صدای دیگر: در مبارزه با ویروس حریم خصوصی نمی تواند وثیقه آسیب

این کشور دیده می شود که چگونه در زمان بحران نیاز به حفاظت از شهروندان در درگیری با حفاظت از حقوق و حریم خصوصی. که بالقوه تعارض است رویه دوباره در میان این نبرد به شکست COVID-19.

در McHenry County, Ill., یک county قاضی دستور داده است تا McHenry County وزارت بهداشت بتواند به پلیس نام افراد شناخته شده مبتلا به کروناویروس به طوری که افسران جلوتر از زمان چه خطر آنها زمانی که آنها بیرون رفتن در یک تماس.

پرونده به قاضی مایکل Chmiel است دادگاه پس از دادستان دستور وزارت بهداشت به پیروی و گروه خودداری کرد. وزارت بهداشت افغانستان مطابق خواهد نقض افراد خصوصی اطلاعات سلامت که به آنها استدلال شده است حفاظت شده تحت قانون بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون است.

ما نمی دانیم که چه نتیجه ای از این مورد خواهد بود اما در میان این همه گیر بهترین روش برای این است که توازن و حمایت از شهروندان با حفاظت از خود و حقوق فردی از جمله حقوق و حریم خصوصی.

مبارزه به اعتصاب تعادل است که قبلا به وجود آمد پس از سپتامبر. 11, 2001 حمله به آمریکا پس از 9/11, تنش بین حفاظت و حفظ حریم خصوصی پدید آمده و زمان دوباره. قانون پاتریوت شد گردد به منظور افزایش توانایی اجرای قانون را برای شناسایی و جلوگیری از تروریسم است. اما آن را درو آتش از حقوق مدنی گروه که گفت که این قانون راه را برای دولت برای جاسوسی از شهروندان بدون طی روند. بخش هایی از این قانون بعدها تلقی غیر قانونی توسط دادگاه.

ما همچنین به یاد بیاورید با لرزیدن پنتاگون کل اطلاعات آگاهی پروژه که با هدف پیگیری کردن تروریست ها توسط معدن گستره خصوصی و عمومی داده های الکترونیکی در افراد از جمله اطلاعات پزشکی, سفر سوابق صورتحساب کارت اعتباری سوابق رانندگی و استفاده از اینترنت. در آن زمان ما به نام تیا “خطرناک مفهوم است که مگس ها در این کشور از اساسی ترین اصول حفظ حریم شخصی و حقوق فردی است.” این برنامه بود defunded در اواخر سال 2003 است.

درس 9/11 باید راهنمای ما به عنوان حرکت coronavirus بحران است.

ما می دانیم که گسترش coronavirus اتفاق می افتد از طریق افرادی که حامل ویروس هستند اما بدون علامت. به جای تکیه بر یک لیست ناقص از افراد آلوده افسران بهتر خواهد بود محافظت در پاسخ به هر تماس در حالی که با پوشیدن ماسک محافظ. منظور اگر آن می ایستد باز درب برای نشت در نظر گرفته شده و یا ناخواسته — از یک فرد خصوصی اطلاعات سلامت.

ما نگرانی های مشابه در مورد همکاری بین اپل و گوگل برای تولید یک تماس ردیابی نرم افزار برای آیفون و گوشی های آندروید است که کمک خواهد کرد که پیگیری کردن افرادی که ممکن است آلوده شده توسط حامل coronavirus.

در حریم خصوصی در مقابل دولت های محلی و مقامات بهداشتی نیاز به اطمینان حاصل شود که چنین برنامه ای نیست مورد آزار قرار گرفته به عنوان وسیله ای برای پیگیری شهروندان است. و هنگامی که بحران به پایان می رسد این خطر وجود دارد که دولت نمی خواهید به ترک دسترسی به داده ها و ادارات پلیس و دیگر سازمان های اجرای قانون می تواند نیاز به اطلاعات برنامه جمع آوری.

دستیابی به این تعادل بین حفظ سلامتی و حفظ حریم خصوصی ما حقوق نمی خواهد بود آسان است. اما کسی نمی تواند بیشتر از دیگر.

— شیکاگو تریبون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de