صدای دیگر: اقتصاد ایالات متحده اسلاید به کروناویروس سوراخ. کنگره نیاز به انجام بیشتر

لس آنجلس — تشدید drumbeat از coronavirus مربوط به محدودیت ها و خاموش شدن ناگهانی شده و خشم و انزجار از برخی از محافظه کاران که استدلال می کنند که دولت رانندگی است که اقتصاد ایالات متحده به یک خندق و زیاده هل دادن ما بی ارزش به رکود است. برخی حتی ادعا می کنند که کل این ویروس چیزی است که یک طرح توسط لیبرال ها برای جلوگیری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از اینکه رای در نوامبر است.

یا عمدی کوری یا جهل آنها نادیده گرفتن ویران که این ویروس خود را در حال حاضر ایجاد اغتشاش در چین با تشکر از پاسخ کند در ابتدا. و آنها چشم پوشی نسبت به قتل عام در ایتالیا که در آن ویروس اجازه داده شد از طرف قریب به اتفاق کشور را در سیستم مراقبت های بهداشتی. که کشور در حال حاضر در نزدیک به کل مستند است که آنچه که ما در حال تلاش برای جلوگیری از اینجا.

اما آنها به درستی در مورد این: مبارزه با این بیماری همه گیر در حال رفتن به تلفات سنگین در هر دو انسان و شرایط اقتصادی است. اگر چه اجتماعی-فاصله اجباری بودن اعمال شده در سطح جهان با هدف کاهش آسیب دراز مدت آنها در حال رفتن به جلو-بار برخی از هزینه ها از شیوع بیماری است. تقاضا برای خدمات و کالا در حال رفتن به رها کردن به عنوان هزینه های مصرف کننده به طور کلی و تاثیر خود را به سرعت از سفر و گردشگری برای سرگرمی به دیگر بخش های صنعت خدمات و خرده فروشی و شرکت های تولیدی است که عرضه آنها.

عواقب شیوع تبدیل شده اند واضح تر روز به روز منجر سیاستگذاران نسبت به طور فزاینده ای جسورانه پاسخ. بیش از آخر هفته فدرال رزرو تخلیه مقدار از زرادخانه خود را از stimulative سیاست های پولی, کاهش آن در کوتاه مدت نرخ بهره هدف اساسا به 0 ٪ و متعهد به ترک آن وجود دارد تا زمانی که لازم باشد در میان سایر مراحل است.

آن دسته از اقدامات مهم برای جلوگیری از ویروس از آلوده کردن سیستم بانکی و خشک شدن اعتبار ارسال اقتصاد به مرتب کردن بر اساس از سقوط را تجربه کرده و در آخرین رکود است. اما نرخ بهره پایین نمی خواهد کمک به مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم رسیدگی به افزایش موارد که از رشد سریع جزر و مد از عفونت. آنها نمی خواهد منجر گذاشته و قرنطینه و یا فقط ساده spooked آمریکایی ها به ادامه صرف در سرعت معمول خود را. و آنها نمی صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک که مشتریان نابودی به خانه های خود.

که در آن کنگره به گام در. نمایندگان مجلس آغاز شده در اوایل ماه مارس با عبور از یک $8.3 میلیارد اضطراری گذراندن لایحه ای را برای کمک به مقابله با هزینه های مراقبت های بهداشتی در ارتباط با ویروس. این اولین حرکت و جلوگيري از سیستم مراقبت های بهداشتی به ضرب و شتم COVID-19 باید قانونگذاران’ اولویت اول است.

در عین حال آنها نیز باید مسئولیت برای تقویت اقتصاد است. خانه نقل مکان کرد و به سرعت در هفته گذشته برای رسیدگی به یک قطعه از پازل تصویب یک لایحه به صندوق بیشتر coronavirus تست و حفاظت فدرال ایمنی net. رئیس جمهور تهمت است همچنین هل دادن به ارائه کمک های مستقیم به صنایع است که ضربه این ویروس به ویژه شرکت های هواپیمایی و کشتی کروز شرکت. ما مشتاق دولت چیدن برندگان و بازندگان — که بازار کار — اما خوب وجود دارد بحث شود که صنعت هواپیمایی همانند صنعت خودرو است بنابراین حیاتی برای بقیه از اقتصاد ایالات متحده است که آن را نمی توان مجاز به سقوط. با این وجود هر گونه امداد و نجات باید با رشته های متصل به اطمینان حاصل شود که شرکت ها با استفاده از کمک های خود را برای حفظ اشتغال و حفظ کارگران شاغل.

یکی دیگر از قطعه ای از پازل, اگر چه, این است که چگونه برای پاسخ به slacking به طور کلی تقاضا است.

بیشتر ویروس های مربوط به تعطیلی پشته بیشتر نیاز به یک پاسخ در حال حاضر از کنگره است. واشنگتن نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی و به رسمیت شناختن تهدید که رمان coronavirus مطرح شده به آمریکایی ها سلامت; باید آن را تکرار کند که به اشتباه با تهدید آن را به اقتصاد ایالات متحده.

— لس آنجلس تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im