یکی از بهترین رستوران ها با استفاده از آشپزخانه خود را به خوراک کارگران بیمارستان

Category: سیاتل No comments

The kitchen at The Herbfarm preparing meals to go out to hospital workers. Co-owner Carrie Van Dyck is in the foreground.

آشپزخانه در Herbfarm تهیه غذا به بیرون رفتن به کارگران بیمارستان. مالک کری Van Dyck در پیش زمینه است. حسن نیت ارائه میدهد از Herbfarm

این Herbfarm در وودینویل است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین رستوران ها در این سیاره است. آن است که تنها AAA پنج رستوران الماس غرب شیکاگو و در شمال سان فرانسیسکو. National Geographic آن را به نام شماره یک مقصد رستوران در جهان است.

شام 9-البته وعده غذایی با محوریت یک موضوع و تجربه شروع می شود با یک تور از باغ. این Herbfarm انجام شد “مزرعه به جدول” طولانی قبل از آن بود یک چیزی. آشپز کریس وبر که جوانترین آشپز در هر پنج الماس رستوران در کشور شما دیدن جدول در شام و با وجود سخنرانی های دیگر بیش از حد از جمله یک تور اختیاری از انبار شراب و دعوت به تغذیه Herbfarm گلدان شکم خوک. نه وعده غذای هزینه $225 دلار 285 هر نفر به همراه سرویس و مالیات.

“این بسیار تعاملی سرگرم کننده شب” گفت: کری Van Dyck که صاحب Herbfarm با شوهرش ران زیمرمن اصلی آن آشپز است. او در توصیف آنچه یک شب در Herbfarm است که معمولا مانند. اما هیچ چیز معمول شده است به تازگی.

“متفاوت است,” او گفت: “زمانی که من او رسیده توسط تلفن دیروز. “وجود دارد هیچ کس در اتاق ناهار خوری در خدمت. پس از آن همه چیز در مورد آشپزخانه. کریس به نوعی باز آفرینی آشپزخانه ما برای ایجاد شگفت انگیز جعبه سه دوره وعده های غذایی و رون ایجاد برچسب برای هر ظرف و برخی از دوستان از رستوران کار کرده اند با بیمارستان های مختلف به ترتیب مواد غذایی برای پزشکان و پرستاران و سرایداران که در انتهای دیگر از این مشکل است.”

این Herbfarm داشتن تا به حال به مانند هر دیگر رستوران در این حالت مجبور به اخراج کارکنان خود را در حال حاضر تجهیز نشدن عملیات خود را به طوری که خود را, خوشمزه, پایان یکی-از-یک-نوع وعده های غذایی در حال رفتن مستقیم به مردم مبارزه با COVID-19 در EvergreenHealth, ویرجینیا, لب گنده, سوئدی, قیصر Permanente و Overlake بیمارستان.

Menu items arrive at the hospitals individually wrapped. The labels are designed by Herbfarm culinary director and co-owner Ron Zimmerman.

آیتم های منو وارد در بیمارستان ها به صورت جداگانه پیچیده. برچسب های طراحی شده توسط Herbfarm آشپزی مدیر و مالک ران زیمرمن. حسن نیت ارائه میدهد از Herbfarm

آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام این کار است “برای ایجاد نوعی ساختار است که کمک خواهد کرد که زنجیره غذایی محلی زنجیره غذایی” Van Dyck گفت. “از آنجا که زمانی که همه ما انجام می شود با این خواب زمستانی [در صنعت رستوران] ما قصد داریم هنوز هم نیاز به غذا خوردن. و کشاورزان و ماهیگیران foragers دامداران—آنها مواد غذایی که آنها را تولید کرده ایم و خود را در حالت عادی خروجی بازار کشاورزان و رستوران ها و تمام آن بسته است به طوری که آنها هیچ جایی برای ارسال آن. بنابراین ما می خواستیم برای کمک کردن [فروشندگان] ایم که حمایت از ما و فکر می کنم از راه به در ادامه به خرید از آنها و همچنین کمک به این افراد که در حال انجام یک کار شگفت انگیز [بيمارستان] در حال حاضر.”

