صدای دیگر: کاترین جانسون, الهام بخش, زندگی به عنوان یک ریاضیدان و سد شکن یک مدل برای همه نسل های آینده

Category: توین سیتی

دالاس — اگر زنان و دختران در این کشور در حال ساخت هر گونه پیشرفت در خرد کلیشه های منفی از آنها می توانند در ریاضیات و مهندسی آنها کاترین جانسون با تشکر برای کمک به هموار کردن راه.

جانسون پیشگام در ناسا و کمیته ملی مشورتی برای هوانوردی بین 1930 و 1970. او همراه با دیگر زنان کرد را بحرانی است که محاسبات راه اندازی فضانوردان به مدار.

اما به عنوان مهم چالش هایی که با آنها مبارزه از طریق الهام بخش نسل از زنان و به خصوص زنان از رنگ که پس از آنها به این باور است که آنها بیش از حد می تواند موفق شود.

ما یک ملت در عزای جانسون مرگ دوشنبه در سن 101. او یک زندگی خوب زندگی می کردند — یک مثال از اینکه چگونه استعداد و پشتکار و کار سخت می تواند به نفع همه مردم است.

آن را تشویق می کنند که جهان در نهایت به رسمیت شناختن این مهم پیشگام و همکاران او. Johnson, کریستین Darden دوروتی Vaughan و مری جکسون شد جشن در فیلم “چهره های پنهان است.” جانسون اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2015 از رئیس جمهور باراک اوباما. و تمام چهار اهدا شد کنگره مدال طلا زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چهره های مخفی عمل به قانون سال گذشته است.

آنها را دریافت کرده ام چنین تمجید از آنجا که آنها به نمایندگی از امکانات غلبه بر موانع و پتانسیل برای موفقیت در زمینه های بنیادی برای زنان و دختران.

این است که روح که منجر Dallas ISD برای باز کردن خورشیدی دبستان همه دختران مدرسه با تمرکز بر علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی است. این دلیل در این منطقه قرار داده و تلاش بسیار به آن P-Tech برنامه به ارائه مسیرهای بنیادی درجه به مطابقت کردن صدها نفر از مشاغل موجود با کارگران ماهر که می تواند آنها را پر کنید.

ما می دانیم که ما هنوز راه طولانی برای رفتن به بهبود تعداد زنان در این مشاغل است. زنان هنوز هم کمتر در زمینه های بنیادی با برآورد حدود یک چهارم از نیروی کار است. درصد از زنان از رنگ است که به مراتب کمتر از آن است.

مطالعات نشان می دهد که جنسیت تعصبات و کلیشه که دختران نه خوب در ریاضی و در حال حاضر موانع است که در ادامه به بلوک زنان در حال پیشرفت است.

اما اینها سودآور زمینه است که اقتصاد ما و می تواند کمک به زنان در کسب درآمد بیشتر به طور بالقوه نزدیک مسابقۀ. نه به ذکر است که زنان می توانند به شدت به پیشرفت در تکنولوژی و مهندسی.

چهره های مخفی لایحه نوشته شده توسط کنگره ایالات متحده ادی برنیس جانسون دالاس اعتبار کاترین جانسون و دیگر با کمک به جنگ جهانی دوم هواپیما, تست مافوق صوت پرواز کاوشگر ویجر و فرود اولین انسان بر روی ماه در سال 1969.

“داستان از این چهار زن نمونه تجارب صدها نفر از زنانی که مشغول به کار به عنوان کامپیوتر ریاضیدانان و مهندسین در NACA ابتدا در دهه 1930” این لایحه متن می خواند.

که می داند که چگونه بسیاری از کاترین جانسون ممکن است در خارج وجود دارد امروز. ما را مجبور به انجام همه چیز ما می توانید آنها را پیدا کنید و به آنها این فرصت را به موفقیت.

— اخبار صبح دالاس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im