در سه شنبه شب بایدن افزایش نرخ سابق رقبای

دالاس — رقبا بیشتر ctq و پیت Buttigieg ایالات پشت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری روز دوشنبه به عنوان حزب دموکرات را بال متوسط درهم به افزایش سابق معاون رئیس جمهور تنها چند ساعت قبل از رای گیری آغاز شد و در سراسر یک سری از پر مخاطره سه شنبه متحده است.

ضرورت لحظه منعکس عمیق نگرانی از دموکراتیک استقرار که Bernie Sanders, پلاریزه مترقی قرار بود برای به دست گرفتن قابل توجه نماینده منجر شود که 14 متحده یکی خاک ایالات متحده رای در روز سه شنبه.

Klobuchar به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی او و تایید بایدن روز شنبه یک روز پس از Buttigieg اعلام کرد خروج خود را. هر دو Klobuchar و Buttigieg که به گفته بایدن رئیس رقابت برای حزب خود استخر بیشتر از متوسط رای دهندگان بیش از سال گذشته خود را اعلام کرد, حمایت بایدن در حوادث شب در دالاس. آنها با رقیب سابق سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke, که همچنین حمایت بایدن روز دوشنبه.

“من به دنبال یک رهبر من به دنبال یک رئیس جمهور خواهد شد که قرعه کشی کردن آنچه بهترین در هر یک از ما” Buttigieg گفت: در کنار بایدن. “ما دریافته اند که رهبر در معاون رئیس جمهور به زودی به رئیس جمهور جو بایدن.”

صحبت در بایدن تجمع بعد از آن در شب Klobuchar به نام برای وحدت: “اگر ما صرف چهار ماه آینده تقسیم حزب ما و رفتن در هر یک از ما صرف خواهد شد بعد از چهار سال تماشای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدا کردن کشور ما,” او گفت:. “ما نیاز به متحد کردن حزب ما و کشور ما است.”

چشمگیر تحولات آمد و در یک کلید در چهارراه دموکرات آشفته ابتدایی فصل به عنوان حزب در تلاش برای متحد کردن پشت یک پیام روشن یا رسول در آن تلاش فوری برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال به عنوان یک رشته که یک بار برجسته بیش از دو دوجین نامزد انقباض فقط پنج انتخاب اولیه رای دهندگان در حال تبدیل شدن روشن تر است.

در یک طرف می ایستد بایدن 77 ساله و مادام العمر سیاستمدار که نشان دهنده یک رویکرد عملگرایانه به حاکم است که بر bipartisanship و متواضع تر تغییر دهید. او به وضوح relishing سریع بهبود سیاسی خود اقبال در روزهای اخیر. از سوی دیگر می ایستد Sanders, 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی است که برای چند دهه خواستار تهاجمی لیبرال شیفت که به دنبال تبدیل این کشور سیستم سیاسی و اقتصادی. او در حال کار برای حفظ شتاب او ساخته شده است بیرون آمدن از اولین رای گیری متحده است.

در عین حال اولیه نیست و در حال حاضر دو مرد نژاد.

نیویورک میلیاردر Mike Bloomberg, به ویژه می تواند ایجاد مشکلات برای بایدن را ایجاد درخواست تجدید نظر. سابق نیویورک شهرستان, شهردار, که به نظر می رسد در یک سال 2020 رای گیری برای اولین بار در روز سه شنبه به سرمایه گذاری بیش از یک و نیم میلیارد دلار به او پیشنهاد ریاست جمهوری و موجب ویرانی بسیاری از مشخصات بالا تاییدیه خود را.

و ماساچوست ایالت الیزابت وارن که تلاش کرده است برای نمایندگان و حرکت بیش از ماه گذشته قول داده است به ماندن در مسابقه تا زمانی که حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای.

در آستانه سه شنبه, اما, بایدن دریافت یک افزایش قابل توجهی را پس از پیروزی چشمگیر بیش از آخر هفته در کارولینای جنوبی است.

او در پست خود بهترین دو روز جمع آوری کمک های مردمی در مسافت بیش از یک سال افزایش تقریبا 10 میلیون دلار بیش از 48 ساعت گذشته. و معاون رئیس جمهور سابق به او اضافه قابل تایید رهبری در روزهای اخیر به عنوان مقامات منتخب شروع به یکی شدن به طور معنی داری بیشتر بود. او مدت طولانی است که مورد علاقه بسیاری از مقامات منتخب و حتی به عنوان او تلاش می کرد از طریق سه اولیه مسابقات از سال است.

بایدن جدید حامیان ویژگی که از فعلی و سابق دموکراتیک مقامات در سراسر کشور: سابق ایالت نوادا هری رید; اوباما مشاور امنیت ملی سوزان رایس; آریزونا در سنای نامزد Mark Kelly; سابق ایالت کلرادو Mark Udall; سابق ایالت کالیفرنیا باربارا باکسر; Rep. جنیفر Wexton D-Va.; و تشکر. گیل Cisneros, D-کالیفرنیا.

