در ویروس پاسخ تهمت رزین کاهش مالیات برای احتیاط کنگره

توسط لیزا MASCARO و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد مالیات بر حقوق و دستمزد شکستن ملاقات با دو حزبی مقاومت سهشنبه در کاپیتول هیل به عنوان فشارها بر دولت و کنگره برای کار بیشتر با شور و نشاط برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و پاسخ به مالی خرید اینترنتی.

Flanked توسط خود تیم اقتصادی تن به تن مغلوب ساختن پیشی جستن خود محرک اقتصادی, ایده های بخش خصوصی را با احتیاط حمله داعش در یکی دیگر از روز خسته کننده در مبارزه با گسترش عفونت است. نوسان سهام در بازارهای بازگشت اما جوامع کشف موارد جدید و دو دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز و جو بایدن لغو شنبه اولیه شب تظاهرات در اوهایو.

رئیس جمهور ایران هم پیمان شده اند سرد به هزینه های اضافی در این مرحله به ویژه برای برش مالیات که باید reimposed بعد — احتمالا پس از انتخابات ماه نوامبر. دموکرات ها ترجیح می دهند خود به خود بسته کم و یا هیچ هزینه ویروس, تست, بیمه بیکاری و پرداخت بیمار برای کارگران در تلاش برای حفظ حقوق آمدن به وقوع مختل محل های کار است.

“ما در حال گرفتن این باور به طور جدی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از جلسه خود را در کنگره. “آن دور خواهد شد و فقط آرام بماند.”

پرسید که چرا او هنوز تست شده برای این ویروس پس از داشتن شده است در تماس نزدیک با چندین مشاور و اعضای کنگره که در حال حاضر خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض تهمت و گفت: “من فکر نمی کنم آن را یک معامله بزرگ” و “من احساس می کنم بسیار خوب است.”

مقامات کاخ سفید شده است blindsided توسط رئیس جمهور ناگهانی حرکت می کند. به عنوان تهمت به رهبری به کاپیتول هیل دو مقامات دولت گفت: به پیشنهاد او قرار دادن در بازی نشده بود به پایان رسید. آنها غیر مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی و نخواست نامش فاش شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم ارائه چند ویژگی در درب بسته GOP ناهار به اندازه حقوق و دستمزد مالیات شکستن و یا از آن مدت سناتور گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی وعده داده شده را در مورد انتخابات سال “کاهش مالیات 2.0” و به نظر می رسید به تصرف در ویروس ترس به عنوان یک راه به پیروزی در این جبهه قبل از ماه نوامبر است. در پشت درهای بسته مورد بحث او در آینده انتخابات در نوسان ایالات آریزونا و مونتانا که در آن اوباما و چهره سخت نژادها.

علاوه بر حقوق و دستمزد مالیات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد کمک کند به صورت ساعتی دستمزد کارگران برای اطمینان از آنها “نمی خواهید به دست یک چک” و “آیا دریافت جریمه برای چیزی که تقصیر آنها نیست.” او همچنین با اشاره کوچک-کسب و کار وام. اما جزئیات کمی.

تا کنون رئیس جمهور رویکرد مبتنی بر معافیت مالیاتی دریافت خنک پاسخ. برخی از جمهوری خواهان حمایت و تهمت را که پیشنهاد کمک ارائه می شود به محاصره کشتی کروز و هواپیمایی صنایع در حالی که دیگران صحبت کرد تا برای صنایع دیگر از جمله انرژی و گاز است. برخی تحت فشار قرار دادند به صورت گسترده تر اقتصادی از هر دو حزب بزرگراه لایحه آنها گفته بود بیل آماده و محبوب است. مالیات بر حقوق و دستمزد طرح باقی مانده است یک کار در حال پیشرفت است.

“آنها نمی توانید به جزئیات گفت:” شماره 2 حزب جمهوری خواه در ایالت جان Thune از داکوتای جنوبی.

به طور فزاینده ای به نظر می رسد یک راه حل خواهد سرچشمه در خانه, که در آن سخنران نانسی پلوسی گفت که آمریکا آنها را به کار در این هفته با وجود نگرانی در مورد خطر عفونت در کنگره.

“ما کاپیتان کشتی” پلوسی گفت: در طول یک بسته-درب جلسه با توجه به یک فرد در اتاق غیر مجاز به بحث در مورد خصوصی حزبی و اعطا شده اند. “ما گذشته را ترک کنند.” اما زمان کوتاه است به عنوان سران کنگره نسبت به آن برنامه ریزی شکستن هفته آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته خزانه داری وزیر استیون Mnuchin برای دیدار با پلوسی که حمایت مورد نیاز خواهد بود برای هر معامله در تقسیم کنگره که در آن جمهوری خواهان نگه داشتن اکثریت سنا اما دموکرات نگه داشتن خانه است.

