرح های در دست بررسی:

فوری نقدی و کاهش مالیات

کاخ سفید اعلام کرد قصد دارد به ارسال پرداخت پول نقد به طور مستقیم به آمریکایی ها به جای حقوق از دست رفته بیش از دو هفته آینده به عنوان بخشی از $1 تریلیون محرک پیشنهاد.

این طرح شامل 500 میلیارد دلار برای دو موج از پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان در تاریخ 6 آوریل و مارس 16, که متفاوت با درآمد خانوار و اندازه.

یکی دیگر از $300 میلیارد کمک خواهد کرد کسب و کارهای کوچک در دیدار با حقوق و دستمزد, نیویورک تایمز گزارش داد. سیاسی گزارش داد که چک می تواند مقدار به 1000 $در هر.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آمریکایی ها دریافت پول در جیب خود را به سرعت” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در روز سه شنبه.

حزب دموکرات در حال هل دادن پیشنهاد خود را: فوری 2000 دلار پرداخت به تمام بزرگسالان و کودکان در ایالات متحده در زیر برخی از درآمد آستانه. اگر تصویب مردم خواهد یک دوم بررسی 1500 دلار در ماه جولای و یک سوم برای 1000 $در ماه اکتبر اگر بهداشت عمومی اورژانس همچنان ادامه دارد.

سناتور ایالات متحده آمریکا در حال گزارش کار بر روی یک بسته محرک با هدف ارائه کمک های کوچک و بزرگ کسب و کار. ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک ارائه شده است کم بهره فدرال فاجعه وام به کالیفرنیا کسب و کارهای کوچک است که رنج می برند به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

علاوه بر این سرویس درآمد داخلی است و تاخیر در مهلت برای مالیات دهندگان و کسب و کار به پرداخت مالیات خود را به ژوئیه 15.

در چهارشنبه Newsom یک فرمان اجرایی را امضا گسترش واجد شرایط دوره 90 روز پزشکی, مواد غذایی تمبر رفاه و in-home supportive services.

ممنوعیت اخراج سلب حق مالکیت و ابزار بسته آف

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد که او را به حالت تعلیق در سلب حق اقامه دعوی و اخراج برای یک خانواده صاحب خانه با فدرال حمایت وام مسکن تا پایان ماه آوریل است.

از ساکرامنتو به لس آنجلس و شهرهای بزرگ در سراسر کشور تصویب محلی خود را moratoria اخراج مرتبط با کوروناویروس.

روز دوشنبه Newsom صدور یک فرمان اجرایی که waives یک بخش از دولت مدنی پاکسازی راه را برای بیشتر محلات به ممنوعیت مسکونی و تجاری اخراج مرتبط با کروناویروس از طریق مه 31. این منظور نیز می خواهد بانک ها و دیگر موسسات مالی به توقف سلب حق مالکیت.

Newsom نیز دستور کالیفرنیا ابزار عمومی کمیسیون برای نظارت بر نحوه خدمات حمایت از مشتریان از برق و آب و تلفن همراه و اینترنت shutoffs. در حال حاضر دولت بزرگترین قدرت نرم در خدمت بیش از 21 میلیون کالیفرنیا را به طور داوطلبانه انجام شده است. Comcast ارائه 60 روز از اولیه رایگان سرویس اینترنت به مشتریان جدید است.

اما Newsom اقدام می افتد کوتاه از یک ایالت توقف اخراج سلب حق مالکیت و قدرت shutoffs تحریک سویفت انتقاد از مستاجران حقوق گروه و ضد فقر طرفداران چه کسی گفت که بدون آن بسیاری از مردم خواهد اخراج شود به بی خانمانی در زمانی که داشتن یک خانه است که از اهمیت زیادی برخوردار است.

هر دو مالک گروه و مستاجر-فعالان حقوق خواسته اند دولت برای کمک های اضطراری برای مبارزه مستاجرها که Newsom می تواند صندوق با 1.1 میلیارد دلار است که مجلس تصویب و به دولت COVID-19 پاسخ.

یکی دیگر از ایده رمان: لس آنجلس به طور موقت متوقف شد, فروش بلیط, ماشین چپ در مناطق مسکونی در خیابان گسترده و متوقف خواهد شد و فروش بلیط و بکسل کردن وسایل نقلیه رها شده.

افزایش پرداخت می شود, ترک, مزایای بیکاری

روز چهارشنبه سنای آمریکا تصویب coronavirus امداد لایحه که ارائه فدرال بودجه اضطراری ترک از جمله دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی را ترک کنند.

حذف شدند, اما میلیون ها نفر از آمریکایی ها که کار برای شرکت هایی با بیش از 500 کارمند است. این لایحه در حال حاضر به رئیس جمهور تهمت خود انتظار امضای.

