جوایز اسکار آمار لس آنجلس, مانند یک طوفان و یا شاید که فقط باران آمدن در خارج از تئاتر دالبی هالیوود به عنوان جشن بزرگ خود را در فیلم ها و فیلمسازان.

شب بود و پر از شگفتی است به خوبی آن را مانند وجود دارد نوشتن در برندگان اما برخی انتظار برندگان ناراحت شدند و از آن ساخته شده یک شب که شد کمی بیشتر, نشاط بخشی از یکی ممکن است انتظار می رود. نشان می دهد به نظر می رسد با هدف رسیدگی به انتقادات در مورد جوایز اسکار’ عدم تنوع با داشتن طیف بیشتری از هنرمندان درگیر نشان می دهد. که گفت:, اسکار هنوز هم نیاز به انجام این کار بسیار بهتر است.

اما بزرگترین شگفتی و شاید بهترین حالت آن است ؟ شگفت انگیز و غیر منتظره چند برنده برای بونگ جون هو فیلم “انگل” و دلگرم سخنرانی که آمد با آنها.

1. مد می گوید یک داستان: اسکار فرش قرمز است که همیشه یک صفحه نمایش از سبک آن است که آیا این بیانیه به نظر می رسد شما آمده ام به انتظار — یا هنگامی که آن را به نظر می رسد که خود بیانیه ای را مانند ناتالی پورتمن کیپ یا اسپایک لی کوبه برایانت-الهام کت و شلوار.

2. Janelle Monáe یک اسکار برنده: خوب عملکرد او (هر چند که ما می خواهم به او تمام جوایز زیرا او خیلی بزرگ). او لگد کردن برنامه تلویزیونی با موسیقی شماره گنجانیده شده است که هر دو آقای راجرز و بیلی پورتر بنابراین خوب است که فقط یک دلیل بیشتر به عشق او کار می کنند.

3. براد پیت برنده هالیوود: خوب او برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار خود را کاملا جذاب عملکرد نقش در “روزی روزگاری…در هالیوود” اما شما تقریبا می توانید احساس خود را به دست آورد به همان اندازه برای تمام بدن خود را از کار (منظورم نگاه او با تام هنکس وجود دارد!). به طور مشابه, Laura dern, بنابراین شایسته و بسیار عالی در فیلم پس از فیلم به نظر می رسید مانند یک احساساتی مورد علاقه حتی به عنوان کار خود را به عنوان یک نرم و صاف وکیل طلاق در “ازدواج داستان” فوق العاده بود.

4. بونگ جون هو را بری چشم “انگل”: کارگردان و فیلمنامهنویس در زمان خانه فیلمنامه اصلی و بین المللی جوایز فیلم و پس از آن نشان داد او صحبت کرد زبان بین المللی جشن اعلام کرد که او آماده بود برای شروع به نوشیدن. اما پس از آن او هنوز هم تا به حال بیشتر اسکار برای برنده شدن در چیدن بهترین کارگردان و فیلم و شب به نزدیک با برخی شیرین و سخنرانی از “انگل” تیم.

5. موسیقی اعداد: اگر شما فکر می کنید که “هیچ میزبان در اسکار” به معنای آن است که نشان می دهد نمی خواهد پیدا کردن راه هایی برای کاملا پد را نشان می دهد زمان در حال اجرا به نحوی شما در اشتباه بودند. برخی از این ستارگان مانند Monae, “هریت” ستاره و نامزد سینتیا Erivo و Utkarsh Ambudkar که در ارائه اواسط نشان می دهد رپ روکش. دیگران به خوبی شما می توانید تصمیم بگیرید که چقدر شما را دوست داشت (یا نیست) التون جان, Billie Eilish و بیشتر.

6. گربه حمله! این نسخه از فیلم “گربه” بود احتمالا مسخره ترین فیلم این سال دو فیلم ستاره James Corden و Rebel Wilson ملبس به برخی از لباس های کهنه به نور فیلم کاستی در یک بازی واقعا سرگرم کننده راه است.

7. سخنرانی! چه در محدوده این سال است. که آیا آنها شیرین و سرگرم کننده مانند Taika Waititi را فریاد به مادرش و “بومی کودکان و نوجوانان” به Joaquin Phoenix را صمیمی و گسترده درخواست برای آینده هم که شامل حقوق حیوانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im