اسکار: از Billie Eilish به برنده از ‘انگل’ این GIFable لحظات

2020 جوایز اسکار بود hostless دوباره, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از GIF-ارزش لحظه ها. از تعجب موسیقی ظاهر به یاد ماندنی, مجریان اینجا GIFs که مجموع تا روز یکشنبه جوایز.

1. Janelle Monae باز با نشان دادن یک عملکرد پر انرژی و cameo از بیلی پورتر که wowed رسانه های اجتماعی و پیشنهاد کرد که این خواننده باز هر اسکار از اینجا.

Janelle Monae Oscars GIF by The Academy Awards - Find & Share on GIPHY

2. آن را تعجب آور بود براد پیت برنده بهترین بازیگر نقش مکمل مرد اما سخنرانی خود تعجب بسیاری از زمانی که آن را در زمان بیشتر سیاسی به نوبه خود خواستار اخیر استیضاح. او منحرف و دور از معمول خود را deprecating, جوک, مانند زمانی که او گفت که او خواهد خود اضافه کنید و گلدن گلوب و برنده اش آتش زنه زیستی.

Brad Pitt Oscars GIF by The Academy Awards - Find & Share on GIPHY

3. “انگل” ساخته شده و جوایز اسکار در تاریخ یکشنبه شب. این برنده بهترین های بین المللی از ویژگی های بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین کارگردان و بهترین تصویر. این اولین بار بود غیر انگلیسی زبان فیلم را به نفع خود بهترین تصویر و آن مشخص شده کره جنوبی, اولین مجسمه طلایی برنده است. دوربین رو یک نگاه اجمالی از سالم و بی خطر لحظه ای با مدیر بونگ جون هو پس از او دریافت بهترین فیلمنامه اصلی اسکار.

Happy Bong Joon Ho GIF by The Academy Awards - Find & Share on GIPHY

بونگ جون هو نیز تا به حال برنامه ای برای جشن پیروزی خود را.

4. تعجب عملکرد شب بود, Eminem آواز “از دست دادن خودتان” یک آهنگ که برنده بهترین آهنگ اصلی 18 سال پیش. ما دارای تمام اجرای موسیقی شب از التون جان به بین المللی Elsas آواز “به ناشناخته.”

Oscars Eminem GIF by The Academy Awards - Find & Share on GIPHY

5. صحبت از شگفتی های, یکی از چیزهایی که به مردم احساسات مخلوط wasJames Corden و Rebel Wilson ارائه یک جایزه تا لباس پوشیدن و به عنوان گربه ها از فیلم “گربه.” این دو بازیگر برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده از گیشه شکست و با شمردن مردم در نشان می دهد.

James Corden Cats GIF by The Academy Awards - Find & Share on GIPHY

6. در حالی که بسیاری از آنها کنجکاو Grammy برنده جایزه خواننده Billie Eilish ظاهر در اسکار, تفسیر خود را از بیتلز “دیروز” در طول بیادگار بخش مخلوط کردم نظرات در توییتر. اما او به یاد ماندنی ترین زمان در دوربین واکنش نشان داد او در میان جمعیت.

7. هیچ جایزه فصل کامل بدون fashion round-up. در اینجا عکس هایی از بهترین و بدترین به نظر می رسد از شب. برخی از standouts شد اسپایک لی ادای احترام به کوبه برایانت و ناتالی پورتمن کیپ توبیخ مدیران زن.

Spike Lee Oscars GIF by The Academy Awards - Find & Share on GIPHY

8. تاریخ و زمان آخرین اما قطعا نه دست کم “در ایرلندی” به خانه رفت دست خالی اما کارگردان مارتین اسکورسیزی در زمان خانه جایزه “بهترین 3 ساعت چرت زدن.” او از خواب بیدار در زمان به موج زمانی که بونگ جون هو از ایشان تشکر اسکورسیزی در سخنرانی خود.

Blinking Martin Scorsese GIF by The Academy Awards - Find & Share on GIPHY

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر