صدای دیگر: می خواهم برای تشکر از مراقبت های بهداشتی کارگران ؟ سپس در خانه بمانند

یک پزشک اورژانس در شهر نیویورک کردم محوری بین المللی ویژه هفته گذشته زمانی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما در پاسخ به آنچه که او تا به حال ارسال شده در توییتر. دکتر موضوع: یک روز در ER.

شناسایی در رسانه های اجتماعی به عنوان دکتر کریگ اسپنسر NYC پزشک در انفجار توییتهایی مستند یک روز معمولی در زیر COVID-19 بیماری همه گیر. آن شروع می شود با یک قوری قهوه و یک “صدای ناهنجار و خشن از سرفه” هنگامی که او را در راه بیمارستان است.

“شما را (از) signout ورق از تیم قبلی اما تقریبا هر بیمار همان است, جوان و پیر: سرفه و تنگی نفس و تب. آنها واقعا نگران یک بیمار است. بسیار کوتاه نفس در حداکثر مقدار اکسیژن ما می دهد اما هنوز هم تنفس سریع.

“شما بلافاصله ارزیابی این بیمار است. روشن است که این چه هست و آنچه باید اتفاق می افتد. شما باید طولانی و صادقانه بحث با بیمار و خانواده از طریق تلفن. بهتر است برای قرار دادن در حمایت از زندگی در حال حاضر قبل از همه چیز بسیار بدتر است.”

برای بقیه روز را پیجر درخواستهای او. اگر او هم برای ناهار او سر به بیمارستان کافه تریا و wolfs پایین غذا احساس آسیب پذیر بدون ماسک حتی برای چند دقیقه. پس از تغییر او پاک با سفید کننده در هر مورد او به بیمارستان از جمله کیف پول خود را, نشان, و فنجان قهوه. او می رود خانه به همسر و کودک نو پا برگ اموال خود را در خارج از درب و سر راست به حمام.

“شما ممکن است شنیدن مردم گفت: آن واقعی نیست. آن است. شما ممکن است شنیدن مردم گفت: آن بد نیست. آن است. شما ممکن است گوش مردم گفت: آن را نمی تواند شما را. آن را می توانید. من جان سالم به ابولا. من از ترس #COVID-19. انجام بخشی خود را. در خانه بمانند. ایمن ماندن. و من هر روز را به کار برای شما” دکتر توییتی.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان در حال قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر برای محافظت از ما.

مرکز پزشکی دانشگاه راش مدیر عامل شرکت جناب داکتر حضرت عمر Lateef هشدار داد که بیمارستان حقوقی واجد شرایط در برخی از شهرستانها در حال گرفتن به نصف کاهش دهد ناگهان با توجه به بهداشت و سلامت بیماری های موثر بر کارکنان. او گفت: سه مقوله می تواند محدودیت بيمارستان توانایی برای خدمت به بیماران بیمار: کمبود تخت کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و کمبود کارکنان.

به عنوان یک پرستار ثبت شده به ما گفت: “ما شد پرستاران دانستن چیزهایی مانند این اتفاق می افتد.” خسته کننده ترین جنبه های این بیماری همه گیر او گفت: “دیدن مردم در حال اجرا در اطراف و نه مصرف آن را جدی و سپس در ER مایل بالاترین مراقبت است.”

در سراسر کشور, پزشکان, پرستاران و کارکنان بیمارستان در حال ترک خانه های خود و کشیدن و مالش.

بیمار بیماران را درمان می کنیم به احتمال زیاد آلوده شدند یک هفته پیش یا بیشتر کارشناسان می گویند. “اعداد بدون شک موشک وار رفتن یک شبه به عنوان آنها هر شب چند روز گذشته” دکتر اسپنسر توییتی هفته گذشته است. “بیشتر خواهد شد به ER. بیشتر خواهد بود آمار اطلاعیه ها. بیشتر خواهد شد در یک ونتیلاتور.”

— شیکاگو تریبون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im