پلیس ما کارمندان و سرپرستان نه رزمندگان

The police presence on Capitol Hill on June 7, 2020, which was a very bad night.

پلیس با حضور در کاپیتول هیل در 7 ژوئن سال 2020 بود که بهترین ساعت خود را. جیمی پدرسن و جو Nguyen هستند دولت دموکراتیک آغاز شد. عکس تریستان Fairchok

جامعه ما این است که سیم پیچ با خشم و سرخوردگی پس از کشتن دیگری غیر مسلح و غیر تهدید مرد سیاه پوست توسط ماموران پلیس این بار در مینیاپولیس. ما heartsick در بی معنی قتل جورج فلوید, مانوئل الیس Breonna تیلور و Ahmaud Arbery و به این معنا است که ما ساخته شده اند تا کمی پیشرفت به عنوان یک کشور در مقابله با قرن ها از نژادپرستی نظاممند.

تظاهرات مسالمت آمیز در تمام 50 ایالت برجسته نیاز به تغییر ساختاری به ما سیستم پلیس در سراسر آمریکا به ویژه به عنوان واکنش به تظاهرات های متعددی با تجاوز اتحاد نشان داده و تأکید این خودنمایی نیاز به اصلاحات.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

رئیس جمهور اوباما به درستی گفته می شود که “…مقامات منتخب که مهم ترین در اصلاح ادارات پلیس و نظام عدالت کیفری کار در دولت و در سطوح محلی.”

حتی به واشنگتن به تصویب افزایش پلیس پاسخگویی اقدامات در چند سال گذشته با عبور از ابتکار 940 هنوز هم وجود دارد مسائل است که نیاز به خطاب. به عنوان قانونگذاران دولت ما شنیده ام گریه می کند و به تماشای جوامع ما مبارزه برای تغییر و می دانم که این مسئولیت ما را به پاسخ با عمل است.

در حالی که مجلس موکول 2020 به طور منظم جلسه در ماه مارس ما در حال حاضر شروع گفتگو در مورد قانون برای معرفی در جلسه بعدی.

ما نیاز فراگیر و جامع اصلاحات در سیاست است که به جلوگیری از فجایع بیشتر از این اتفاق در واشنگتن است. لیست اولیه شامل:

• منع استفاده از chokeholds.

• منع سازمان های اجرای قانون در کشور ما از پذیرش مازاد تجهیزات نظامی.

• نیاز به استفاده از دوربین های بدن در سطح ایالت.

• منع مأموران اجرای قانون از پوشش خود را نشان اعداد در حالی که در وظیفه.

• نیاز به دولت مجموعه ای از داده های پلیس در استفاده از زور.

• تقویت de-تشدید و ضد تعصب آموزشی برای مأموران اجرای قانون.

• تقویت decertification روند به طوری که مأموران اجرای قانون که به استفاده بیش از حد نیروی کار نمی تواند در اجرای قانون است.

نامناسب و غیر حرفه ای از واکنش های اجرای قانون در اینجا و از سراسر کشور در ادامه به افشای عمیق سرطان در فرهنگ پلیس در امریکا است. ناموجه استفاده از نیروی تهاجمی و سلاح های شیمیایی در غیر مسلح و unthreatening تظاهرکنندگان افزایش در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات دیگر نمی تواند تحمل بود. همه ما باید عمیقا مشکل تهاجمی و نظامی پاسخ به بسیاری از این تظاهرات از جمله گستاخ استفاده از گاز اشک آور و بمب های فلش و فلفل-پاشش یک کودک است.

ما می دانیم که سیستمیک نژادپرستی یک بیماری است که صدها سال در ساخت و نمی توان یک شبه. اما ما همچنین می دانیم که با بهبود سیاست های ما یکی یکی ما می توانید شروع به ایجاد تفاوت و امید به جامعه نیاز به شفا و از جان گذشته برای تغییر واقعی.

پشتیبانی غریبه

پلیس ما کارمندان و سرپرستان نه رزمندگان در حال آماده شدن برای نبرد در برابر مردم خود ما. این مسئولیت ما را به آنها را نگه دارید که استاندارد بالا است.

جیمی پدرسن یک دولت دموکراتیک سناتور نمایندگی 43 قانونی منطقه. او صندلی مجلس سنا و کمیته عدالت.

جو Nguyen سفید مرکز یک دولت دموکراتیک سناتور به نمایندگی از 34 قانونی منطقه. او نایب رئیس مجلس سنا خدمات انسانی هنگام ورود دوباره و توانبخشی کمیته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de