صدای دیگر: در چین, شیوع کروناویروس در معرض رژیم استبدادی بزرگترین ضعف

Category: توین سیتی

پس از روز را به دور از چشم رئیس جمهور خلق چین دوباره در ویدئوها طراحی شده برای پروژه اعتماد به نفس در دولت خود را از دست داده و یک ویروس Covid-19 که به کشته شدن بیش از 1000 نفر در چین است.

جهان نیست و خرید آن و نه باید به مردم چین.

هفته پیش در پکن به نظر می رسد در قانون استبدادی با سرعت و قاطعیت — نوع پاسخ است که دموکراسی با کنترل و توازن و احترام به آزادی های مدنی گاهی اوقات حسادت: آن بسته حمل و نقل ردیابی حرکت افراد آلوده قرنطینه جمعیت زیادی ساخته شده و عمده بیمارستان فقط در یک روز.

اما فرمان و کنترل کمونیست ها موفق به مهار این ویروس به دلیل مراتب بیشتر مواد تشکیل دهنده مهم بود و همچنان از دست رفته: شفافیت و اعتماد و جریان آزاد اطلاعات است.

بزرگترین شکست در اوایل به عنوان apparatchiks درست به فرم به خاک سپرده شد تمام اخبار منفی. رسمی که سکوت را فعال کنید میلیون ها نفر برای حمل میکروب از آن ووهان کانون در سراسر کشور و در سراسر مرز.

زمانی که یک پزشک — بهداشت عمومی قهرمان — صدا زنگ پکن بازپرداخت او را در وقایع پس از آن بازداشت او را. او قراردادی این ویروس در حال مرگ است.

پکن تلاش های مداوم به گرسنگی مردن آن مردم از اطلاعات backfiring. شاید مردم ابتلا به نوع دیگری از اشکال از هنگ کنگ.

بیایید نمی شود بیش از حد از خود راضی. ایالات متحده هنوز به شدت تست شده; ما بهداشت عمومی زیرساخت های خاص خود را دارد عمده آسیب پذیری. اما چین مبارزات به ما یادآوری می کنند که یک دولت که رفتار مردم آن مانند قارچ است و هیچ امید و حاوی بسیار مسری پاتوژن.

— نیویورک دیلی نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su