Onyeka Okongwu نشان دهنده در USC حرفه ای گام های بعدی پیش از NBA پیش نویس

Onyeka Okongwu را USC حرفه ای آمد به آن انتظار نتیجه هفته گذشته است.

این دانشجوی سال اول مرکز از چین هیلز بالا اعلام شده برای NBA پیش نویس پایان وقت خود را به عنوان یک تروجان پس از بدست آوردن تمام Pac-12-تیم افتخارات او تنها دانشگاهی مبارزات انتخاباتی. او به رهبری USC در نمره rebounding و بلوک اما خاموش است به دنبال حرفه ای و رویایی.

Okongwu در گفتگو با جنوب کالیفرنیا گروه اخبار در مورد وقت خود را در USC و گام های بعدی در حال حاضر که او اعلام کرد برای پیش نویس:

پس چگونه آن را احساس می کنید برای گرفتن اولین گام به سوی یک حرفه ای NBA?

Okongwu: “واقعا احساس خوبی است. من از طریق خیلی در زندگی من خیلی سختی شکست ساخته شده است که من راه من امروز هستم. به طوری که قادر به این تصمیم عهد به من ایمان است.”

شما قادر به انجام هر چیزی برای جشن گرفتن در صفحه اصلی از طریق قرنطینه?

Okongwu: “من فقط در اینجا باقی ماند. خانواده من همه آنها افتخار من است. من همیشه می دانم که.”

شما صحبت کرد قبل از فصل در مورد USC که رویای خود را در مدرسه. چگونه خود را از سال در مدرسه زندگی می کنند تا انتظارات خود را?

Okongwu: “هدف من از آمدن به USC شد و فقط از آن لذت ببرید. آن را زادگاه من, بنابراین من می خواستم به اینجا بروید. به طوری که قادر به کمک به تیم ما به یک دسته از برنده این که چرا من در خانه مانده.”

آیا آن را سخت بیرون رفتن بدون داشتن واز این فرصت را به بازی در Pac-12 یا NCAA مسابقات با توجه به COVID شیوع?

Okongwu: “این است آنچه در آن است ما نمی توانیم هیچ چیز در مورد آن. من دوست داشتم بازی در مسابقات NCAA. من واقعا می خواهم که. من فکر کردم ما می رفت و دور بیش از حد. اما چیزهای اتفاق می افتد و همه چیز را تغییر دهید. اما من خوشحال هستم برای پایان فصل در a W برابر ما رقیب مدرسه.”

هنگامی که شما نگاه خود را USC حرفه ای آنچه را که به شما می گویند بالا بود لحظه ای و یا بازی برای شما ؟

Okongwu: “مورد علاقه لحظه قطعا سه dunks من تا به حال در برابر ایالتی اورگان و یا کامل-دادگاه عالی در برابر آریزونا.”

آیا شما فکر می کنم که 3-اشاره گر و یا خود را dunks خواهد بود که لحظه USC طرفداران به یاد داشته باشید در مورد زمان خود را به عنوان یک تروجان?

Okongwu: “قطعا dunks.”

شما چه بود بزرگترین منطقه رشد در حالی که در USC?

Okongwu: “راستش من اعتماد به نفس. که رفت و یک راه طولانی است. که قادر به رشد است که واقعا کمک زیادی. در ابتدا من فقط یک دانشجوی سال اول. من خوشحال به خارج وجود دارد و در انجام آنچه که من دوست دارم. هنگامی که متوجه شدم مربیان اعتقاد من از طرفداران اعتقاد من همه روی زمین اعتقاد من آن را فقط به من کمک کرد تا خودم بگویم که من واقعا می تواند انجام دهد و این واقعا یک نام برای خودم.”

بود وجود دارد یک لحظه زمانی که شما متوجه است که شما تا به حال به دست آورده است که اعتقاد خود را از مربیان و هم تیمی?

Okongwu: “احتمالا زمانی که ما در اروپا [در تابستان] در بارسلونا و خارج از کشور. من قادر به بازی در برابر مردان رشد کرده در خارج از کشور و انجام خوب, من می دانستم که من می تواند دوباره به آمریکا و غلبه بر چالش ها در بسکتبال.”

خود را از قبل پیش نویس فرایند به صورت منحصر به فرد با توجه به شرایط از پناهگاه در محل در طول شیوع کروناویروس. چگونه می خواهید به آماده شدن برای پیش نویس ؟ آیا شما یک محل که در آن شما می توانید کار کردن ؟

Okongwu: “هنگامی که من انتخاب من عامل من’mma تا پایان کار کردن با کسانی که آنها را برای من و قادر به آماده شدن برای پیش نویس است.”

چه توصیه شما با رفتن به قبل از پیش نویس روند ؟

Okongwu: “در واقع من به عنوان یک جهان متفاوت است. من به یاد داشته باشید به ماندن متمرکز و به یاد داشته باشید که من بازی میکنم به دلایل و من عاشق نگه داشتن سر من بالا. رفتن به NBA است که کل جهان متفاوت است و من به مطمئن شوید که سر من است راست.”

چه منطقه ای از بازی خود را آیا شما فکر می کنم شما قادر خواهید بود برای ایجاد یک تاثیر فوری در سطح بعدی ؟

Okongwu: “مستقیم انرژی و فشار. من یکی از آن بازیکنان است که به بی امان انرژی و تلاش در هر بازی. این چیزی است که من همیشه رفتن به قادر به رها کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de