صدای دیگر: کاخ سفید رئیس ستاد می شود حق مهاجرت

رئیس جمهور تهمت باید توجه نزدیک به خود را بالا aide. رئیس ستاد میک Mulvaney تحویل برخی از کلمات حکمت در مورد مهاجرت در طول سفر اخیر به انگلستان.

“ما از جان گذشته — ناامید — برای بیشتر مردم” Mulvaney ثبت شده عنوان کرد و گفت در یک شام خصوصی. “ما در حال اجرا هستند از مردم به سوخت رشد اقتصادی است که ما تا به حال در کشور ما بیش از چهار سال گذشته. ما باید بیشتر مهاجران است.” Mulvaney اضافه شده است که او با اشاره به مهاجرینی که در یک “مد قانونی.”

هنوز درخواست برای بیشتر مردم در نقطه سمت راست است برای یک کشور با بازار کار حذف نرخ باروری و بازنشستگی متولدین.

یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا به این درک و گفت که او تنها در برابر مهاجرت غیر قانونی.

سپس کشیده حق با افتضاح استفان میلر و یک حیوان تمایل به واسطه کار بد به پایگاه خود او تایید لایحه قرار دادن محدودیت عمده در مهاجرت قانونی از جمله کارگران ماهر بالا در حالی که خود دولت اقدام به آن را سخت تر و سخت تر برای با استعداد و تحصیل کرده مردم را به حل و فصل در اینجا از نظر قانونی.

سپس در سال 2019 خارجه اتحادیه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست “مردم برای آمدن به کشور ما در بزرگترین اعداد را تا کنون, اما آنها به در آمده قانونی است.”

اقدامات هرگز به دنبال به عنوان تهمت به نظارت تدبیر و حقوقی مهاجرت.

رشد اقتصادی این کشور داشته و سلامت دراز مدت برنامههای استحقاقی تقاضا رشد جمعیت. Mulvaney باید تحویل پیام خود را به طور مستقیم به رئیس جمهور — در صورتی که رئیس جمهور قادر به شنیدن حقایق او بداند ناراحت کننده است.

— نیویورک دیلی نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im