صدای دیگر: ویسکانسین ظروف سرباز یا مسافر داغ نشان می دهد که چرا انتخابات نیاز به نوسازی

زمان ایلینویز’ مارس 17 اولیه به سختی می توانست بدتر شده است. آن صورت گرفت که روز بعد از دولت ثبت آن مرگ اول از جدید کروناویروس و همان روز مدارس تعطیل شد ایالت منظور از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر. اما او کاهش یافته است به تعویق انداختن انتخابات با استناد به عدم اطمینان در مورد تنظیم تاریخ بعد.

برخی از نظرسنجی کارگران را نشان نمی دهد تا از ترس از سرایت و میزان مشارکت کم بود. آن را احتمالا بهترین است که می توانست انجام می شود غیر منتظره و نا آشنا شرایطی بود اما کمتر از ایده آل است.

ویسکانسین با بیشتر از سه هفته به شکل یک راه حل ضعیف استفاده از زمان. لیبریا تونی Evers منتظر تا روز جمعه قبل از پیشنهاد به حرکت انتخابات ممکن است و آن را رای-با-ایمیل — و رو هیچ جا با GOP-کنترل قوه مقننه. روز دوشنبه با استناد به خطر بهداشت عمومی او به صدور یک فرمان اجرایی به تعویق انداختن انتخابات تا 9 ژوئن. سپس ویسکانسین دیوان عالی کشور معکوس سفارش خود را. دیوان عالی ایالات متحده پس از آن مسدود شده یک فرمت در رای گیری غایب.

سردرگمی می توانست اجتناب شده بود مقامات منتخب نیست dithered ،

کشورهای دیگر عمل کرده اند با سرعت بیشتر و دوراندیشی. آنها به رسمیت شناخته شده است که این هیچ وقت به چوب کورکورانه به چه چیزهایی باید در گذشته انجام شده است.

بیش از مقدماتی متاثر شده اند. در هفته گذشته تا حدودی در خواست جو بایدن دموکرات کمیته ملی موکول آن کنوانسیون ملی در میلواکی از اواسط جولای تا اواسط آگوست یک هفته قبل از دستگیری امر در شارلوت, N. C. روز یکشنبه بایدن مطرح شده امکان گام حتی بیشتر شدید: یک “مجازی کنوانسیون” انجام آنلاین.

سوال بعدی این است که حتی بیشتر مهم: چگونه به انجام یک ملی انتخابات عمومی در ماه نوامبر. همان خطراتی است که باعث به تعویق افتادن مقدماتی به احتمال زیاد باقی می ماند. اما برای به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود تقریبا غیر قابل تصور است. آمریکایی ها پس از تمام برگزار شد یکی در طول جنگ داخلی.

هر دولت نیاز به در نظر گیری رای گیری از طریق پست و آسان تر و در دسترس تر و با صداقت. ساده ترین روش خواهد بود به ایمیل یک غایب رای گیری برای هر ثبت نام رای دهندگان به جای نیاز به رای دهندگان به درخواست آنها. اگر در شخص رای گیری در حال رفتن به باقی می ماند یک گزینه متحده باید ارائه مقدار زیادی از مکان ها برای رای گیری اولیه که محدود کردن تعداد زیادی از مردم در هر زمان داده شده.

ساخت چنین تغییراتی ممکن است نیاز به ویژه قوه مقننه در جلسات گشت و روح همکاری دو حزبی است که به تازگی. اما همه آمریکایی ها علاقه ای به ساخت 2020 انتخابات به عنوان معتبر و کارآمد و امن به عنوان امکان پذیر است. اگر ما می خواهیم برای رسیدن به آن حیاتی هدف وجود دارد هیچ وقت به هدر.

— شیکاگو تریبون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im