یک سوال: Daniel کلارکسون و جف ترنر

دانیل کلارکسون نویسنده و خالق گلدانی پاتر در Bally: علاوه بر بازیگری کمدی و اگر وجود دارد هر گونه استعداد شما می توانید از آن چه خواهد بود و چرا ؟

که استعداد منحصر به فرد? اگر شما در حال توزیع استعدادهای تا به صورت رایگان و آسان به نظر می رسد کمی غیر منصفانه تنها به محدود کردن من به یکی! چه استفاده آواز بدون رقص چاقو, پرتاب بدون آتش و خوردن تنفس در زیر آب بدون توانایی صحبت کردن ماهی ها و سخت پوستان منجر به بسیاری از موسیقی های دیدنی و جذاب اعداد قبل از دریای جادوگر کمک های مالی من رویای من از زندگی واقعی واقعی و من قادر هستم در نهایت بالا رفتن بر روی زمین خشک و ازدواج با شاهزاده اریک. بنابراین آخرین نمونه می رود کمی کردن آهنگ اما شما ایده کلی.

شما در حال رفتن به تکان دادن در تنها اجازه یک هستید ؟ خوب باشه هیچ پری دریایی کوچک وضع امروز!

به اندازه کافی عجیب در این شادی قفل کردن من شده است در تلاش برای به روز کردن و یادگیری چندین جدید استعدادهای, شما می دانید, همه چیزهای که ما مورد استفاده قرار داده و یا می گویند “آه اگر فقط من تا به حال زمان است.” زمان خوبی است که در حال حاضر چیزی است که من به نظر می رسد که در فراوانی. بنابراین من خار من ساکسیفون و هم اکنون می توانید بازی “باید خودتان a Merry Little Christmas” که من فکر می کنم بسیار مناسب برای این زمان از سال و این لذت بخش است که همسایه ها دائما در حال کوبیدن بر دیوار در حمایت از. و من شروع کردم به خودم آموزش اسپانیایی با یکی از این “30 دقیقه در روز و شما می توانید بیش از حد صحبت می کنند مسلط به زبان اسپانیایی در شش هفته” بسته. این یک دروغ است—آن را به هفت (روز) و تمام من قادر به گفتن است: Tengo un caso قبر د diarrea. Donde está el بیمارستان ؟ که من فکر نمی کنم نیاز من برای ترجمه اما شما هرگز نمی دانید ممکن است در مفید آمده است!

بنابراین اگر من تنها مجاز به انتخاب یک استعداد من فکر می کنم در حال حاضر من می خواهم احتمالا برای چیزی که بسیار در خارج از عوالم انسانی امکان. و آن را باید توانایی پرواز. کسی که تصور که ؟ فقط می آیند و تا بالا و دور! شما می توانید کروز بالا و پایین وگاس در حالی که هنوز احترام اجتماعی فاصله. مرعوب عجیب و غریب دریایی است که اتفاق می افتد به در حال عبور از رفتن و بازدید دوستان و عزیزان آنها دارای گونه های برامده موج از هوا. حتی گرفتن واقعی در زندگی واقعی بازی کوییدیچ رفتن شما حتی نمی نیاز به یک هاله 2000 شما می توانید به معنای واقعی کلمه استفاده فقط هر تمیز کردن دستگاه به شما این توانایی پرواز. آره جادوگران—من به جرات شما را به با من تماس مشنگ در حال حاضر به عنوان من مسابقه در اطراف من فشار mop!

آره بدون شک است که می تواند استعداد من می خواهم لطفا. می توان انتظار داشت من آن را به زودی ؟ من فرض کنیم ما به یکی از ما بپرسید ،

Jefferson Turner نویسنده و خالق گلدانی پاتر: علاوه بر بازیگری کمدی و اگر وجود دارد هر گونه استعداد شما می توانید از آن چه خواهد بود و چرا ؟

من می خواهم بگویم آهنگی. من بسیار خوش شانس به انجام مراحل در سراسر جهان, اما حتی بهتر خواهد بود اگر من می توانست نواختن گیتار یا آواز خواندن به عنوان به خوبی. من شده اند با برکت خوب صدای آواز و ما فقیر مدیر موسیقی فیل به من آموخت که چگونه به خواندن هر خط از یک ترانه, قبل از اینکه من می توانم به جرات آن را در. با تشکر برای کمک به من ضربه آخر توجه داشته باشید از گلدانی پاتر موسیقی finale حدود 75 درصد از این زمان (زمانی که من از دست من آموخته اند که فقط به محو و دن او را بالا می برد حجم برای پوشش. با تشکر دن!)

ما گذشت ما نشان می دهد که به جوان تر (و زیباتر) بازیگران در برخی از مناسبت ها در طول سال. آن است که همیشه یک تجربه عجیب و غریب, تماشای آنها را نشان می دهد که دن و من را توسعه داده اند به تعداد بیش از یک سال است. آن است که همیشه لذت زمانی که آنها پیدا کردن جوک جدید نشان می دهد و من آن را دوست دارم زمانی که آنها به من بخندی. اما اگر من صادق هستم من پیدا کردن آن برآمدگی زمانی که آنها آواز خواندن آهنگ آخر بهتر از من می تواند حتی از خواب و پس از ظاهر زحمت.

قادر بودن به بازی ساز است مانند یک چیز اجتماعی و بدیهی است که نفرت هر کسی که می تواند آن را انجام دهد. من سعی کردم در گذشته اما من فقط همین نیست که از آن در من است. من نه موسیقی. I don’t love موزیکال (با چند استثنا دارد) و من سلیقه موسیقی گیر هستند بصورتی پایدار و محکم در ’60s. اما من شرکت نوشته شده و انجام یک نمایش کمدی است که در اقامت در وگاس—شهر من کاملا می پرستمش بودن و هستم chomping در بیت به عنوان به زودی به عنوان من مجاز به خارج از انگلستان است. من فقط نمی توصیه می شود در نوار کارائوکی در همان زمان به عنوان من — آن را تمایل به روشن کردن در مورد نیمه راه از طریق آهنگ.

کلیک کنید اینجا برای شما رایگان برای به اشتراک لاس وگاس مجله نسخه دیجیتال. نگه دارید تا با همه چیز اتفاق می افتد در لاس وگاس از جمله بازگشایی اطلاعات است. شما همچنین دریافت خواهید کرد “از دست رفته مسئله” لاس وگاس, مجله منتشر شده درست قبل از خاموش کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de