او افزود: “ما می خواستم به سعی کنید به کارکنان ما به کار و همچنین از آنجایی که ما تا به حال برای ذخیره کردن همه آنها را. ما لازم نیست که همه کارکنان ما کار نشده است, اما ما در حال کار به سمت این. ما کشاورز است که هنوز هم مشغول به کار است. او در تلاش برای رشد بسیاری از مسائل است.”

آنها قادر به بازگرداندن پنج کارمند پاره وقت است. اما هر روز به ارمغان می آورد چالش های جدید و اطلاعیه ها از دولت است. “پایان تاریخ است تا در هوا. من می دانم که دولت می گوید رستوران ها بسته شده و تا پایان ماه اما من به طور کامل پیش بینی و اعلام کرد که به زودی آن را برای رفتن به طولانی تر از آن است.”

در ضمن صورتحساب ستون. “ما باید برای کشف کردن برخی از راه برای پرداخت اجاره چون صاحبخانه ما نیست بودن بسیار تعاونی در حال حاضر است.”

Nettles grown at The Herbfarm that went into last nights meal of nettle, leek, and potato soup.

گزنه رشد در Herbfarm که رفت به آخرین وعده غذایی شب گزنه تره فرنگی و سیب زمینی سوپ. حسن نیت ارائه میدهد از Herbfarm

این ایده به repurpose آشپزخانه (و استعدادهای کریس وبر و کارکنان خود را) نمی آمد از Herbfarm. “کل این پروژه انقلابي از یکی از طرفداران ما و مهمانان پاتریک, Halstead, و او به یک تیم کامل از افراد که در حال مراقبت از عقب پایان از تماس با بیمارستان و مرتب تحویل و به ما بودجه” Van Dyck گفت.

همه از این است که پشتیبانی شده توسط یک GoFundMe که در حال حاضر به دنبال کمک های مالی. شما می توانید زمین در چند دلار است ؟ زمین در چند دلار است.

پول بیشتری به آنها افزایش بیشتر منابع غذایی آنها می توانید خرید که بدان معنی است که بیشتر وعده های غذایی را Herbfarm می تواند برای پزشکان و پرستاران و سرایداران کار در امکانات سخت ترین ضربه از coronavirus بحران و پول بیشتری که می توانید به طور مستقیم به اقتصاد محلی از دامداران ماهیگیران foragers, و بیشتر از کارگران خود را که می تواند آنها را به عقب از بیکاری است. این برنده-برنده-برنده.

زمانی که از من خواسته هلستید برای داستان چگونه این شروع کردم گذشت به همراه کارل Coryell-Martin. این ایده واقعا با او آغاز شد.

“هفته گذشته تاریک هفته برای من” Coryell-مارتین دیروز گفت. “من در تلاش برای کشف کردن: آنچه می تواند به من کمک کند؟”

یک هفته پیش امروز Coryell-مارتین بود صحبت کردن به دو نفر از همکارانش در شرکت فناوری VMware. “آن آمد که وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهند به کمک بسیار می ترسم از این سقوط ما سیستم مراقبت های بهداشتی, و می خواهید برای انجام کاری.”

موضوع دیگری که آمد: “این عذاب این همه رستوران ها بسته شدن.”

Prep cook and dishwasher Candido is one of the laid-off employees whos been hired back by The Herbfarm after a week of donations to the project.

دبستان طبخ و ماشین ظرفشویی Candido یکی از گذاشته شدن کارکنان که استخدام شده توسط این Herbfarm پس از کمک های مالی ریخت و به پروژه GoFundMe صفحه. حسن نیت ارائه میدهد از Herbfarm

تفکر در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران رستوران کارگران و مردم در منطقه سیاتل است که می خواستم برای انجام کاری به کمک Coryell-مارتین تعجب: “آیا من می توانم اتصال این سه احزاب؟” اول فکر کردم برای رسیدن به مردم برای جمع آوری پول برای پرداخت هزینه رستوران به طوری که آنها زنده ماندن. او فکر دوم این بود که آنها می تواند جمع آوری پول برای دادن کارت هدیه به مراقبت های بهداشتی کارگران به طوری که آنها می تواند سفارش خود را رایگان ناهار با بارگذاری می خورد یا هر چیز دیگری. سوم خود فکر کردم: “می تواند ما را به نحوی دریافت مواد غذایی به طور مستقیم به خط مقدم کارگران به طوری که آنها باید یک چیز کمتر به نگرانی در مورد؟”

