صدای دیگر: تشخیص چهره نرم افزار طول می کشد شخصی تهاجم به یک بعد جدید

Category: توین سیتی

مجریان قانون در سراسر جهان در حال جشن گرفتن به سرعت در حال گسترش بالقوه از نرم افزار تشخیص چهره برای کمک به آنها را گرفتن مجرمان سریع تر و حل آستین خفته موارد است. چنین قابلیت هایی را در دست راست می تواند درو عظیم ایمنی عمومی سود سهام. اما در دست اشتباه یک بعد کاملا جدیدی در جرم اخاذی و ضرب وشتم به زودی می تواند به راه انداخته است.

قبل از اینکه خیلی دیر آمریکایی ها نیاز به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد عقل از جسارت کردن این نا معلوم جاده ها است. چند استدلال می کنند در برابر ابزار است که کمک به پلیس در دستگیری مجرمان خطرناک است. آن را مطیع قانون در میان ما که نیاز به نگرانی در مورد چه می آید بعدی زمانی که این نرم افزار گسترش می یابد به طور کلی استفاده عمومی است.

یکی از ترسناک ترین پیشرفت های فن آوری است Clearview هوش مصنوعی قدرتمند تشخیص صورت سرویس در حال حاضر در دسترس برای ایالات متحده و کانادا مجریان قانون. این شرکت نرم افزار طول می کشد عکس های آپلود شده و سپس خراش روی اینترنت از جمله Facebook برای دقیق-مطابقت با تصاویر. پایگاه داده در حال حاضر شامل 3 میلیارد عکس ها و ویدئوها. اما کسانی که نه فقط عکس از جنایتکاران. آنها عکس های کودکان, مادربزرگ, خانواده, داشتن سرگرم کننده در ساحل. هر چیزی و همه چیز را به بازی منصفانه است.

چیزی که باعث می شود آن را بسیار مفید برای مجریان قانون. دقیق مقایسه الگوریتم های فشرده از طریق کل پایگاه داده با سرعت رعد و برق به تجزیه و تحلیل پیشانی و مشخصات صورت عکس همراه با هر گونه اطلاعات در ارتباط به فرد را هدف قرار. چه آن را به شما نام و تاریخ تولد, محل تولد, کودکان, به, نام, دبیرستان, سرگرمی های مورد علاقه نوار سیاسی views — اگر آن را در اینترنت در این الگوریتم با استفاده از آن.

بسیاری از مأموران پلیس احتمالا استفاده از این نرم افزار تنها تحت شرایطی مجاز. اما ما می دانیم که از چند محلی موارد که همه افسران می توان اعتماد کرد. برخی می تواند استفاده از آن برای غنی سازی شخصی و یا برای پیدا کردن می گویند که یک مرد متاهل آشنایی است.

حالا تصور کنید چنین برنامه بر روی یک تلفن همراه برای عموم مردم استفاده کنید. شما راه رفتن پایین خیابان و یک غریبه کامل به استقبال شما نام خود را شناسایی همسر و بچه ها شاید اشاره به نام کارفرمای خود و یا چگونه خانواده خود را از گراند کانیون تعطیلات رفت. شاید غریبه ذکر آدرس خود را و یا خود را به گرایش سیاسی. چپ غیر قابل تنظیم تهدید و بهره برداری از پتانسیل نامحدود خواهد بود.

Clearview اصرار دارد آن نرم افزار است که از نزدیک نظارت و امن و طراحی شده است به “شناسایی کودک molesters قاتلان مظنون تروریست ها و دیگر افراد خطرناک به سرعت, دقت و قابل اعتماد به نگه داشتن خانواده های ما و جوامع امن است.”

اما زمانی که نیویورک تایمز گزارش خبرنگار نگاه به شرکت و تماس ماموران برای یک تظاهرات برنامه یک افسر دریافت تماس از Clearview و از او پرسید که چرا او آپلود نیویورک تایمز گزارش عکس. یک بلوک قرار داده شد در جستجوهای از او. آن را به روشنی از چگونگی این نرم افزار در معرض دستکاری سیاسی.

اگر تا کنون وجود داشت شیپور برای کنگره برای اعمال تنگ محدودیت های این تکنولوژی آن را در حال حاضر قبل از مفهوم حریم خصوصی می شود عجیب و جالب حافظه از دوران گذشته است.

— سنت Louis Post-Dispatch

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im