بر خلاف بسیاری از ایالت کالیفرنیا قانون حق اکثر کارگران برای حداقل سه روز از پرداخت مرخصی استعلاجی و چند کالیفرنیا شهرستانها نیاز به بیشتر از آن.

کالیفرنیا کارگران که ساعت های از دست رفته و یا شغل به دلیل ویروس می توانید فایل برای مزایای بیکاری در حالی که کسانی که قادر به کار به دلیل آنها قرارداد این ویروس شده است و یا قرنطینه می توانید درخواست برای مزایای از کار افتادگی. هفته گذشته Newsom یک فرمان اجرایی را امضا waiving یک هفته پرداخت نشده و مدت زمان انتظار برای هر دو مزایا با توجه به COVID-19.

کالیفرنیا کار-برنامه های به اشتراک گذاری اجازه می دهد تا کسب و کار در مواجهه با مشکلات مالی برای جلوگیری از تخمگذاری کردن کارکنان.

بیشتر کمک به خرید مواد غذایی

Coronavirus بسته امداد نیز قرار 500 میلیون دلار نسبت به مواد غذایی پول برای کمک به زنان باردار و مادران با فرزندان جوان که از دست دادن کار و 250 میلیون دلار برای ارائه صفحه اصلی-تحویل و قبل از بسته بندی وعده های غذایی به سالمندان کم درآمد.

یک قاضی فدرال روز جمعه به طور موقت مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواد غذایی تمبر کاهش که شروع آوریل 1 را لگد سفت بزرگسالان بدون وابسته که در محل کار و یا قطار برای کمتر از 20 ساعت در هفته از طرح کمک های غذایی مکمل برنامه.

“به عنوان یک جهانی همه گیر به شمار گسترده خطرات بهداشتی تضمین است که مقامات دولتی در هر دو فدرال و ایالتی سطوح باید انعطاف پذیری لازم برای رسیدگی به نیازهای تغذیه ای از ساکنان و اطمینان از رفاه خود را از طریق برنامه هایی مانند ضربه محکم و ناگهانی ضروری است” نوشت: رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی بریل هاول در نظر او.

همچنین با بیش از 97 درصد از کالیفرنیا دانش آموزان مدرسه تحت تاثیر coronavirus تعطیلی بسیاری از خانواده ها هنوز هم قادر به دریافت رایگان و کاهش هزینه وعده های غذایی. وزارت کشاورزی ایالات متحده تایید شده چشم پوشی است که اجازه می دهد تا بسته کالیفرنیا مدارس به ادامه خدمت فدرال تامین می شود وعده های غذایی.

همانطور که از سه شنبه شب دولت تا به حال منتشر نشده برنامه ریزی برای مطمئن شوید که همه ساکنان به حال دسترسی به مواد غذایی به خصوص در افراد مسن و بیمار که گفته شده است به ترک خانه های خود.

یک پاسخ می تواند بانک های مواد غذایی. Coronavirus بسته شامل 400 میلیون دلار برای مواد غذایی بانک ها به خرید و توزیع مواد غذایی است. کالیفرنیا انجمن بانک های مواد غذایی نیز درخواست بودجه برای خرید مواد غذایی و کارکنان بانک های مواد غذایی که در حال حاضر رو بی مهابا قطره در داوطلبان و لغو آنها توزیع شده است.

Coronavirus درمان برای همه ؟

در crowdless دموکراتیک اولیه بحث بین برنی ساندرز و جو بایدن ساندرز zeroed در coronavirus بحران به اثبات بیشتر از نیاز جهانی و مراقبت های بهداشتی رایگان.

در واقع این ایده از پوشش جهانی حداقل برای coronavirus درمان به دست آوردن جریان اصلی بخار. Coronavirus امداد لایحه تضمین رایگان تست برای همه آمریکایی ها است.

دولت ایالت ماریا النا Durazo لس آنجلس دموکرات خواست Newsom به رفتن و حتی بیشتر گسترش پوشش درمانی برای coronavirus مربوط به آزمایش و درمان به همه کالیفرنیا بدون در نظر گرفتن مهاجرت و یا وضعیت بیمه.

در حال حاضر برخی از مراکز بهداشت lare waiving آزمون هزینه های بیمه. کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: افرادی که بیمه و علائم باید تماس خود را در بخش بهداشت محلی برای پیدا کردن که در آن آزمایشات ممکن است در دسترس خواهد بود.

Carlyn Kranking کمک به این گزارش. جکی Botts یک خبرنگار در CalMatters. این مقاله بخشی از کالیفرنیا تقسیم همکاری میان اتاق های خبر بررسی درآمد و نابرابری اقتصادی و بقا در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>