رستوران او صحبت کردم گفت که آنها نمی تواند مسئولیت رسیدگی به تامین مالی و یا تدارکات اما آنها می تواند مواد غذایی است. بنابراین Coryell-مارتین صحبت به دوست خود پاتریک هلستید که او ملاقات کرد در رویداد یک شبکه برای Harvey Mudd فارغ التحصیلان بازگشت در سال 2003 و در هلستید رسیده به Herbfarm که نگران آینده خود را مانند هر رستوران و تلاش برای کشف کردن آنچه که آنها می رویم به انجام.

حق دور Herbfarm گفت: “هی ما می توانیم 35 وعده های غذایی فردا از مواد غذایی اضافی” آنها فقط نشستن در اطراف. هیچ کمک مالی مورد نیاز. هیچ اخطار قبلی مورد نیاز است. یکشنبه گذشته دو روز بعد پس از Coryell-مارتین تا به حال این ایده Herbfarm ایجاد 35 وعده های غذایی است که تحویل داده شد به بیمارستان: 30 رفت و به Overlake مرکز پزشکی در Bellevue و پنج نفر دیگر رفت و به کرون بیمارستان در سیاتل.

RN در Overlake در زمان به Facebook آنها تشکر می کنم. “امشب ما دریافت خود را بسیار سخاوتمندانه و غذا خوشمزه است. آن را صادقانه اشک را به بسیاری از چشم ما. آن بوده است از جمله به چالش کشیدن و استرس بار. با این حال خود را ملاحظه ژست ساخته شده و روز ما! با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم!”

پس از آن هلستید اصرار بر پرداخت Herbfarm چیزی برای کار خود را. “پاتریک بود:” هی بیایید پرداخت Herbfarm. این منصفانه نیست برای رستوران به پرداخت هزینه برای مواد غذایی است. این پایدار نیست.” بنابراین Coryell-مارتین و هلستید جمع آوری $800 از دوستان خود را به پرداخت Herbfarm برای غذا و نیروی کار که رفته بود به ساخت آن برای اولین بار از 35 وعده های غذایی. و زمانی که آنها تصمیم به شروع به جمع آوری پول بیشتر برای وعده های غذایی بیشتر حق دور.

Coryell-مارتین و هلستید شد فقط گرفتن آغاز شده است: “اجازه دهید آن را دوباره جمعه و اجازه دهید به بزرگتر سه دوره وعده غذایی به جای دو دوره است.”

آنها شروع به کار تلفن تماس همه آنها می دانستند و در دو بيمارستان به ارائه مواد غذایی و انجام یک بزرگتر جمع آوری کمک بخواهید. “آن شب ما GoFundMe زندگی می کنند و ما مطرح $24,000 در 24 ساعت که فقط من منفجر دور” Coryell-مارتین گفت. “و Herbfarm گفت:” اگر ما می توانید انجام دهید 1,000 وعده های غذایی یک هفته ما می توانیم این زنده ماندن. و ما می توانیم نگه داشتن یک تیم کوچک مشغول به کار هستند.'”

تا کنون Herbfarm تولید شده است بین 100 و 200 وعده غذا در روز.

Workers at Kaiser Permanente receiving their free meals last night.

کارگران در Kaiser Permanente دریافت رایگان خود را در وعده های غذایی آخر شب. عکس توسط داوطلب علامت فانینگ

در نظم اجتماعی را حفظ فاصله و جلوگیری از انتقال coronavirus در امتداد زنجیره تامین, رستوران کارگران ایجاد وعده های غذایی بسته بندی آنها را به صورت جداگانه و سپس ترک آنها را در یک محل تعیین شده در Herbfarm پارکینگ برای داوطلبان به آنها را انتخاب کنید. داوطلبان درایو جعبه از مواد غذایی به بیمارستان اما آنها نمی حمل آنها را در داخل. کارکنان بیمارستان دیدار اعضای داوطلب راننده خارج (بدون تکان دادن دست) و خالی کردن خودرو از ظروف جداگانه بسته بندی غذا و حمل آنها را به بیمارستان های خود را.

