صدای دیگر: Coronavirus باعث می شود زندان و زندان های بالقوه تله مرگ

Category: توین سیتی No comments

با وجود اجماع در سراسر جهان در بهترین اقدامات مردم می توانند برای محافظت از خود از coronavirus وجود دارد بیش از 2 میلیون نفر در ایالات متحده که نمی تواند عمل اجتماعی فاصله ممنوع از استفاده و یا حتی داشتن ضد عفونی کننده دست و که نمی تواند شستن دست های خود را بدون اجازه.

به عنوان زندانیان در زندان های محلی و ایالتی و فدرال زندانها آنها عملا بی دفاع در برابر ویروس. در زندان به خصوص — که در آن محله تنگ اهل بیت گردش مالی بالا است و هزاران نفر از مردم پذیرفته شده در هر روز — آن را تنها یک ماده از زمان قبل از آلوده کند که فرد در عین حال نشان می دهد علائم وارد یکی از این قفل موسسات. و هنگامی که ویروس وارد چنین فضای محدود آن گسترش یافته است.

قطعا این یک بحران برای اهل بیت جمعیت است که ساخته شده تا حد زیادی از مردم از لحاظ اجتماعی و اقتصادی جوامع به حاشیه رانده شده و رنج می برد به طور نامتناسبی از پزشکی و مشکلات روحی و روانی.

و البته این یک بحران برای خود و خانواده های آنها خواهد بود دوباره.

اما از آن است که یک بحران و همچنین برای بقیه از ما به صورت مجزا دو دلیل: اول آنها بخشی از جامعه ما و ما به عنوان یک جامعه مسئول ایمنی خود را در طول دوره که در آن ما قفل شده است و آنها را با هیچ توانایی برای تمرین اقدامات حفاظتی است که بقیه از ما انجام دهید — فاصله گرفتن دست شستن.

و دوم برای کسانی که ناظران که ممکن است شانه بر سرنوشت زندانیان این مهم است به یاد داشته باشید که زندانیان منتشر می شوند هر روز برای دوباره پیوستن به بقیه از ما.

متوسط زندان ماندن در لس آنجلس به عنوان مثال در حدود 10 روز است. آلوده اما علامت رایگان زندانی می تواند به راحتی وارد و خارج زندان ندانسته گسترش این ویروس به صدها نفر دیگر که او نیز خواهد بود ترک در عرض یک یا دو هفته. هیچ زندان و یا زندان در آمریکا آزمون هر زندانی یا در آینده یا بیرون رفتن برای ویروس. وجود دارد به سادگی کافی نیست تست در دسترس است.

در چین کاهش عفونت های جدید به سرعت (اگر چه به طور خلاصه) معکوس به دلیل شیوع سریع در دو زندان است. در ایتالیا یک فضای ترس و اضطراب در میان زندانیان زندان بیش از این ویروس همراه با اورژانس ممنوعیت بازدید کنندگان موجب شورش فرار و یک شکست کامل از قدرت. در ایران مقامات دیدم نیاز فوری به طور موقت خنثی مشابه حوادث بالقوه با اعطای furloughs به ده ها هزار نفر از زندانیان.

خوشبختانه تعداد انگشت شماری از مقامات ایالات متحده همچنین حکمت کاهش خطر در زندان ها و زندان ها از این ویروس به سرعت کاهش تعداد زندانیان.

عملا هیچ متهم باید اعتراف کرد به زندان در این اورژانس که نه یک خطر برای امنیت عمومی. با این تعریف است که شامل هر کسی با وثیقه تعیین اینکه آیا آنها می توانند آن را پرداخت یا نه و هر موضوع را به زندان برای ویژگی های آزادی مشروط و یا عفو مشروط نقض. وجود دارد گزینه های جایگزین حبس است که ارتقاء ایمنی و انجام آن نیاز به مراجعه به دادگستری انجام شده; در حال حاضر زمان برای آنها را استخدام.

در فدرال زندانها هنوز هم پر از زندانیان از 1990s جنگ با مواد مخدر سریعترین بخش در حال رشد است و زندانیان سن 55 ساله و مسن تر. زندانها باید تعداد زیادی از مردم با مجموعه مشکلات پزشکی است. چند در آن سن و سال یک خطر برای جامعه و بیشتر باید اعطا furloughs یا دلسوز آزادی های اولیه زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار.

در این اورژانس زمان است که از ذات.

و سپس هنگامی که بحران abates و ما گرفتار نفس جمعی ما, ما می توانیم از خود بپرسیم چرا ما قفل کردن بسیاری از متهمان متهمان و محکومان در وهله اول و اینکه آیا همه آنها باید پشت میله های زندان برای ما امن است.

— لس آنجلس تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>