اسکار گودمن به عنوان آژانس گردشگری سفیر

Downtown Grand Opening Ceremony

استیو مارکوس

سابق لاس وگاس شهردار اسکار گودمن می رسد با showgirls در طول یک مقام رسمی افتتاح مرکز شهر Grand در لاس وگاس پنج شنبه, نوامبر. 12, 2013.

سابق لاس وگاس شهردار اسکار گودمن به عنوان منطقه نمونه گردشگری سفیر آخرین تلفات اقتصادی shutdown با توجه به لری نلسون کرافت سخنگوی کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان.

“با توجه به تاثیر COVID-19 و بسته شدن آن از مقصد ما متاسفانه لغو شد شهردار اسکار گودمن مشاوره توافق به عنوان میزبان ما رئیس کمیته” نلسون کرافت در بیانیه ای گفت. “ما تا حد زیادی قدردانی و ارزش خود کمک زیادی در طول دهه گذشته به استقبال و تشکر از بازدید کنندگان ما و افتخار ما مهمان نوازی نیروی کار از طریق LVCVA نوازی قهرمانان برنامه است.”

گودمن در خدمت سه نظر به عنوان شهردار لاس وگاس سلطنت به پایان رسید که در سال 2011 زمانی که همسرش کارولین گودمن به پست انتخاب شد که او همچنان برای خود نگه دارد.

سالار 80 متولد شد در پنسیلوانیا نقل مکان کرد اما به لاس وگاس در 1960s و لذت یک زندگی حرفه ای طولانی به عنوان یک وکیل سیاستمدار restauranteur و سفیر به این شهرستان است.

“گودمن شهردار بوده است و ادامه خواهد داد به بزرگترین مشوق برای لاس وگاس و ما و عشق ورزیدن به او شور و شوق و غرور برای ما مقصد” نلسون کرافت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de