صدای دیگر: زمان آن را برای یک زیرساخت برنامه

در سه سال گذشته آمریکایی ها شنیده ام بارها و بارها مورد نیاز برای بلند پروازانه برنامه فدرال برای ارتقاء کشور زیرساخت ها است. و پل ها و جاده ها قفل فرودگاه ها و دیگر امکانات در نیاز مبرم به تعمیر و نگهداری. از زمان بحران بهداشت افزود: یک بعد جدید به این موضوع پس از یک زیرساخت برنامه می تواند بسیار محرک مورد نیاز برای یک اقتصاد است که در وضعیتی وخیم.

زمان برای اقدام در حال حاضر. این نوع از برنامه قرار می دهد تعداد زیادی از مردم به کار پس از آن خواهد شد کاهش سرعت در حال افزایش نرخ بیکاری در کشور است. همچنین به عنوان سقوط انتخابات هر دو رئیس جمهور و اعضای کنگره در نهایت می تواند خوب را در گذشته وعده های مربوط به زیرساخت ها است.

پس از سال 2017 بحث اتحاد گسترده تر شد بنابراین در حال حاضر شهروندان خواستار آن است که یک زیرساخت لایحه شامل سیستم های آب brownfields برق, شبکه های روستایی و پهنای باند. برخی از تغییرات آب و هوایی نگرانی می شود.

نزدیک به یک سال پیش کاخ سفید و رهبران دموکرات توافق کردند که در این طرح از یک طرح. اما آن را نمی باید حمایت کامل مجلس سنا و هرگز آن را نقل مکان کرد به جلو.

در حال حاضر که کنگره را تایید کرده است یک اورژانس امداد لایحه در پاسخ به COVID-19 گیر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: او را به آرامی حرکت می کند در هر اضافی امداد لایحه از جمله زیرساخت ها است.

مک کانل مناسب است به درخواست نحوه پرداخت این. بزرگ امداد لایحه در حال حاضر افزایش بدهی های دولت فدرال در راه بی سابقه و او می خواهد به دانستن که در آن پول اضافی از آینده است.

یک زیرساخت لایحه باید حرکت رو به جلو به عنوان طولانی به عنوان آن شامل بالا بردن درآمد جدید. در حال حاضر متوسط قیمت بنزین در سراسر کشور است که کمترین آن شده است از سال 1993. بنابراین یک افزایش موقت در فدرال گاز مالیات معقول و نه بیش از حد دردناک راه برای ایجاد درآمد برای این منظور است. در سال 2015 یک خانه, عضو, Rep. تام برنج R-S. C. پیشنهاد 10 سنت به ازای هر گالن افزایش بیش از پنج سال به پرداخت برای حمل و نقل پروژه های. ایده او این شایستگی دیگری نگاه کنید.

اگر اعضای کنگره را انتخاب کنید برای انتخاب مجدد مبارزه بیش از عمل در زیرساخت های کشور خواهد بود که بازنده است.

— Pittsburgh Post-Gazette

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im