صدای دیگر: طوفان مغزی ایده برای کمک به کسب و کارهای کوچک

برای اکثر افراد, اقدامات لازم برای مقابله با کروناویروس بیماری همه گیر در حال ناخوشایند و استرس زا. اما برای رستوران ها و کافه ها اثر شدید و کاملا احتمالا فاجعه بار باشد.

اقتصادی پیامدهای این حکم لازم است هر چند آنها خواهد بود گسترده است. بنابراین اگر شما با ارزش است که مادر و پاپ, کسی که شام میخورد و پر جنب و جوش گوشه میخانه به دنبال راه هایی برای کمک به اطمینان حاصل شود که آنها را هنوز هم خواهد بود پس از بحران عبور می کند.

شما به سختی می تواند سرزنش کسانی که خود را و یا کار در این کسب و کار اگر آنها گریبانگیر توسط وحشت.

برخی از موسسات ناهار خوری متعهد شده اند برای کمک به کارگران خود را از طریق بحران است. دیگران مجبور به کاهش ساعت یا کاهش کارکنان حداقل به طور موقت. کارکنان که به شدت بستگی به راهنمایی خواهد بود به خصوص صدمه دیده است. آشپزخانه کارگران bartenders و سرور محروم از درآمد معمول خود را ممکن است قادر به پرداخت اجاره و یا خرید مواد غذایی.

چه می توانید انجام دهید ؟ یک زن و شوهر از راه حل به ذهن می آیند. اول این است که منظور از آن مکان که باز بماند با ارائه مواد غذایی برای از طریق تحویل takeout یا منظقه وانت. این اجازه خواهد داد که برخی از کارگران را به کار نگه دارید. این را حفظ خواهد کرد مدیران از نیاز به از بین بردن است که به زباله — مواد غذایی تازه آن را به عنوان غنایم.

خرید کردن به جای ناهار خوری نیز اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی برای دیگر زمان تمام برنج و لوبیا و پیتزا یخ زده اید انبار. و شاید شما می تواند با استفاده از بهانه ای برای خارج شدن از خانه در راه است که نمی شود نقض اجتماعی فاصله قوانین توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی.

یکی دیگر از مراجعه برای خرید کارت های هدیه از این مکان ها برای استفاده در آینده. که راه آنها دریافت پول در حال حاضر زمانی که نیاز مبرم و شما را به نگاه به جلو به یک وعده غذایی خوب و یا شب بعد از آن — با تب در حال حاضر پرداخت می شود.

آن را نه تنها کافه ها و رستوران ها هستند که تحت تاثیر این اختلال. هر کسب و کار کوچک و یا سازمان های غیر انتفاعی است که caters به عمومی و تعطیل است نیز محروم حیاتی درآمد در طول این دوره است.

هنگامی که همه ما شروع به فکر کردن در مورد تمام مردم ما به طور معمول روبرو می شوند که در حال صدمه دیده از بحران خواهیم آمد تا با ایده های خود ما را. سپس اجازه دهید آنها را به استفاده از.

— شیکاگو تریبون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im