یک سوال: “روح از Motown’

چه آهنگ بهترین نشان دهنده Motown موسیقی و چرا ؟

CJ جفرسون

“راه شما انجام همه چیز شما را انجام دهد.” چرا ؟ زیرا این حزب ترانه با احساس خوب ریتم و نوسانی گیتار. آن چه در اکثر آهنگ ها امروز نیست—ستایش زیبایی و هوش از یک زن. این یک آهنگ غمگین. و من می دانم که از تجربه افراد پرش را به پای خود را هر زمان که آنها می شنویم که Motown تکراری, جاز, آکورد گیتار وقتی که آن شروع می شود که آهنگ. حتی اگر شما نمی دانید که کل آهنگ شما می دانید که این بخش: “راه شما انجام چیزهایی که شما باید انجام دهید!”

شان استوارت

“رقص در خیابان.” دلیل من (خارج از آنچه در حال حاضر گفته شده است) است که آن را می سازد شما را می خوانم و این باعث می شود شما رقص است. آن را متمایز خوش بین و نشاط بخشی است. آن چه مورد نیاز مردم در طول زمان از ظلم و ستم. “همه ما نیاز است, موسیقی, موسیقی شیرین.” آن را ترکیبی از پاپ و روح است که هر کس (سیاه پوستان و سفید پوستان) مورد نیاز است و می تواند مربوط به. موسیقی و رقص بود و کلید را به روح. این آهنگ به نمایندگی از شادی و مثبت آزادی و ورود—Motown.

Mo کرسبی

“Stand by Me.” این آهنگ در ادامه به ما یادآوری می کنند که موسیقی قدرت برای شکستن موانع و متحد کردن مردم از تمام جنبه های زندگی. شده اند وجود دارد بیش از 400 ثبت نسخه از این آهنگ انجام شده توسط بسیاری از هنرمندان است. این آهنگ بین المللی تبدیل شده سرود. از لحظه ای که شما می شنوید خط باس شما در حال آب گرفتگی توسط احساسات قبل از اولین توجه داشته باشید که حتی آواز!

آنتونی Bailey

همچنین “رقص در خیابان.” در طول این زمان تبعیض نژادی بود که در تمام زمان بالا. این Motown صدا در آورده و جهان با هم. آمریکایی های سیاه و سفید آغاز شد پذیرفته شود نه زیاد اما همه جنبه های زندگی عاشق Motown صدا. بنابراین بسیاری رو در هیئت مدیره; آیا آنها آن را دوست داشت یا نه آن چیز بزرگ بعدی در صنعت موسیقی. همه می خواستم به بخشی از آن. با تشکر از شما اسموکی رابینسون و بری Gordy!

براندون Godfrey

“رقص در خیابان.” نشان دهنده آن است که احساس خوب احساس که Motown است. Lyrically این تعریف از Motown. “تماس در سراسر جهان آیا شما آماده برای یک نام تجاری جدید ضرب و شتم؟” و وقتی که معروف افتتاح بخش شاخ شروع می شود شما می دانید دقیقا چه آهنگ است.

روح Motown انجام در Westgate لاس وگاس و افتخارات از جمله نوابغ به عنوان Marvin Gaye این وسوسه اسموکی رابینسون و معجزات Jackson 5 و بیشتر.

کلیک کنید اینجا برای شما رایگان برای به اشتراک لاس وگاس مجله نسخه دیجیتال. نگه دارید تا با همه چیز اتفاق می افتد در لاس وگاس از جمله بازگشایی اطلاعات است. شما همچنین دریافت خواهید کرد “از دست رفته مسئله” لاس وگاس, مجله منتشر شده درست قبل از خاموش کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de