شوهر اعلام کرد این جلسه با پلوسی “مولد” و گفت: آنها می خواهم “کار با هم در یک دو حزبی اساس به شکل از چگونه ما می توانیم همه چیز به سرعت انجام می شود.”

Pelosi اصرار “آستانه” برای هر پیشنهاد باید توانایی خود را برای پاسخ به این ویروس. تیم او آماده شد به بیرون آمدن با یک بسته در روز بعد یا بیشتر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بود noncommittal پس از جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید بر این مسیر استوار به جلو در مذاکرات بین Mnuchin و Pelosi. “ما امیدواریم که او و سخنران می توانید بکشید این ها با هم,” او گفت:.

که منعکس بخش حتی در درون دولت در بهترین رویکرد است. حقوق و دستمزد-طرح مالیات بر داشت پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور Jared کوشنر و تجارت مشاور پیتر ناوارو, در میان دیگران. دیگر مشاوران از جمله Mnuchin و لری Kudlow حمایت بیشتر از متوسط اقدامات است. مغلوب ساختن پیشی جستن ترجیح مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات “گذشته از طریق پایان سال” Kudlow گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

در واشنگتن وجود دارد سیگنال های مختلط در مورد خلق و خوی عمومی. گردشگران هنوز وارد برای بازدیدکننده داشته است در حالی که خیمه حوادث از جمله آخر این هفته فوتبال باشگاه, شام سالانه mingling سیاسی واشنگتن به تعویق افتاد.

در این کنگره برخی از سناتوران گفت: آنها در برابر تکان دادن برگ برنده را دست, زمانی که او وارد برای ناهار. قانونگذاران داده شد دستورالعمل جدید در مورد چگونه برای محافظت از خود با خانه حضور پزشک درخواست از آنها برای جلوگیری از دست دادن یا دست زدن به مردم در طول تبریک. او توصیه می شود تقسیم انگشتان ستاره بازحمت حرکت کردن پستال به جای.

جمعیت هنجار در کنگره و handshakes در حال سکه عرصه وجود دارد حتی بین سیاسی دشمنان. اما در حدود نیم دوجین از نمایندگان — از جمله تهمت confidantes — قرار داده خود را در قرنطینه پس از در معرض بودن به کسی که تا به حال ویروس و هنجار شده است و طرح میتوانست.

یکی از اوباما تشکر. مت Gaetz که خود قرنطینه پس از سفر با رئیس جمهور از فلوریدا در نیروی هوایی یک روز دوشنبه گفت که او تا به حال آزمایش منفی برای این بیماری است. او گفت که او خواهد ماند قرنطینه به عنوان یک احتیاط. یکی دیگر از تهمت ورودی رئیس ستاد. Rep. علامت مراتع R-N. C همچنان در قرنطینه است.

در آمریکا’ بسته جلسه, یک نماینده مجلس, کالیفرنیا, Rep., رائول روئیز, که, دکتر, نگرانی در مورد وضعیت اشاره کرد که میانگین سن در کنگره 57. برخی از قانونگذاران باید شرایط بهداشتی اساسی و کار خود نیاز به آنها را به پرواز به عقب و جلو بین خانه و سرمایه است.

هنوز پلوسی التماس قانونگذاران به نگه داشتن کار برای تقویت این کشور دفاع.

اما مجلس نمایندگان و سنا رهبران روشن ساخته اند وجود خواهد داشت هیچ رای گیری توسط پروکسی. قرنطینه قانونگذاران خواهد بود از دست رفته آرا. قانونگذاران گفته شد تا 10000 کارکنان می تواند telework اگر نیاز بود.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار که نظارت بر بازارهای مالی و تشویق کارکنان در واشنگتن ستاد به کار از خانه پس از یک کارمند وجود داشته علائم تنفسی و اشاره شد برای coronavirus تست.

و وزیر دفاع علامت Esper به تعویق افتاد, سفر به هند, پاکستان و ازبکستان که از آغاز روز شنبه به نقل از coronavirus بحران سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون الهام فرح روز سه شنبه گفت. او گفت که او خواهد ماند در ایالات متحده برای کمک به مدیریت پنتاگون پاسخ.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Lauran Neergaard اندرو تیلور, Kevin Freking جیل Colvin باب برنز و مری کلر Jalonick کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im