ویرجینیا در کنگره دان بیر اولین عضو کنگره به تایید Buttigieg گفت که او برنامه ریزی شده به تایید بایدن و انتظار می رود Buttigieg به عنوان به خوبی.

“من فکر می کنم این منطقی ترین,” Beyer گفت: از یک بایدن حمایت او داده اکو معاون سابق رئیس جمهور تماس برای مدنیت یک سرود از Buttigieg مبارزات انتخاباتی. “من فکر می کنم جو بعدی بهترین امکان.”

شاید قوی ترین حمایت را از رئیس جمهور سابق باراک اوباما است که در رابطه با بسیاری از نامزدها و صحبت با چند در هفته های اخیر به عنوان اولیه رای گیری آغاز شده است. او با بایدن به او تبریک می گویم پس از کارولینای جنوبی, پیروزی, اما هنوز هم هیچ برنامه ای برای تایید در اولیه در این نقطه است.

مبارزه در Klobuchar را در ایالت مینه سوتا در شب دوشنبه ساندرز دلسرد جمعیت از booing بایدن و استقبال رقبای خود هواداران را برای پیوستن به مبارزات انتخاباتی خود را.

“به همه امی و پیت میلیون ها نفر از حامیان درب باز است. بیا در” ساندرز گفت. “همه ما درک که ما با هم در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ساندرز’ مشاور ارشد جف ویور کمتر مودب اوایل روز دوشنبه.

“آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که نامزدها با بودجه و پول فوق العاده PACs در حال coalescing پشت جو بایدن و این جای شگفتی نیست,” او گفت:.

و در حالی که بایدن را شتاب غیر قابل انکار است که هر کس در حزب خود, moneyed استقرار متقاعد شده است.

برخی از اهدا کنندگان عمده ترجیح به بعد صبر کنید تا شنبه تصمیم می گیرید که آیا برای پیوستن به بایدن جنبش است. و حتی برخی از خود بیشتر وفادار جمع آوری اعانه باقی می ماند و نا امید بهم ریختگی در مبارزات انتخاباتی.

برای مثال معاون سابق رئیس جمهور تلاش کرده است برای جمع آوری پول در دره سیلیکون که در آن بسیاری از اهداکنندگان ثروتمند اولویت بندی سازمان و داده محور برنامه است. ناتوانی بایدن تیم برای نشان دادن چنین شایستگی تحت فشار قرار دادند و بسیاری از اهدا کنندگان نسبت به رقبای خود و دیگران در نظر گرفتن صبر و انتظار رویکرد است.

“ما نیاز به دیدن آنچه که اتفاق می افتد فردا که رفتن به بسیار گفتن” گفت: الکس سینک دموکراتیک دهنده و سابق فلوریدا فرمانداری کاندیدایی که تایید بلومبرگ.

و معاون سابق رئیس جمهور استراتژی برای روزهای آینده که متکی بر پوشش رسانه ای و اعزام جدید خود را مجموعه ای از عناصر عملیاتی نشان دهنده یک استارک واقعیت: در مقایسه با سندرز و بلومبرگ بایدن است understaffed با کمبود بودجه روبرو شده و تقریبا از زمان به عنوان او مبارزه می کند به تبدیل خود را تنها کارولینای جنوبی به پیروزی یک جنبش ملی.

بایدن اعلام کرد او مطرح 18 میلیون دلار در ماه فوریه در مقایسه با یک چشم ظاهر $46.5 میلیون دلار برای ساندرز و 29 میلیون وارن.

ساندرز تلاش برای برنده شدن بیش از همکاران خود در کنگره به دست آورده اما با مشخصات بالا حمایت خود را روز دوشنبه از دموکراسی امریکا, ملی سازمان های مردمی در اصل به رهبری سابق ورمونت رژیم صهیونیستی است. Howard Dean است که دارای هزاران عضو در سراسر شهرستان.

“حمایت برنی ما در ما عضو رای باید یک شوکی به شکسته visionless شرکت دموکراتیک استقرار” گفت: سازمان صندلی چارلز چمبرلین. “آمریکایی ها می خواهند تغییر اساسی در واشنگتن و نه بازگشت به وضعیت موجود است.”

برخی از دموکرات ها نیز bemoaned متمایز عدم تنوع در کاهش زمینه است.

سازمان ملی زنان عمل سیاسی کمیته تایید وارن در روز دوشنبه. این گروه رئیس جمهور, Toni Van Pelt گفت: او احساس خطر در مورد عدم توجه به کاندیداهای زن که اغلب مجبور به دفاع از خود “electability.”

“از آن زمان به حمایت از یک زن,” او گفت:. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما به دنبال در تمام این مردان سفید دوباره.”

از طریق چهار اولیه مسابقات AP اختصاص 60 نمایندگان به Sanders 54 به بایدن و هشت به وارن.

چهار متحده همیشه بیشتر در مورد شتاب بیش از ریاضی. سه شنبه متحده ارائه ای از 1,344 جدید نمایندگان بر اساس چه نامزدها به پایان برسد. فقط 155 نمایندگان اعطا شده است تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im