شب گذشته من در خارج از منتظر یک طرف ورودی در ویرجینیا میسون در اولین تپه در نزدیکی مجموعه ای از درب استفاده نمی شود توسط بیماران و یا عمومی در حال حاضر. چند دقیقه قبل از 6 بعد از ظهر یک ماشین قرمز کشیده و شیک در عینک یقه پیراهن را کردم. او باز تنه مسافر درب و درب عقب.

“این مواد غذایی از Herbfarm?” به من گفت: نزدیک شدن به او لبخند زد. آن هلستید. ما نمی لرزش دست, اما ما لمس آرنج به ما معرفی خودمان.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

لحظاتی بعد مرلین Nemerever مدیر ارشد پرستاری در ویرجینیا مختلف پدید آمده از ساختمان در زمان یک نگاه در چه بود در ماشین و گفت: “از شما بسیار سپاسگزارم! آنها در حال رفتن به عاشق این!”

در صندلی جلو بود و یک جعبه بسیاری از tinier جعبه هر کدام با یک برچسب در بالا: Albacore تن ماهی با Herbfarm تربچه و ترخون. در صندلی عقب ماشین چیزی بود شبیه غول پیکر, کولر, اما در واقع شامل ظروف کوچک از گزنه تره فرنگی و سیب زمینی سوپ.

“آه گرم است!” Nemerever گفت: داشتن انتظار کولر به سرد به لمس است. در صندوق عقب ماشین بود نان را با سوپ.

هلستید و Nemerever صحبت برای یک لحظه—شش فوت جدا از یک دیگر—در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل بیمارستان. Nemerever ذکر است که آنها را COVID-19 بيمار در داخل که در حال گرفتن بهتر و اضافه میکند: “این خوب است برای دیدن بیماران در حال بهتر شدن است.”

و سپس هلستید خاموش بود و Nemerever و دو نفر دیگر از کارکنان بیمارستان بودند حمل نان و تن ماهی و عظیم کمک به گزنه سوپ به بیمارستان.

Oh, its warm! said Marilyn Nemerever, senior director of nursing at Virginia Mason, in the foreground, unloading a cooler of nettle soup from Patrick Halsteads car.

“آه گرم است!” گفت: مرلین Nemerever مدیر ارشد پرستاری در ویرجینیا مختلف در پیش زمینه تخلیه کولر گزنه سوپ از پاتریک هلستید ماشین. کریستوفر Frizzelle

“وجود دارد اشتها برای این” Coryell-مارتین گفت: تلفن دیروز. “چگونه می تواند به ما به عنوان شهروندان کمک کند مراقبت های بهداشتی کارگران ؟ و وجود این تجارت آزاد: ما نه تنها کمک به کارگران ما نیز کمک به رستوران ما عاشق. ما بدانند که تا چه حد ما می توانیم با این تفکر است.”

دیروز از طریق تلاش های داوطلبان اهدا کنندگان و Herbfarm ترکیب آنها تحویل 200 وعده های غذایی به بیمارستان منطقه. فردا برنامه آنها را برای تحویل 300.

Van Dyck در Herbfarm می گوید آنها باید ظرفیت تولید تا 4000 وعده در هفته است. Coryell-مارتین اشاره می کند که این مقیاس پذیر و رستوران دیگر ممکن است پیوستن به مانند تلاش و یا این ایده و اجرای آن در دیگر COVID-19 نقاط داغ در سراسر جهان است.

اما در حال حاضر تمرکز خود را در سیاتل مراقبت های بهداشتی کارگران, سیاتل, رستوران ها و آشپز و ماشین ظرفشویی که گذاشته شده است از آنها. “چیزی وجود دارد مانند 25,000 خط مقدم سلامت کارگران در منطقه سیاتل و در پایان بازی برای من خواهد بود: اجازه دهید آنها را تغذیه و خانواده خود شام هر شب تا زمانی که آن را طول می کشد. به طوری که از 100,000 وعده غذا در روز بار 10 دلار یک وعده غذایی زمان 30 روز است که 30 میلیون دلار در ماه است.”

