انتاریو Comic Con انقلاب به تعویق افتاد به ماه اوت به دلیل coronavirus

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

Comic Con انقلاب انتاریو مبتنی بر رویداد است که ویژگی های کتاب های کمیک هنرمندان و نویسندگان انیماتورها صدای بازیگران و بیشتر به تعویق انداخته است آن تاریخ برنامه ریزی شده برای ماه اوت نگرانی بیش رمان coronavirus.

برگزارکنندگان این کنوانسیون اعلام کرد که این امر می تواند به تعویق افتاد از اصل آن تاریخ در مارس 16 و 17 اوت 8 و 9 را در یک ایمیل ارسال به طرفداران در دوشنبه 23 مارس و که این تصمیم “بر اساس CDC توصیه ها و دولت داد.”

انتاریو مبتنی بر رویداد میزبان بیش از 100 مهمان در کتاب های کمیک و تلویزیون, فیلم صنایع سالانه.

شرکت کنندگان که در حال حاضر خریداری بلیط می توانید انتخاب کنید به استفاده از آنها در آینده اوت خرما و یا رول آنها را به 2021 خرما با توجه به ایمیل و نامه.

“همه دارندگان بلیط تماس گرفته خواهد شد به زودی با اطلاعات در مورد چگونه به انتخاب خود” ایمیل متحده است. “اگر شما از خریداری ops عکس یا luncheons شما تماس گرفته خواهد شد به طور مستقیم در هفته های آینده.”

اخبار کنوانسیون را به تعویق شرح زیر اعلام شده توسط WonderCon در آناهایم که این امر نیز برنامه ریزی مجدد. WonderCon در اصل میله میله برای مارس 10-12 و سازمان هنوز اعلام تاریخ جدید.

ما در حال ارائه دسترسی رایگان به این مقاله است. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی مانند این با عضویت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>