ستاره اپرا Placido Domingo تست مثبت برای coronavirus

لس آنجلس — Placido Domingo که استعفا داد به عنوان مدیر کل لس آنجلس اپرا در ماه اکتبر قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus مشهور اپرا ستاره گفت: امروز

“من احساس می کنم این است که من وظیفه اخلاقی به اعلام به شما که من تست مثبت” 79 ساله یکشنبه اعلام کرد در شخصی خود را در Facebook صفحه.

او اضافه کرد که او در خود به انزوا با خانواده اش است و به خوبی احساس وجود داشتن تب و سرفه.

دومینگو شد برخورد با چندین اتهام آزار و اذیت جنسی در سال 2019 است که در نهایت منجر به خروج او از L. A. Opera. در ماه فوریه او عذرخواهی خود را برای رفتار گذشته.

“من گرفته اند زمان در طول چند ماه گذشته به تأمل در اتهامات که همکاران مختلف از معدن ساخته شده اند در برابر من. من احترام است که این زنان در نهایت احساس به اندازه کافی راحت به صحبت می کنند و من آنها را می خواهید به می دانم که من واقعا متاسفم برای صدمه دیده است که من آنها را ایجاد” دومینگو گفت: پس از آن.

“من قبول مسئولیت کامل برای من است و من از این رشد را تجربه کنند. من درک می کنم در حال حاضر که برخی از زنان ممکن است ترس خود را ابراز صادقانه به دلیل نگرانی که در حرفه خود می تواند تحت تاثیر قرار اگر آنها کردند. در حالی که هرگز قصد من هیچ کس همیشه باید به احساس می کنید که راه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de