صدای دیگر: آزادی های مدنی در زمان coronavirus

Category: توین سیتی No comments

آمریکایی ها یک موبایل, پر انرژی, افراد با دلبستگی شدید به آزادی شخصی. ما به طور کلی بر این باورند در انجام آنچه ما لطفا بدون نیاز به دریافت مجوز از دولت است. نداریم گفت: آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد.

در یک جامعه آزاد و دموکراتیک این نگرش سالم. اما در شرایط اضطراری می توانید آنها را زیر پا بگذارند و قضاوت خوب است. نمونه هایی از هفته گذشته: پلیس شیکاگو در روز شنبه شکست تا حداقل دو خانه احزاب پس از فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر صادر اقامت در خانه, منظور, روز سنت پاتریک گرفتم در جشن شلوغ بارها از آخر هفته قبل از تعطیلات که دانشجویان partied در سواحل فلوریدا و فرماندار اوکلاهما توییتی gleefully که او “غذا خوردن با بچه ها و همه همکار من Oklahomans” در یک “بسته بندی” رستوران.

از آن پس فضا را برای مردم به رفتار غیر مسئولانه منقبض شده است. پریتزکر تعطیل رستوران ها و کافه ها. برخی از فلوریدا جوامع بسته خود را در سواحل است. اوکلاهما فرماندار حذف شده که صدای جیر جیر و اعلام وضعیت اضطراری است.

در یک جنگ فاجعه طبیعی و یا سایر بحران بسیاری از اقدامات که به طور معمول خواهد بود به عنوان غیر قابل تحمل رسوخ شخصی استقلال به طور کامل توجیه می شود. یک نفر حق ندارد به بی پروا در معرض دیگران به یک برنامه به طور بالقوه کشنده است. virus. اجباری قرنطينه شده اند مجاز به صورت جدی بیماری های عفونی. بنابراین واکسیناسیون اجباری.

معقول هوشیاری می تواند veer به وحشت. در طول جنگ جهانی اول هزاران نفر از آمریکایی های زندانی شدند صرفا برای مخالفت با جنگ. در طول جنگ جهانی دوم دولت فدرال محبوس 120,000 مردم از اصل و نسب. نه سیاست به نظر می رسد دفاع در نگاه به گذشته.

بنابراین هر گونه اقدامات انجام شده برای مبارزه با کروناویروس جدید باید طلبه برای ضرورت و ارزش. تخلفات در آزادی نباید تحمیل شود بدون یک دلیل بسیار خوبی حتی در شرایط اضطراری.

از حقوقی و قانون اساسی و دیدگاه های سازمان های دولتی باید اقتدار قابل توجهی به اجرای قوانین برای مبارزه با بیماری های عفونی. دادگاه ها به طور کلی تمایلی به دخالت در این مقامات. اما عرض آنها نامحدود نیست. “بیشتر محدود به اقدامات بیشتری پزشکی معتبر توجیه شما نیاز به می گوید:” کالین کانل مدیر اجرایی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت ایلینوی است.

تاریخ نشان داده که کلید موفقیت در مبارزه با شیوع بیماری های عفونی می آید از داوطلبانه همکاری عمومی در مورد نیاز پادمان. که بهترین راه برای کنترل این بیماری همه گیر و برای جلوگیری از بیشتر محدودیت در آزادی ما.

— شیکاگو تریبون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>