بری WILNER

در این منحصر به فرد از پیش نویس پر از فن آوری نگرانی و حتی عدم قطعیت زمانی که فوتبال واقعی ممکن است بازگشت وجود دارد یکی ثابت پنج شنبه شب: جو نقب زدن.

برای ماه های قهرمان ملی کارفرمایی از LSU در ارتباط بود با Bengals. Cincinnati شروع پیش نویس با ارسال نام Heisman برنده جایزه به NFL کمیسر راجر Goodell در زیرزمین خانه خود را.

این دیجیتال/کنترل از راه دور/مجازی پیش نویس — نگاهی به انتخاب شما — بود و در حال اجرا.

هیچ آتش بازی در لاس وگاس. هیچ خرس آغوش گرفتن بین Goodell و نقب زدن; کمیسر گفت: او را از دست کسانی که حتی اگر بدن خود را نمی. اساسی ترین انتخاب جلسات سازمان یافته در این شیوه با توجه به کروناویروس همه گیر شده تیم پرسنل ساخت میدارد از خانه های خود. و بازیکنان آموزش کارفرمایان آینده خود را در خانه های خود.

NFL لغو تمام پیش نویس فعالیت در لاس وگاس که ملی shutdown از اجتماعات بزرگ آغاز شد. لیگ رفته بود کامل با مته سوراخ به رایگان آژانس در ماه گذشته و در حال حاضر هفت دور پیش نویس از طریق پنج شنبه.

“من معتقدم که این پیش نویس در حال رفتن به یاد ماندنی ترین ما تا کنون به حال” Goodell اشاره کرد که آن را همراه با یک “پیش نویس-A-Thon” به نفع شش سازمان در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

“من معتقدم که کار ما این است که در ادامه و در عمل هر دستورالعمل های لازم برای نگه داشتن پرسنل ما امن که آیا این بازیکنان یا مربیان یا مدیران و یا لیگ پرسنل. ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز با خیال راحت قرار داده و امنیت عمومی شماره 1, اما ما همچنین نیاز به انجام. ما نیاز به حرکت به سوی آینده است. ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال آماده زمانی که ما آمده ایم از این در یک موقعیت برای شروع فصل ما در زمان و بازی فصل ما. که نقش ما.”

عادی حداقل در میان میدارد شد منظور از اوایل شب ،

اول آمد نقب زدن: در دیدنی فصل ارشد او انداخت 60 — بله 60 — touchdowns با تنها شش interceptions. ببر ضرب و شتم شش top 10 تیم در راه خود را به عنوان ملی.

“پرش به بالا به شماره 1 به طور کلی دیوانه است برای من” نقب زدن گفت. “اما این یک رویا به حقیقت می پیوندند. من بسیار خوب من سال سوم. من واقعا سخت به دریافت بهتر بچه ها من واقعا سخت به دریافت بهتر و ما jelled به عنوان یک تیم است.”

Bengals مربی زک تیلور اعتماد به نفس بود نقب زدن به نوبه خود می تواند حق رای دادن در اطراف پس از یک 2-14 فصل است.

“ما هرگز در انتخاب شماره 1 دوباره” تیلور گفت. “ما نمی خواهیم به انتخاب در صفحه 10 دوباره. ما در این نگاه به عنوان تنها زمان شما در حال رفتن به دریافت این کالیبر بازیکن به اضافه کردن او به برنامه بنابراین بدیهی است که این یک معامله بزرگ است.”

دوم به طور کلی انتخاب ایالتی اوهایو همه-امریکا لبه حمله کننده تعقیب جوان نیز قابل پیش بینی بود. واشنگتن سابقه چندین ارائه می دهد که برای, نقطه, اما بسیاری از پیشاهنگان و پرسنل مدیران احساس جوان بود و بهترین بازیکن در این محصول است.

6-پا-5, 264 پوند جوان led ملت با 16 1/2, کیسه و کیسه و مجبور گیر میکنه با شش فصل گذشته. همه آمریکایی برنده معتبر Bednarik و Nagurski جوایز در سال 2019 منجر Buckeyes به عنوان ده.

او می پیوندد Redskins تیم که رفت 3-13 و اجازه 435 امتیاز.

اگر نه برای NFL وسواس با پیدا کردن آخرین و بزرگترین کارفرمایی چشم انداز جوان ممکن است بالا کلی انتخاب. که QB شیفتگی دیدم سه رهگذران گرفته در شش ماهه اول میدارد.

آلاباما توا Tagovailoa رفت و پنجم به میامی و به دنبال آن در آینده نقطه توسط اورگان جاستین هربرت به لس آنجلس شارژر. آنها قبل از ایالت اوهایو جف Okudah بالاترین امتیاز cornerback به دیترویت و گرجستان مقابله با اندرو توماس به غول.

Tagovailoa و مسائل مربوط به سلامت را روشن نمی کردن دلفین ها.

آلاباما کارفرمایی رفت به یک تیم است که متهم شده بود رفتن به فصل گذشته از “تانک برای توا.” Tagovailoa می آید عمده جراحی مفصل ران ساخته شده است که خود را فرود نقطه یکی از اولین دور بزرگترین عدم قطعیت.

خجسته با انتشار سریع و بسیار عالی در اواسط محدوده دقت و زیرک پا Tagovailoa انداخت 76 touchdown عبور در 24 شروع دو فصل گذشته. او کمک کرد زرشکی جزر و مد به 2017 ملی عنوان شده است.

هربرت قوی postseason از جمله فوق العاده ارشد کاسه هفته است که مطرح شده سهام خود را. 6-پا-6, 236 پوند او را به اندازه جوانب مثبت بود و او یک ورزشکار خوب. اما او نیز است که به عنوان دقیق عبور به عنوان او باید بود.

لس آنجلس تا به حال سوزش سوراخ در کارفرمایی پس از رها از زمان استارت فیلیپ رودخانه. به علاوه این شارژر طرح به حرکت به یک استادیوم جدید و می تواند با استفاده از کسی که برای کمک به فروش بلیط.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im