صدای دیگر: آمریکا واکنش جهانی به ایدز می تواند در خدمت به عنوان یک مدل برای رهبری جهان در برابر coronavirus

Category: توین سیتی No comments

شمار تلفات ناشی از یک اپیدمی جهانی است که افزایش در نرخ هشدار دهنده, کشته شدن بیش از 1.5 میلیون نفر در سال است. ایالات متحده پس از از دست دادن بسیاری از هزاران نفر از زندگی توسعه درمان های جدید برای کسانی که آلوده و مرگ و مير انداختن است به طور قابل توجهی در ایالات متحده و اروپا است. اما فقیر در کشورهای در حال توسعه که در آن حقایق در مورد این بیماری وجود ندارد و مراقبت های بهداشتی مدرن کمیاب است این ویروس شده است ravaging جمعیت.

رئیس جمهور غذای نگرانی خود را مشاور امنیت ملی دنبال کردن کشور پیشتاز در ذهن بر سلامت عمومی و بیماری های عفونی از جمله مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, Dr. Anthony Fauci و درمان و بازنشسته ارتش سرهنگ دکتر دبورا Birx.

در خود دولت از آدرس اتحادیه, رییس جمهور می گوید: “به ندرت دارای سابقه ارائه فرصت بیشتری برای انجام این کار بسیار برای بسیاری از.” پس از متعهد به ادامه تلاش ها برای از بین بردن این ویروس در ایالات متحده رئیس جمهور اعلام کرد طرح مبارزه خود را گسترش و آن را نجات بخش درمان به میلیون ها نفر در کشورهای در حال توسعه. او سپس می پرسد کنگره به “ارتکاب 15 میلیارد دلار طی پنج سال آینده” به “به نوبه خود جزر و مد در برابر” ویروس در اکثر مبتلا کشور است. “این ملت” او می گوید: به دلچسب کف زدن “می شود و در مقدار کمی از مردم بی گناه از طاعون از طبیعت است.”

این واژه ها بودند صحبت های رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در طول ماه ژانویه سال 2003 دولت از آدرس اتحادیه زمانی که او معرفی شده رئیس جمهور در بيمارستانها به یک bold ابتکار جدید به آدرس جهانی اچآیوی/ایدز در آفریقا و کارائیب است.

در پایان سال 2002 42 میلیون نفر مبتلا به HIV/AIDS در سراسر جهان 29.4 میلیون نفر از آنها در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. بیش از 3 میلیون نفر از اچ آی وی/ایدز و عوامل مرتبط با آن در سال 2002 به تنهایی. توسط اوایل 2000s نزدیک به 22 میلیون نفر ادعا شده بود در سراسر جهان و یک نسل کامل در معرض خطر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در بخش های بزرگ به دلیل مادر به فرزند انتقال ویروس است.

امریکا باید به طور مشابه پررنگ coronavirus ابتکار که تلاش برای در بوش کلمات از سال 2003 “سرب جهان در مقدار کمی از مردم بی گناه از طاعون از طبیعت است.”

در یک تاریخ شفاهی از بوش طرح اضطراری Condoleezza Rice, بوش مشاور امنیت ملی و بعد از آن وزیر امور خارجه, به یاد چقدر مهم باعث شد در آغاز ریاست جمهوری خود: “(W)e موافقت کرد که دستور کار ما در آفریقا خواهد به هیچ جا اگر ما به آدرس نیست معضل ایدز … وجود دارد تخمین می زند تا 100 میلیون مرگ و میر بیش از 20 سال آینده اگر کاری انجام شد به دستگیری طاعون.”

چالش گرفتن ضد ویروسی و درمان HIV/ایدز در آموزش و پرورش به آن دسته از کشورهایی که به آن نیاز. آنچه که مورد نیاز یک سیستم برگزار شد که دولت پاسخگو برای رفاه شهروندان خود را در حالی که ترویج دموکراسی و پیشرفت در بهداشت عمومی آموزش و پرورش و اقتصاد است.

در Fauci کلمات “رئیس جمهور بوش به من گفت …” من می خواهم بازی تعویض برای آفریقا است. من می خواهم شما را به رفتن و مدل های مختلف و آمد و کار با کارکنان برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید که واقعا به نوبه خود چیزهایی در اطراف در آفریقا است. من می خواهم آن را به صورت عملی, من می خواهم آن را به اجرا, و من می خواهم آن را به پاسخگو باشد. من نمی خواهم به فقط به پول به کشورهای خارجی و می گویند بروید و آن را انجام دهد.'”

قانونگذاران از هر دو طرف راهرو به مناسبت افزایش یافت و تصویب قوانین مورد نیاز آن را یک واقعیت است. دکتر بیل فرست که رهبر اکثریت سنا در آن زمان صحبت کرد فصاحت به هموطنان خود نمایندگان مجلس در حمایت از “تاریخ قضاوت خواهد کرد که آیا جهان به رهبری امریکا ایستاده بود و اجازه رخنه یکی از بزرگترین ویرانی زندگی بشر در تاریخ ثبت شده — و یا انجام یکی از آن بسیاری از نجات قهرمانانه.”

COVID-19 و اچ آی وی/ایدز بسیار متفاوت هستند بیماری است. اما با بسیاری از بهترین ذهن در حال کار برای توسعه نه تنها درمان بلکه یک واکسن به تمبر از این مدرن روز طاعون ما با اعتماد به نفس که یک روز به زودی آمریکاییها باید دسترسی به سریع و دقیق تست و همچنین اعتماد به عنوان یک واکسن برای coronavirus.

هنگامی که ما به نوبه خود که گوشه ما باید انتخاب به عنوان خار و قانونگذاران ما را 16 سال پیش آیا ما در یک “نجات قهرمانانه” از کشورهای در حال توسعه و آسیب پذیرترین شهروندان است. ما این باور وجود دارد تنها یک انتخاب است که برای صرفه جویی در زندگی در خانه و خارج از کشور.

— اخبار صبح دالاس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>