جف راجرز از اسناکوالمی دره بره که یکی از Herbfarm فروشندگان گفت: در مصاحبه دیروز “هر کس حمایت از یکدیگر در امتداد زنجیره ای از جامعه است. این یک داستان در مورد طبیعت انسان و آنچه که مردم می تواند در یک بحران برای جامعه است.”

راجرز تولید 100 درصد گواهی شده ارگانیک بره در اسناکوالمی دره و سام مامیش دره و او به فروش می رساند به PCC و حدود 25 سیاتل رستوران. او در امان است کمی در این رکود اقتصادی به دلیل “بیشتر از محصول به فروش می رسد تازه و منجمد نیست در پاییز.” هنوز هم او انتظار دارد به از دست دادن حداقل $15,000 این سال است. “اما آن را احتمالا تنها 15 درصد از کسب و کار من. چه آینده ای در آورد ؟ من نمی دانم. آن می تواند صدمه دیده است واقعا بد است.”

او دقیقا خوش بینانه در مورد آینده صنعت رستوران. “این بسیار رقابتی است. حاشیه بسیار نازک است. من انتظار نداریم که هر کس به اندکی از این چیز” راجرز گفت. “من عبور انگشتان من است که هر کس را قادر به زنده ماندن این به دلیل آن ترسناک است.”

او تا به حال برخی از منجمد بره در دست, پس از او اهدا آن به این پروژه است. “این حداقل من می تواند انجام دهد” او گفت:. “من صرف مقدار زیادی از زمان توسط خودم با گوسفندان من, بنابراین من نمی اختلاط در جامعه مانند بسیاری از کارگران هستند.”

Jeff Rogers of Snoqualmie Valley Lamb, which provides The Herbfarm with 100 percent certified organic lamb, said, Everyone is supporting each other along the chain of community. Its a great story about human nature and what people can do in a crisis for the community.

جف راجرز از اسناکوالمی دره بره گفت: “هر کس حمایت از یکدیگر در امتداد زنجیره ای از جامعه است. این یک داستان در مورد طبیعت انسان و آنچه که مردم می تواند در یک بحران برای جامعه است.” حسن نیت ارائه میدهد از Herbfarm

از آنجا که اهدای منجمد بره ملایم پخته شده گوشت بره با پونه کوهی شده است یکی از Herbfarm آیتم های منو که رفته به بیمارستان های این هفته است. دیگر به صورت جداگانه پیچیده اقلام بیرون رفتن در این هفته عبارتند از: مرغ گریل شده با سالاد سبزی بهار و سبز, سیر, سالاد Sno-دره قارچ صدف و وحشی شاهی دلچسب فلفل قرمز ساخته شده با گوشت گاو از اریک Fritch مزرعه و لوبیا از Walla Walla آلی و رزماری دوغ بیسکویت ساخته شده از فرندل خامه و کره.

و برای دسر ؟ سه گانه شکلات کیک های شکلاتی یک شب profiteroles محلی ریواس و گلپر دیگر.

“آنچه ما انجام دهید این است که ایجاد خاطرات اینجا” گفت: Van Dyck این Herbfarm مالک. “ما سعی می کنیم به زندگی به عنوان کامل به عنوان ممکن است برای فقط یک لحظه. و این چیزی است که ما در حال تلاش برای اضافه کردن به پرستاران ، کمی از مراقبت اضافی و عطر و طعم.”

“من نگران بودن یکی از این تکنولوژی bros که مانند:” من یک مشکل است و من قصد دارم به آن را حل کند!'” Coryell-مارتین گفت. اما یک هفته به این پروژه او می توانید ببینید که در آن مشغول به کار است که می تواند یک مدل برای کمک به نگه داشتن بخش هایی از صنعت مواد غذایی زنده در حالی که کمک به خسته بیمارستان کارکنان. او را مشتاق به دیدن آنچه که اتفاق می افتد اگر آنها می تواند به افزایش بیشتر کمک های مالی. عنوان این نوشته آنها را مطرح $37,455.

“من انجام داده ام هرگز چیزی شبیه به این قبل از اینکه در زندگی من” Coryell-مارتین اضافه شده است. “آن را به من بسیار آموخت. و نکته دیگر که خیلی جالب است: آن را به من بسیار خوشحال. این تجربه کار بر روی این مشکل است که خیلی بهتر از بودن در خانه نگران کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>